Sto Lat Planowania

W Patronite od 27.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2498

Liczba Patronów: 1988

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
30 miesięcznie
4 155 łącznie

STO LAT PLANOWANIA "Książka" wydanie pierwsze pogorszone

1 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 470 zł

brakuje

Jednym z częściej zadawanych mi przez was pytań jest to kiedy zabiorę się za pisanie na poważnie. Oczywiście czas i pieniądz to główne czynniki, które stoją na przeszkodzie inaczej nie prosił bym was o wsparcie. Przy tym wydaje się osiągalnym progu waszej pomocy będę mógł zacząć zbierać moje wszystkie rozproszone na fejsbuku teksty aby móc je zebrać na początek w jednym miejscu w którym mogły by one przebywać w sposób uporządkowany. Zabiorę się za to obiecuję gdy tylko będę mógł pokazać żonie palcem na monitorze. Patrz. Widzisz. Ludzie chcą za to płacić. Te wszystkie moje ryki i płacze przed komputerem po nocach wcale nie są objawem moich imaginacji i braku piątej klepki. Powiem więcej w ten sposób osiągniemy razem jak widzicie nawet dwa cele. Mi uda się ukryć mój obłęd pod przykrywką zyskownego ekscentryzmu a wy zaczniecie dostawać drgawek oraz najlepszych łakocie dla oczu w wersji remastered.

STO LAT PLANOWANIA "Youtube"- Z kamerą w-śród-śmieciu

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 970 zł

brakuje

Uruchomienie dedykowanego Stu Latom Planowania kanału Youtube, jest pierwszym i najważniejszym celem, który sobie stawiam. Niestety niezależnie jak do tematu starałem się podejść wcześniej za każdym razem docierałem do granicy czasoprzestrzeni przekonując się, że doba ma tylko 24h i ni ha nie chce mieć ich więcej. Niestety w życiu są rzeczy, które można by robić i powinno się robić oraz rzeczy, które trzeba robić. Ten stawiany sobie za cel poziom miesięcznego wsparcia wyeliminuje z harmonogramu mojego dnia wystarczającą część rzeczy, którą muszę robić i pozwoli skupić się w większym stopniu na tym co dostarczy wam wszystkim całej dodatkowej masy wiecie czego. Nie zamierzam porzucać mojego życia zawodowego w ten sposób bo stanowi ono w dużej mierze też treść i pasję mojego życia no chyba, że mnie bardzo będziecie starali się przekonać, że powinno być inaczej.

STO LAT PLANOWANIA "The Game"

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 970 zł

brakuje

Jak już wspomniałem na moim profilu pokazując pewnego rodzaju zajawkę, mam pewne zakusy na stworzenie gry na PC oddającej ducha Stu Lat Planowania i mam to nawet wstępnie omówione z pasjonatami z merytorycznym backgroundem w tej dziedzinie, ale nie chcę na razie zdradzać zbyt wielu tajników tego pomysłu. Przy poziomie wpłat, które daj Boże osiągnęłyby ten pułap, i wsparciu pasjonatów takich jak ja, mogę zacząć działać aby ten cel urzeczywistnić. Nie mam jednak się co oszukiwać, że samemu własnymi rękoma złapię wszystkie sroki za ogon w swoim życiu, dlatego za wiele rzeczy będę musiał zapłacić. Wyznaczony poziom jest jak pewnie przyznają mi ci, co się na temacie znają, żartobliwie wręcz maleńki, aby taki cel urzeczywistnić, ale liczę na to, że gdy przyjdzie czas i wszytko inne do tego miejsca akcji, jak to się mówi "zatrybi", to objawią się też inne nowe źródła finansowania tego pomysłu, których wcześniej będę aktywnie poszukiwał. Niewątpliwie moi patroni będą w takiej sytuacji jednymi z pierwszych beneficjantów tego projektu. Tak czy owak któż nie chciałby zagrać w grę, która przedstawia świat taki sam jak ten, który ma po wyjściu z domu. Świetnie nie? Tak, tak więc co może pójść źle? ;)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Joanna Nawrocka
Joanna Nawrocka
Próg: 5 zł
Jakub Klimas
Jakub Klimas
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Piotrek Grabowski
Piotrek Grabowski
Próg: 20 zł