Hardware.info.pl | Popkultura.info.pl

W Patronite od 29.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
60 łącznie

Zaczęcie pracy przy stronach

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

Jeśli tylko ta kwota zostanie osiągnięta, to prace nad stronami, tj. publikowanie najważniejszych tematycznych newsów, pisanie recenzji, tworzenie wideo recenzji, wprowadzanie poprawek i ulepszeń stron - ruszą pełną parą. Sam autor, administrator stron będzie pracował przy obu serwisach przez przynajmniej 6-8 godzin dziennie przez 6-7 dni w tygodniu.

Dodatkowo każda inna osoba z redakcji witryn otrzyma - w zależności od ilości napisanych nowych treści - pieniężne wynagrodzenie. Kwota 7000 zł miesięcznie dla tego celu pozwoli zapewnić takie comiesięczne wynagrodzenie dla 4 do nawet 8 osób z redakcji.

Ponadto, część z zebranych środków zostanie przeznaczona na rozwój stron, modernizacje i dalsze opłacanie serwera w przyszłości...

Jeszcze dłuższy czas pracy / więcej atrakcji / atrakcyjniejsze wynagrodzenia dla Redakcji

12 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

12 000 zł

brakuje

Jeśli tylko ta kwota zostanie osiągnięta, to prace nad stronami, tj. publikowanie najważniejszych tematycznych newsów, pisanie recenzji, tworzenie wideo recenzji, wprowadzanie poprawek i ulepszeń stron, będą wykonywane przez przynajmniej 8 godzin dziennie przez 7 dni tygodniowo przez właściciela, administratora stron. Również zaangażowanie, czas pracy pozostałych członków redakcji zostanie odpowiednio zwiększony.

Ponadto - jak w poprzednim celu - każda osoba z redakcji stron otrzyma, w zależności od ilości napisanych nowych treści, pieniężne comiesięczne wynagrodzenie podwojone w stosunku do wynagrodzenia z pierwszego celu. Zebrana kwota w wysokości 12000 zł miesięcznie pozwoli zapewnić takie wynagrodzenie dla 4 do nawet 8 osób z redakcji.

Ten cel to oczywiście również zwiększenie wydatków na lepszy rozwój stron, ich modernizacje i udoskonalanie oraz na dalsze opłacanie serwera w przyszłości...

Kompleksowe działanie stron / SEO / Reklama / Kamera 4K / i COŚ EKSTRA!

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Jeśli tylko ta kwota zostanie osiągnięta, to prace nad stronami, tj. publikowanie najważniejszych tematycznych newsów, pisanie recenzji, tworzenie wideo recenzji, wprowadzanie poprawek i ulepszeń stron, będą wykonywane przez przynajmniej 8-10 godzin dziennie przez 7 dni tygodniowo przez właściciela, administratora stron. Z kolei czas pracy pozostałych newsmanów/recenzentów, tj. członków obu redakcji, również z pewnością się wydłuży... (Czytaj dalej).

Tak jak w poprzednim celu każda osoba z redakcji stron będzie otrzymywać, w zależności od ilości napisanych nowych treści, pieniężne comiesięczne wynagrodzenie. Zebrana kwota wsparcia w wysokości 20000 zł miesięcznie pozwoli zapewnić takie wynagrodzenie dla nawet 8-12 osób będących częścią redakcji.

Ponadto, zostaną zwiększone środki przeznaczone na rozwój stron, modernizacje i dalsze opłacanie serwera w przyszłości. (Czytaj dalej).

------ KOMPLETNIE NOWE CELE ------

Dzięki zebranej kwocie chcemy zakupić profesjonalną kamerę 4K do nagrywania np. wideo recenzji, zacząć dużo prężniej pozycjonować i reklamować nasze strony przez poznanego jakiś czas temu specjalistę SEO - notabene kibicującego i życzącego nam udanych zbiórek na Patronite.pl.

Jednocześnie będziemy robić wszystko co w naszej mocy, aby nasze serwisy Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl - w jak najkrótszym czasie - zaczęły przestawać wymagać Waszego wsparcia finansowego... To zapewne nie nastąpi w ciągu trzech miesięcy, ale naprawdę nie chcemy przeciągać zbiórek bez końca.

--- i na koniec COŚ EKSTRA! ---

Ostatnim celem będzie stworzenie w naszych internetowych serwisach specjalnych podstron, na których każdy Internauta będzie mógł wysyłać swoje własne recenzje czy inne publikacje dla naszych stron. Po rzetelnych weryfikacjach, każda taka treść będzie wyceniana, a ich autorzy dostaną propozycję odkupienia jej czy nawiązania z nami szerszej współpracy.
Zostań Patronem