Stowarzyszenie Animo

2 patronów
45 miesięcznie
Od 2018 roku wspieramy osoby dotknięte zaburzeniami lękowymi. Na przełomie 2019 i 2020 roku powołaliśmy do życia Stowarzyszenie Animo – Odważ się żyć! mające na celu pomoc osobom dotkniętym zaburzeniami lękowymi.

O Autorze

Jesteśmy Stowarzyszeniem Animo – Odważ się żyć! działającym na rzecz osób doświadczających zaburzeń lękowych.

Pomagamy osobom doświadczającym lęku objawiającego się pod postacią somatyczną. W psychiatrii i psychologii zaburzenia te nazywane są nerwicą, zaburzeniami lękowymi, depresją, agorafobią, fobią społeczną etc. Głównym celem działalności Stowarzyszenia Animo jest bezpośrednia praca z osobami doświadczającymi stanów lękowych.

Fundamentem naszej działalności jest telefon wsparcia, dzięki któremu można uzyskać bezpłatną, anonimową pomoc, udzielaną przez wykwalifikowanych psychologów. To dopiero początek tego, co chcemy zrobić na rzecz tej społeczności. Dołącz do nas, aby pomóc nam pomagać! Od maja 2020 roku prowadzimy telefon wsparcia. Można tam porozmawiać w chwilach kryzysu o swoich odczuciach, problemach i emocjach. Podczas rozmowy można także uzyskać informacje na temat zaburzeń – jak sobie z nimi radzić, dokąd udać się po pomoc lekarską i co robić w sytuacji kumulacji lęku, tak dobrze znanej wszystkim cierpiącym pod nazwą ataku paniki

Prowadzimy także psychologiczną poradnię e-mailową w języku polskim oraz angielskim. 

Zawsze służymy pomocą. Projekt, którym jest Stowarzyszenie Animo – Odważ się żyć! potrzebuje finansowania, aby mógł funkcjonować i zmieniać świat. Wspólnie możemy tego dokonać.

Pamiętaj, nie jesteś sam(a)!

Jeśli czujesz taką potrzebę, zadzwoń na nasz telefon wsparcia pod numer: 

(22) 270 11 65

lub skorzystaj z porady mailowej psychologa pisząc na:

psycholog@stowarzyszenieanimo.pl

Nasz zespół psychologów dyżuruje w każdy poniedziałek, wtorek, środę i czwartek w godzinach 18:00-21:00.

Koniecznie polub fanpage Stowarzyszenie Animo – Odważ się żyć! aby być na bieżąco z naszymi działaniami. Możesz obserwować nas również na Instagramie i na YouTube, gdzie rozkręcamy się z tygodnia na tydzień.

Odwiedź też naszą stronę internetową: https://stowarzyszenieanimo.pl/

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Kostrzyński
Marcin Kostrzyński
Próg: 15 zł
Mariola Wilczak
Mariola Wilczak
Próg: 60 zł
Aleksandra Kowalska
Aleksandra Kowalska
Próg: 5 zł
Bart Sta
Bart Sta
Próg: 30 zł
Natalia Słowik
Natalia Słowik
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł