Avatar użytkownika

Sekielski Brothers Studio

1103
patronów
24 480 
miesięcznie
3 731 745 
łącznie
1103
patronów
24 480 zł 3 731 745 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Miło, że z nami jesteś!

Dziękujemy za Twoje wsparcie. Każdą „piątkę” postaramy się jak najlepiej wydać na rozwój Sekielski Brothers Studio!

Uwaga! Każdy Patron ma dostęp do przedpremierowych audycji Sekielski Brothers Studio - możesz odsłuchać nowych odcinków 2 dni przed oficjalnymi premierami!

Zainstaluj aplikację Patronite Audio, zaloguj się - i słuchaj pierwszy!
10 zł miesięcznie
Witamy w klubie SBS!

Za tą kwotę dostajesz od nas dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Patronów Sekielski Brothers Studio. Dlaczego warto do niej dołączyć?

• będziemy tam na bieżąco informować o nowych projektach i premierach

• możecie spodziewać się raportów z postępów prac nad budową studia - a później zapowiedzi wszystkich nowości na stronie

• w grupie pojawią się też wszystkie dodatkowe, niepublikowane materiały filmowe (np. dodatkowe pytania z wywiadów, które nie pojawiły się w opublikowanych wersjach)

• będziemy również dodawać niepublikowane nigdzie indziej zdjęcia

• w grupie regularnie organizowane będą konkursy dla Patronów, w których będzie można zdobyć wyjątkowe książki

• grupa stanie się również platformą dyskusji i wymiany myśli

Mamy też drugą dobrą wiadomość. Jeśli nie używasz FB to nic straconego! Otrzymasz cykliczne raporty (mailowo lub w formie postów na Patronite), w których wyślemy informacje o nowościach oraz inne polecane przez nas treści.

Jest też trzecia dobra wiadomość. Raz w miesiącu zamieścimy na grupie na FB oraz pod prywatnym linkiem na YT specjalny program tylko dla Patronów: SEKIELSCY W RINGU - bez znieczulenia i po bandzie ;)

*Grupa ruszy w pierwszym tygodniu września
20 zł miesięcznie
Certyfikat

Specjalnie dla Patronów z tego progu przygotujemy elektroniczny certyfikat Honorowego Członka Zespołu Sekielski Brothers Studio!

Ty zdecydujesz, jak pochwalić się światu, że współtworzysz SBS - certyfikat będzie doskonale wyglądał na Twoim profilu na Facebooku lub na pulpicie komputera; możesz go też oczywiście wydrukować, oprawić i powiesić na ścianie!

- Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progu 10 zł
40 zł miesięcznie
Fotostory

Za wsparcie Sekielski Brothers Studio na tym poziomie wsparcie oferujemy elektroniczną wysyłkę naszej wspólnej fotografii. Tu zdecydowanie zalecamy druk, oprawienie w ramkę i ustawienie nas na szafce nocnej - nikt nie powinien być zazdrosny :)

Z racji faktu, że Tomasza systematycznie ubywa, będziemy te fotografie aktualizować raz na trzy miesiące. Jeśli zostaniesz z nami na dłużej, może doczekasz momentu, w którym to Marek będzie nazywany „Dużym Sekim”...

- Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progów 10 i 20 zł
70 zł miesięcznie
Wrzuć Sekielskich na ramię!

Obaj uważamy, że należy dbać o środowisko. Każdy z nas ma wpływ na to jak wygląda świat wokół nas. Za Twoje wsparcie chcemy wysłać Ci ekologiczną torbę płócienną z baaaaaardzo ciekawym nadrukiem, przygotowanym przez Henryka Sawkę!

W dodatku rezygnując z plastiku dołożysz też cegiełkę do sprzątania naszej planety!

- Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progów 10, 20 i 40 zł>
100 zł miesięcznie
Aleja Sławy

Dziękujemy za tak hojne wsparcie!

Na stronie internetowej Sekielski Brothers Studio wymienimy Cię z imienia i nazwiska w specjalnej zakładce Aleja Sławy. Każdy będzie mógł zobaczyć, że wspierasz niezależne dziennikarstwo!

Co więcej - Twoje imię i nazwisko pojawi się na specjalnym ekranie końcowym, który będziemy umieszczać na końcu naszych produkcji z zakresu dziennikarstwa śledczego “RAPORT SEKIELSKIEGO”. Uwiecznimy w nim wszystkich Mecenasów Sekielski Brothers Studio - bo taki właśnie tytuł przysługuje Patronom z tego progu!

- Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progów 10, 20, 40 i 70 zł
200 zł miesięcznie
Zapraszamy do studia

Takie wsparcie wymaga specjalnego traktowania. Będzie nam miło gościć Cię w naszym, studiu podczas jednego z nagrań. Ustalimy wspólnie dogodny termin i zobaczysz jak to wygląda na żywo!

Opowiemy Ci nieco więcej o naszej pracy, zobaczysz kulisy nagrań, będziemy mogli wspólnie zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać...zapraszamy!

- Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progów 10, 20, 40, 70 i 100 zł
1000 zł miesięcznie
Sekielski Sunday Night Live

Wcielisz się w rolę współprowadzącego najlepszego show internetowego, produkowanego przez Sekielski Brothers Studio. Zasiądziesz jako gość-komentator u boku Tomasza i wspólnie poprowadzicie program!

Jeśli nie czujesz się na siłach, by prowadzić show - zaprosimy Cię jako gościa specjalnego do jednego z programów. A może masz do opowiedzenia ciekawą historię? Z przyjemnością przeprowadzimy z Tobą wywiad. Zakres naszej współpracy ustalimy indywidualnie z każdym z Patronów z tego progu.

*Nagroda dostępna przy co najmniej trzymiesięcznym wsparciu (liczonym od daty aktualizacji profilu)

- Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progów 10, 20, 40, 70, 100 zł i 200 zł

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sekielski Brothers Studio w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy niezależnymi filmowcami. Dzięki Waszemu hojnemu wsparciu uzbieraliśmy fundusze na dwa dokumenty o księżach pedofilach w Polsce, a także zakończyliśmy finansowanie filmów o aferze SKOK i roli Jana Pawła II w tuszowaniu pedofilii wśród duchownych.

Drodzy Patroni,

Dzięki waszej hojności i pomocy, udało się nam zebrać fundusze na kolejny film dokumentalny! Dzięki Wam zakończymy to, co razem rozpoczęliśmy dokumentem „Tylko nie mów nikomu”, a kontynuowaliśmy w „Zabawie w chowanego”.

Nie muszę Was przekonywać, że każdy, kto tropi przestępstwa seksualne w polskim Kościele katolickim, prędzej czy później staje przed pytaniem: co zrobił w tej sprawie Watykan? A stąd już tylko krok do pytań o Jana Pawła II. Jak walczył z pedofilią wśród duchownych? Co wiedział, a czego nie był świadomy? Czy jego najbliżsi współpracownicy, w tym kardynał Dziwisz, ukrywali przed nim niewygodną prawdę?

Zebrane dzięki Wam pieniądze pozwolą nam poszukać odpowiedzi na te pytania w Watykanie, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Dominikanie. Mam nadzieję, że efekty naszej pracy poznacie w połowie przyszłego roku.

Obecnie trwają zdjęcia do filmu o aferze SKOK. Epidemia i związane z nią obostrzenia opóźniły nasze prace, ale o ile nie wydarzy się coś nieprzewidzianego, to dokument o wielomiliardowym przekręcie finansowym będziecie mogli zobaczyć na przełomie roku 2020/2021.

Co dalej?

Wsparcie jakiego udzieliliście naszym niezależnym produkcjom dokumentalnym i Wasze pozytywne reakcje na naszą twórczość, zainspirowały nas do podjęcia próby stworzenia nowego medium - niezależnego od polityków i finansowych grup nacisku. W czasie, gdy przedstawiciele rządzącej partii zapowiadają „dekoncentrację” i „repolonizację” mediów krytycznych wobec rządu i gdy tzw. media publiczne stały się tubą propagandową jednej opcji politycznej, niezwykle ważne stało się budowanie własnych, niezależnych mediów społecznych. Niezbędne są media, które działać będą w interesie obywateli, a nie tego czy innego polityka.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć - SEKIELSKI BROTHERS STUDIO, w skrócie SBS. Ma to być przestrzeń do tworzenia projektów multimedialnych: 

  • podcastów

  • wywiadów

  • programów publicystycznych

  • reportaży

  • i filmów dokumentalnych. 

Chcemy by było to miejsce, w którym swobodnie, bez cenzury i nacisków, działać będą mogli młodzi twórcy, dziś odbijający się od drzwi dużych korporacji medialnych. Zaprosimy też oczywiście doświadczonych dziennikarzy, którzy mają do przekazania odbiorcom coś więcej niż tylko przemysłowe mielenie newsów.

Wierzymy, że w Polsce jest zapotrzebowanie na jakościowe dziennikarstwo zajmujące się trudnymi i ważnymi społecznie sprawami. Razem możemy stworzyć miejsce wypełnione wartościową treścią, której tak bardzo brakuje dziś w mediach.

Będziemy także udoskonalać nasze dotychczasowe produkcje oraz zajmiemy się nowymi tematami i formatami. Zaplanowaliśmy cykliczną emisję następujących programów:

 

Publicystyka:

SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE - znane już Wam podsumowanie najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia z autorskim komentarzem Tomasza Sekielskiego. Tym razem na żywo również na platformie Youtube - w nowym studiu i w nowej oprawie! 

SEKIELSCY W RINGU - Bracia Sekielscy kontra internetowi trolle i głupota polskich elit. Bez cenzury i tylko dla dorosłych. Program comiesięczny, ekskluzywny - tylko dla Patronów wspierających Sekielski Brothers Studio.

 

Wywiady:

SEKIELSKI O NAŁOGACH  - rozmowy Marka Sekielskiego z ludźmi, którzy walczą z uzależnieniami.

SEKIELSKI NA ZDROWIE - nowy cykl Marka o szeroko pojętym zdrowym życiu, w którym skupi się na przełamywaniu szkodliwych mitów i wskazywaniu błędnych przekonań

SEKIELSKI ONLINE - Tomasz w cyklu rozmów o polityce - i nie tylko...

 

Reportaż:

RAPORT SEKIELSKIEGO - program interwencyjno-śledczy, bazujący na informacjach od Was.

 

Film dokumentalny:

Serial “12 wyzwań Sekielskiego” - serial dokumentalny, opowiadający o walce Tomasza Sekielskiego z jego otyłością. Odzyskując zdrowie i sprawność, Tomasz zostaje poddany 12 sportowym wyzwaniom.

 

Podcasty: 

Coś, czego od nas jeszcze nie dostaliście. Wszystkie nasze audycje i wywiady ukażą się również w formie audio. Do każdego z cykli stworzymy oddzielny podcast, który umieścimy na naszej stronie internetowej oraz na platformach streamingowych. Od tej pory, będziecie mogli słuchać naszych rozmów w samochodzie, czy na treningu.

 

Newsletter: 

Patroni będą dostawać od nas cykliczne raporty (mailowo lub w formie postów na Patronite) z informacją o naszych premierowych produkcjach - dołączymy także wybór najciekawszych naszym zdaniem tekstów, materiałów lub filmów, które znaleźliśmy dla Was w sieci.

 

Wspieraj!

Mamy też nadzieję, że dzięki Waszemu finansowemu wsparciu będziemy mogli nawiązać stałą współpracę z wartościowymi ekspertami, komentatorami, dokumentalistami oraz z młodymi, nieznanymi jeszcze twórcami. Bo Sekielski Brothers Studio ma być miejscem dla każdego, kto ceni sobie wolność i niezależność.

Aby zrealizować nasze pomysły musimy zbudować profesjonalne studio nagraniowe i wyposażyć je w niezbędny sprzęt. Potrzebne będzie również zaplecze techniczne i redakcyjne. Ale najważniejsi są współpracownicy, bez nich sami nie damy sobie rady.

Jeśli chcesz współtworzyć Sekielski Brothers Studio i budować naprawdę niezależne dziennikarstwo - zostań Patronem! 

 

Nasze filmy:


 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Sekielski Brothers Studio w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Budowa studia SBS!
  • 50 000 zł miesięcznie
  • 25 520 zł brakuje
48%
Ta kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli nam w ciągu 2-3 miesięcy zbudować studio i przenieść do niego wszystkie nasze dotychczasowe produkcje - a także rozpocząć nowe formaty:

◾ SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE
◾ SEKIELSCY W RINGU
◾ SEKIELSKI O NAŁOGACH
◾ SEKIELSKI NA ZDROWIE
◾ SEKIELSKI ONLINE
◾ RAPORT SEKIELSKIEGO
◾ Serial: 12 wyzwań Sekielskiego
◾ Newsletter SBS

Więcej informacji o nowych formatach znajdziesz w sekcji Wizytówka!

Wszystkie materiały będą dostępne nie tylko w formie video, ale również jako podcasty audio - do słuchania w każdym miejscu!

Stworzymy i będziemy stale rozwijaćstronę internetową, na której umieścimy wszystkie nasze produkcje oraz produkcje zaproszonych twórców

Zakupimy także kamery, oświetlenie, mikrofony, scenografię i stanowisko do edycji.

Zatrudnimy osoby do realizacji i produkcji naszych formatów, operatorów, montażystów, dźwiękowców i oświetleniowców.

Realizacja tego celu pozwoli również nam wypłacić sobie honoraria i zapewnić środki do życia.
Siła ludzi, siła historii
  • 100 000 zł miesięcznie
  • 75 520 zł brakuje
24%
Chcemy, żeby Sekielski Brothers Studio było miejscem dla odważnych, niezależnie myślących twórców. Postaramy się zaprosić takie osoby do współpracy. Oddamy im do dyspozycji nasze studio, sprzęt i redakcję. Będziemy również chcieli wynagrodzić ich pracę.

To także próg, który pozwoli nam zająć się licznymi zgłoszeniami, które dostajemy od Was każdego dnia. Przygotujemy dla Was specjalny formularz kontaktowy. W pełni bezpieczny. Nikt Was nie wyśledzi i będziecie mogli ze spokojem przesłać nam tajne informacje. Na bazie informacji od Was powstanie program interwencyjno-śledczy „Raport Sekielskiego”.

Do tych wszystkich ważnych i ciekawych projektów potrzebni nam będą stali współpracownicy. Wierzymy, że dzięki Waszym wpłatom rozbudujemy naszą redakcję.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sekielski Brothers Studio już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub
Jakub
20 zł
Włodzimierz Piszcz
Włodzimierz Piszcz
20 zł
Pawlasek G
Pawlasek G
5 zł
Helena
Helena
10 zł
Sebastian Pasiecznik
Sebastian Pasiecznik
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.