Ze stoickim spokojem

W Patronite od 30.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 290

Liczba Patronów: 270

Zostań Patronem
56 patronów
1 325 miesięcznie
6 295 łącznie

Utrzymanie podcastu "Ze stoickim spokojem"

8 000 zł

78%

osiągnięto

1 705 zł

brakuje

Tworzenie podcastu to dla mnie przyjemność i misja - propagowania w przystępny i ciekawy sposób filozofii stoickiej. To jednak także spore koszty. Co roku płacę około 8 tysięcy złotych na utrzymanie strony podcastu "Ze stoickim spokojem". Tyle kosztuje hosting strony www i dedykowanej przestrzeni internetowej (Blubrry), skąd możesz pobierać kolejne odcinki na swój komputer lub urządzenie mobile, licencja oprogramowania do miksowania dźwięku, dzięki któremu nagrywanie podcastu jest w ogóle możliwe, a także dostęp do platformy do wysyłki newsletterów, dzięki którym zawsze jako pierwszy wiesz o premierze nowego odcinka.

Dzięki Twojemu wsparciu będę więc w stanie w spokoju skupić się na produkcji mojego podcastu i nie obawiać się, czy wystarczy mi środków na pokrycie tych wszystkich kosztów. A Ty zyskasz pewność, że kolejne odcinki będą regularnie powstawać i do Ciebie docierać!

Zbudowanie domowego studia nagraniowego

10 000 zł

62%

osiągnięto

3 705 zł

brakuje

Coś Ci zdradzę - moim marzeniem jest zbudowanie domowego studia nagraniowego, gdzie będę tworzyć wysokiej jakości treści poświęcone popularyzacji filozofii stoickiej oraz stoickiej sztuce życia.

W tym celu muszę dokonać znaczącej przebudowy pokoju, w którym obecnie nagrywam metodą raczej "chałupniczą". Zależy mi między innymi na powiększeniu przestrzeni, żeby wstawić większy stół, przy którym będą wygodnie mogli zasiąść goście mojego podcastu, następnie na wyciszeniu pomieszczenia (na pewno nie raz słyszałeś/aś w tle moich nagrań odgłosy życia domowego) oraz stworzeniu interesującej wizualnie przestrzeni do nagrywania uzupełniających podcast nagrań wideo, które będziesz mógł oglądać na moim kanale Stoic Way na YouTube. A do tego przydałaby się jeszcze dobra kamera, dzięki której jakość filmów dorówna ich merytoryce.

Poprawienie jakości nagrań

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zależy mi na tworzeniu jak najbardziej jakościowego podcastu, dlatego dbam nie tylko o merytorykę, ciekawe tematy, ale i stronę techniczną moich nagrań.

Aby poprawić tę ostatnią kwestię, chciałbym kupić profesjonalny interfejs audio RØDECaster Pro.

Dzięki temu zakupowi znacznie poprawi się jakość audio moich nagrań, a Tobie będzie przyjemniej ich słuchać. Dodatkowo to urządzenie umożliwi mi goszczenie w moim podcaście aż trzech osób jednocześnie, a tym samym przedstawiania jeszcze ciekawszych stoickich rozmów, polemik i dyskusji. Będę mógł pokazać Ci poruszane przeze mnie w podcaście tematy z kilku punktów widzenia moich gości!
Zostań Patronem