Sądecki Włóczykij

W Patronite od 29.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1407

Liczba Patronów: 1275

Zostań Patronem
5 patronów
100 miesięcznie
690 łącznie

Fundusz pt. "Śpię w nocy, działam w dzień"

200 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie nie muszę bawić się z szablonem bloga i ustawianiem kilkudziesięciu zdjęć do tekstu przez pół nocy. Teksty będą pisać się w ciągu dnia, bo będę mógł na to poświęcić zwyczajny czas pracy. No i tekstów do poczytania może być więcej, bo i motywacja do ich pisania się zwiększy. :) Ponadto będę mógł poświęcać więcej czasu na nagrywanie kolejnych odcinków podcastu - wyszukiwać ciekawostki, dbać o lepszy montaż i obróbkę dźwięku.

Nie mówiąc już o tym, że trzeba z czegoś opłacić domenę i rachunki za Internet (bo przecież działamy wszyscy w sieci). Z tego funduszu będę mógł opłacić wszystkie koszty pracy wynikające z działalności pisarsko-wszelakiej. Dziękuję.

Fundusz pt. "Blog i podcast jest częścią mojej pracy"

800 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

700 zł

brakuje

W takiej kwocie to można już żyć jak pan! Osiągając ten cel, mogę pisać bloga regularnie, mogę organizować spacery turystyczne po Nowym i Starym Sączu, dzieląc się swoją wiedzą i wyszukując dla Ciebie coraz to nowsze atrakcje. Mogę nagrywać odcinki podcastu z większą częstotliwością i lepszą jakością dźwięku. Mogę także wygospodarować fundusz na podróże, aby opisywać więcej, lepiej, dalej, dłużej i wszystko inne w drugim stopniu przysłówka. Specjalnie dla Ciebie.

Bądź spokojny, fundusz podróżniczy nie będzie przebimbany na pobytach w hotelach, bo kto mnie zna, ten wie, że po kosztach to ja jeżdżę. (Hostel w Rydze za 5 euro - mydło na łańcuch i radio pod prysznicem. Dwie noce, a tyle opowieści...) Albo inny przykład: 17 dni wyjazdu do państw bałtyckich w 2019 roku kosztowało mnie 1500 zł, w tym transport, spanie, jedzenie i atrakcje. Można? Można!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni