Sandra Guzek

W Patronite od 01.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

JOGA - PLATFORMA ONLINE

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Moim celem jest stworzenie profesjonalnej platformy umożliwiającej korzystanie z lekcji online w tematyce jogi. Stworzenie wartościowej i użytkowej platformy pozwoli mi przygotować dla Ciebie sesje jogi na różnych poziomach: początkujący, joga kręgosłupa, 20-minutowe, 30-minutowe i 60-minutowe sesje jogi online.
Na platformie znajdziesz wideo, praktyczne wskazówki, porady, materiały i sposoby na własną praktykę w domu. Nieodłącznym elementem praktyki jogina jest medytacja. Dzięki platformie otrzymasz wideo ze wskazówkami do praktykowania uważności. NAMASTE :)

SALSA - PLATFORMA ONLINE

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Tańcz online! Moim celem jest stworzenie profesjonalnej platformy z materiałami do nauki tańca - salsy. Jestem profesjonalną tancerką i chciałabym przygotować przestrzeń online'ową, na której znajdziesz zarówno filmy instruktażowe jak również inne materiały, które ułatwią Ci i pozwolą nauczyć się salsy . Lekcje dla początkujących, średniozaawansowanych oraz nagrania dla profesjonalnych tancerzy. Dzięki platformie udoskonalisz swoje umiejętności i poznasz innych pasjonatów tego tańca.

KOMFORTOWE MATY DO JOGI

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Moim celem jest stworzenie wygodnej, lekkiej i estetycznej maty do jogi, która pozwoli na komfortową i bezpieczną praktykę. Wesprzyj mnie, a wspólnymi siłami stworzymy piękną, eco-friendly matę do jogi, do wspólnego praktykowania.

APLIKACJA- YOGA DAILY

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Celem aplikacji jest inspirowanie Cię do codziennej praktyki jogi oraz medytacji. Zamieszczone w aplikacji materiały i wideo pozwolą Ci bez wychodzenia z domu rozpocząć oraz pogłębiać swoją praktykę jogi oraz medytacji. Aplikacja będzie Ci towarzyszyła w ciągu dnia, motywując Cię do regularnej praktyki. Dzięki aplikacji będziesz mieć stały dostęp do pełnowartosciowych i zróżnicowanych poziomem zaawansowania sesji jogi oraz wskazówek jak rozpocząć lub wspomóc swoją praktykę uważności.

Zostań Patronem