Starling Design Studio

W Patronite od 22.04.2018

Witajcie w naszym wymiarze postapokaliptycznego szaleństwa! Starling Design Studio jest grupą twórców którzy mają wspólne marzenie - rozpowszechnienie klimatów rodem z Mad Maxa na całą Polskę! Kostiumy, scenografie, pojazdy, odzież, dodatki i meble a także pokazy i eventy

O Autorze

Bracia i Siostry!

Witajcie w naszym wymiarze post-apokaliptycznego szaleństwa.

Starling Design Studio jest grupą ludzi, których połączyły wspólne, szalone zainteresowania i pasje ale przede wszystkim jest to zasługa jednej osoby - Szpaka, który swoimi umiejętnościami, zaangażowaniem i poświęceniem wzbudził w nas marzenie rozpowszechnienia klimatów rodem z Mad Maxa na całą Polskę.

fot. Karol Zaczyński

 

Szpaku zbudował swój pierwszy motocykl w wieku 15 lat co nie było łatwym zadaniem w  komunistycznej Polsce. Motoryzacja całkowicie go pochłonęła a w późniejszym okresie swojego życia postanowił poszerzyć gamę swoich umiejętności i dziś razem z ekipą jest w stanie zaopatrzyć różnego rodzaju projekty filmowe i eventy dzięki własnoręcznie robionym ubraniom, rekwizytom ale też modyfikowanym samochodom, motocyklom i innym  elementom scenografii.

 

fot. Konrad Werkowicz

 

Starling Design Studio to także inne bardzo utalentowane osoby z różnych dziedzin sztuki! W każdym z naszych pokazów staramy się zawrzeć mnóstwo atrakcji takich jak muzyka na żywo, postapokaliptyczne instrumenty, pokazy z użyciem ognia, różnego rodzaju akrobacje, sztuki walki itp. Tworzymy też strefy na których pokazujemy jak może wyglądać codzienne życie po apokalipsie. Koniecznie zerknijcie do galerii i poniżej na nasze realizacje, śledźcie nasze poczynania na facebooku i instagramie! 

 

 

 

                 Fragmenty pokazu RUST PARTY

fot. Igor Godlewski - Fotofixacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego nasza grupa postanowiła założyć Patronite?

Naszym głównym celem wspomnianym na początku tekstu, jest rozpowszechnienie stylu i kultury klimatu post-apokaliptycznego. W chwili obecnej, wiele osób może podziwiać pracę Starling Design Studio na rozmaitych wydarzeniach dotyczących fantastyki, w teledyskach i różnego rodzaju filmach.

Nasze plany są większe! Chcielibyśmy wyjść z ekipą Starling Design Studio poza granice naszego kraju, m.in na eventy europejskie. W planach jest również stworzenie w Polsce parku rozrywki nawiązującego do filmu Wodny Świat (1995), podobnego do tego istniejącego już w Hollywood. Jesteśmy też w trakcie kompletowania scenografii I rekwizytów do filmu który planujemy nakręcić w najbliższym czasie. Cały czas przygotowujemy się do imprez na których zbudujemy strefy post-apokaliptyczne. Chcielibyśmy każdemu ułatwić dostęp do naszych wyrobów - otworzyć sklep internetowy w którym każdy zainteresowany byłby w stanie szybko i łatwo zakupić pożądany przez siebie produkt. Planujemy też zrealizować kalendarz na rok 2019! To wszystko wymaga sporych nakładów finansowych. Każde z nas wkłada w budowanie Starling Design Studio wszystko co może, w tym czas, pieniądze, zdrowie ale to za mało żeby zrealizować te plany. Chcemy mieć możliwość dostarczenia Wam jak najlepszych produktów i najlepszej jakości rozrywki ale potrzebujemy Waszej pomocy!
 

Każde wsparcie finansowe pozwoli nam na tworzenie coraz lepszych kostiumów z najlepszych materiałów oraz import najbardziej odpowiednich samochodów do filmu, parku rozrywki i na eventy (od amerykańskich klasyków po samochody terenowe i ciężarowe) i dostosowanie ich do postapokaliptycznych realiów. Będziemy w stanie zbudować ogromne konstrukcje w ramach scenografii, na imprezy na które już teraz serdecznie Was zapraszamy! Będziemy też mogli poświęcać więcej czasu na crafting i trenowanie do pokazów, najprawdopodobniej urozmaicimy ekipę o nowych utalentowanych członków ale co najważniejsze, pozwoli nam to spać spokojnie bez obawy że zostaniemy bez grosza przez realizację pasji!

fot. That Guy Who

 

I najważniejsza rzecz - niezależnie od tego czy wesprzesz nasze marzenie czy też nie, chcielibyśmy powiedzieć:

!!!!!DZIĘKUJEMY!!!!!

Za to że zdecydowałaś/ zdecydowałeś się poświęcić chwilę, by zapoznać się z naszą grupą

 

 

 


 

fot & hair. Gnatyshyn Academy


Poniżej YouTubowe produkcje z naszym udziałem. Zdjęcia z eventów i inne nasze realizacje znajdziecie w galerii!


 

Pełne postapokaliptyczne kostiumy głównych postaci od Starling Design Studio

 

Motocykle i większa część postapokaliptycznych kostiumów i akcesoriów od Starling Design Studio

 

Backstage z sesji do kalendarza z 2017 roku!

 

Główne postacie (i ścigające na początku) ubrane w stroje i akcesoria od Starling Design Studio 

 

Większość scenografii (w tym świetlne wrota i panel uruchamiający), gogle i broń wykonane przez Starling Design Studio

 Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)