Ze stoickim spokojem

W Patronite od 30.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 257

Liczba Patronów: 250

Zostań Patronem
66 patronów
1 755 miesięcznie
16 845 łącznie

Publikacja książki promującej stoicyzm

18 000 zł

49%

osiągnięto

9 155 zł

brakuje

Słuchacze podcastu ze stoickim spokojem stale zgłaszają liczne pytania oraz dopominają się o nowe materiały książkowe. W odpowiedzi na te prośby zdecydowałem się samodzielnie opublikować kolejną książkę stoicką, w której słuchacze znajdą odpowiedzi na wiele swoich pytań. Jest to książka pokazująca jak praktycznie współcześnie stosować stoicyzm - w formie naśladuje ona częściowo "Rozmyślania" Marka Aureliusza, są to jednak rozmyślania umieszczone w dzisiejszym kontekście.

Utrzymanie podcastu "Ze stoickim spokojem" na rok 2021

8 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Tworzenie podcastu to dla mnie przyjemność i misja - propagowania w przystępny i ciekawy sposób filozofii stoickiej. To jednak także spore koszty. Co roku płacę około 8 tysięcy złotych na utrzymanie strony podcastu "Ze stoickim spokojem". Tyle kosztuje hosting strony www i dedykowanej przestrzeni internetowej (Blubrry), skąd możesz pobierać kolejne odcinki na swój komputer lub urządzenie mobile, licencja oprogramowania do miksowania dźwięku, dzięki któremu nagrywanie podcastu jest w ogóle możliwe, a także dostęp do platformy do wysyłki newsletterów, dzięki którym zawsze jako pierwszy wiesz o premierze nowego odcinka.

Dzięki Twojemu wsparciu będę więc w stanie w spokoju skupić się na produkcji mojego podcastu i nie obawiać się, czy wystarczy mi środków na pokrycie tych wszystkich kosztów. A Ty zyskasz pewność, że kolejne odcinki będą regularnie powstawać i do Ciebie docierać!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Maciej Grycz
Maciej Grycz
Próg: 50 zł
Dariusz Szymański
Dariusz Szymański
Próg: 10 zł
Maciej Brochocki
Maciej Brochocki
Próg: 25 zł