Stowarzyszenie Animo

1 patron
15 miesięcznie
Od 2020 roku wspieramy osoby dotknięte zaburzeniami lękowymi prowadząc telefon wsparcia.

O Autorze

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy Stowarzyszeniem Animo – Odważ się żyć! działającym na rzecz osób doświadczających zaburzeń lękowych.

Pomagamy osobom doświadczającym lęku objawiającego się pod postacią somatyczną. W psychiatrii i psychologii zaburzenia te nazywane są nerwicą, zaburzeniami lękowymi, depresją, agorafobią, fobią społeczną etc. Głównym celem działalności Stowarzyszenia Animo jest bezpośrednia praca z osobami doświadczającymi stanów lękowych.

Telefon wsparcia

Fundamentem naszej działalności jest telefon wsparcia, dzięki któremu można uzyskać bezpłatnąanonimową pomoc, udzielaną przez wykwalifikowanych psychologów. To dopiero początek tego, co chcemy zrobić na rzecz tej społeczności.

Na naszym telefon wsparcia można tam porozmawiać w chwilach kryzysu o swoich odczuciach, problemach i emocjach. Podczas rozmowy można także uzyskać informacje na temat zaburzeń – jak sobie z nimi radzić, dokąd udać się po pomoc lekarską i co robić w sytuacji kumulacji lęku, tak dobrze znanej wszystkim cierpiącym pod nazwą ataku paniki

Prowadzimy także psychologiczną poradnię e-mailową w języku polskim oraz angielskim. 

Pamiętaj, nie jesteś sam(a)!

Jeśli czujesz taką potrzebę, zadzwoń na nasz telefon wsparcia pod numer: 

(22) 270 11 65

lub skorzystaj z porady mailowej psychologa pisząc na:

psycholog@stowarzyszenieanimo.pl

Nasz zespół psychologów dyżuruje w każdy poniedziałek, wtorek, środę i czwartek w godzinach 18:00-21:00.

 

Zostań naszym Patronem, aby pomóc nam pomagać!

Zawsze służymy naszą pomocą a projekt, którym jest Stowarzyszenie Animo – Odważ się żyć! potrzebuje finansowania, aby mógł funkcjonować i zmieniać świat.

Wspólnie możemy tego dokonać.

 


 

Bądź na bieżąco:

Polub nasz fanpage Stowarzyszenie Animo – Odważ się żyć i obserwuj konto na Instagramie aby być na bieżąco z naszymi działaniami.

Zapraszamy też naszą stronę internetową: https://stowarzyszenieanimo.pl/

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Kostrzyński
Marcin Kostrzyński
Próg: 15 zł
Agata B
Agata B
Próg: 15 zł
Mariola Wilczak
Mariola Wilczak
Próg: 60 zł
Aleksandra Kowalska
Aleksandra Kowalska
Próg: 5 zł