Ze stoickim spokojem

W Patronite od 30.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 216

Liczba Patronów: 256

Zostań Patronem
62 patronów
2 010 miesięcznie
15 125 łącznie

Utrzymanie podcastu "Ze stoickim spokojem" na rok 2021

8 000 zł

89%

osiągnięto

875 zł

brakuje

Tworzenie podcastu to dla mnie przyjemność i misja - propagowania w przystępny i ciekawy sposób filozofii stoickiej. To jednak także spore koszty. Co roku płacę około 8 tysięcy złotych na utrzymanie strony podcastu "Ze stoickim spokojem". Tyle kosztuje hosting strony www i dedykowanej przestrzeni internetowej (Blubrry), skąd możesz pobierać kolejne odcinki na swój komputer lub urządzenie mobile, licencja oprogramowania do miksowania dźwięku, dzięki któremu nagrywanie podcastu jest w ogóle możliwe, a także dostęp do platformy do wysyłki newsletterów, dzięki którym zawsze jako pierwszy wiesz o premierze nowego odcinka.

Dzięki Twojemu wsparciu będę więc w stanie w spokoju skupić się na produkcji mojego podcastu i nie obawiać się, czy wystarczy mi środków na pokrycie tych wszystkich kosztów. A Ty zyskasz pewność, że kolejne odcinki będą regularnie powstawać i do Ciebie docierać!

Publikacja książki promującej stoicyzm

18 000 zł

39%

osiągnięto

10 875 zł

brakuje

Słuchacze podcastu ze stoickim spokojem stale zgłaszają liczne pytania oraz dopominają się o nowe materiały książkowe. W odpowiedzi na te prośby zdecydowałem się samodzielnie opublikować kolejną książkę stoicką, w której słuchacze znajdą odpowiedzi na wiele swoich pytań. Jest to książka pokazująca jak praktycznie współcześnie stosować stoicyzm - w formie naśladuje ona częściowo "Rozmyślania" Marka Aureliusza, są to jednak rozmyślania umieszczone w dzisiejszym kontekście.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 500 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Maciej Kuhnert
Maciej Kuhnert
Próg: 10 zł
Maciej Grycz
Maciej Grycz
Próg: 50 zł
marek ścibior
marek ścibior
Próg: 25 zł
Krzysztof Pudełko
Krzysztof Pudełko
Próg: 25 zł