Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Animo

1
patron
15 
miesięcznie
1
patron
15 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
DOBRY DUSZEK


Wow! Zamiast dużej kawy “na mieście”, wybierasz wsparcie naszego Stowarzyszenia! Twoja pomoc sprawia, że możemy działać jeszcze skuteczniej. W dowodzie wdzięczności otrzymujesz od nas elegancki zielony sznureczek spośród przygotowanych na potrzeby naszej kampanii społecznej. Noś #zielonysznureczek z dumą albo podaruj go swojemu znajomemu! Otrzymasz również imienne podziękowania wraz z oficjalnym Certyfikatem Patrona w formie elektronicznej.

Podziękowania:

- Certyfikat Patrona

- 1 Zielony Sznureczek
30 zł miesięcznie
SYMPATYK


Nie mamy wątpliwości – skoro decydujesz się wspierać nas co miesiąc taką kwotą, na pewno jesteś na bieżąco z naszymi przedsięwzięciami, a zakres działań Stowarzyszenia jest Ci bliski. Witaj w gronie sympatyków! W podziękowaniu otrzymasz imienne podziękowania wraz z oficjalnym Certyfikatem Patrona w formie elektronicznej. Dostaniesz także Zielony sznureczek, symbol naszej kampanii społecznej. Noś go z dumą! ;) Dodatkowo zapraszamy Cię do specjalnej strefy dla Patronów, gdzie znajdziesz dodatkowe materiały psychoedukacyjne.

Podziękowania:

- Certyfikat Patrona

- Zielony Sznureczek

- Dodatkowe materiały na temat zaburzeń lękowych
60 zł miesięcznie
PRZYJACIEL


Łączy nas wspólna idea, a to już naprawdę poważna sprawa! W podziękowaniu przyjmij od nas – poza dostępem do dodatkowych materiałów, imiennymi podziękowaniami i zielonym sznureczkiem – kubek z logo Stowarzyszenia Animo lub akcji #zielonysznureczek. Niech od teraz każda kawa i herbata przypominają Ci, że robisz z nami dużo dobra. Pomaganie smakuje wyśmienicie!

Podziękowania:

- Certyfikat Patrona

- Zielony Sznureczek

- Kubek z grafiką

- Dodatkowe materiały na temat zaburzeń lękowych
100 zł miesięcznie
BRATNIA DUSZA


Razem tworzymy piękne rzeczy. Twoje wsparcie sprawia, że możemy pomagać więcej i lepiej. Bez Twojej pomocy nasze Stowarzyszenie nie mogłoby robić tak wiele. Aby Ci się odwdzięczyć, chcemy podarować Ci, poza dostępem do dodatkowych materiałów, zielonym sznureczkiem, kubkiem z logo Stowarzyszenia Animo lub akcji #zielonysznureczek i imiennymi podziękowaniami – Certyfikat Patrona w formie papierowej.

Proponujemy Ci również możliwość wpływu na treści, jakie pojawią się na naszym blogu (i nie tylko)! Wyjątkowo ciekawi Cię pewne zagadnienie i chciałbyś dowiedzieć się o nim nieco więcej z perspektywy specjalisty? Daj nam znać ^^

Podziękowania:

- Certyfikat Patrona w FORMIE PAPIEROWEJ

- Zielony Sznureczek

- Kubek z grafiką

- Dodatkowe materiały, a także realny wpływ na zakres poruszanych w nich tematów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Animo w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od 2020 roku wspieramy osoby dotknięte zaburzeniami lękowymi prowadząc telefon wsparcia.

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy Stowarzyszeniem Animo – Odważ się żyć! działającym na rzecz osób doświadczających zaburzeń lękowych.

Pomagamy osobom doświadczającym lęku objawiającego się pod postacią somatyczną. W psychiatrii i psychologii zaburzenia te nazywane są nerwicą, zaburzeniami lękowymi, depresją, agorafobią, fobią społeczną etc. Głównym celem działalności Stowarzyszenia Animo jest bezpośrednia praca z osobami doświadczającymi stanów lękowych.

Telefon wsparcia

Fundamentem naszej działalności jest telefon wsparcia, dzięki któremu można uzyskać bezpłatnąanonimową pomoc, udzielaną przez wykwalifikowanych psychologów. To dopiero początek tego, co chcemy zrobić na rzecz tej społeczności.

Na naszym telefon wsparcia można tam porozmawiać w chwilach kryzysu o swoich odczuciach, problemach i emocjach. Podczas rozmowy można także uzyskać informacje na temat zaburzeń – jak sobie z nimi radzić, dokąd udać się po pomoc lekarską i co robić w sytuacji kumulacji lęku, tak dobrze znanej wszystkim cierpiącym pod nazwą ataku paniki

Prowadzimy także psychologiczną poradnię e-mailową w języku polskim oraz angielskim. 

Pamiętaj, nie jesteś sam(a)!

Jeśli czujesz taką potrzebę, zadzwoń na nasz telefon wsparcia pod numer: 

(22) 270 11 65

lub skorzystaj z porady mailowej psychologa pisząc na:

psycholog@stowarzyszenieanimo.pl

Nasz zespół psychologów dyżuruje w każdy poniedziałek, wtorek, środę i czwartek w godzinach 18:00-21:00.

 

Zostań naszym Patronem, aby pomóc nam pomagać!

Zawsze służymy naszą pomocą a projekt, którym jest Stowarzyszenie Animo – Odważ się żyć! potrzebuje finansowania, aby mógł funkcjonować i zmieniać świat.

Wspólnie możemy tego dokonać.

 


 

Bądź na bieżąco:

Polub nasz fanpage Stowarzyszenie Animo – Odważ się żyć i obserwuj konto na Instagramie aby być na bieżąco z naszymi działaniami.

Zapraszamy też naszą stronę internetową: https://stowarzyszenieanimo.pl/

 

 

Cele Autora

Miesięczna działalność Stowarzyszenia Animo
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 985 zł brakuje
0%
Wokół Stowarzyszenia Animo skupionych jest teraz kilkanaście osób z silnym poczuciem misji i wiarą, że to co robimy dla Was ma sens. Tych osób będzie z czasem coraz więcej, ponieważ nasze projekty szybko się rozwijają. Wszyscy oni w tej chwili poświęcają swój czas i angażują się całkowicie dobrowolnie na zasadzie wolontariatu.

Nasza inicjatywa nabrała już rozpędu i aby dalej ją rozwijać oraz rozszerzać zakres naszych działań, konieczne są środki finansowe.

Kwota 5.000 zł miesięcznie pozwoli wszystkim nam zaangażować się w 100% i z pełną uwagą w działalność Stowarzyszenia i realizować wszystkie nasze działania – dla dobra osób cierpiących na zaburzenia lękowe.

O jakie działania dokładnie chodzi?

Od 2020 roku prowadzimy dla Was bezpłatny telefon wsparcia oraz poradnię e-mailową. Staramy się zwiększać świadomość ludzi związaną z zaburzeniami lękowymi. Stworzone w tym celu treści psychoedukacyjne możecie znaleźć na naszych social mediach oraz na naszej stronie internetowej. Nagraliśmy dla Was również kilka bezpłatnych webinarów na temat zaburzeń lękowych (są w całości dostępne dla naszych Patronów! :) ).

Udzielamy wywiadów, nagłaśniając naszą ideę, informując coraz większą rzeszę potencjalnych beneficjentów naszych działań o możliwości uzyskania wsparcia oraz podnosząc świadomość społeczną dotyczącą problemu zaburzeń lękowych.

Od jesieni 2021 roku dzięki finansowemu wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ruszyliśmy z projektem oferującym wsparcie psychologiczne osobom z niepełnosprawnościami. W ramach którego można skorzystać z bezpłatnej infolinii, poradni e-mailowej, a także z grup wsparcia oraz terapii indywidualnej.

Stale rozbudowujemy bazę polecanych lekarzy specjalistów oraz placówek zajmujących się leczeniem zaburzeń lękowych. Chcielibyśmy, aby było to najlepsze i najbardziej rzetelne miejsce zbierające informacje na temat dostępnych form leczenia i psychoterapii zaburzeń lękowych.

Pomóż nam w naszej misji! ^^


Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Animo już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Kostrzyński
Marcin Kostrzyński
15 zł
Anonimowy patron
15 zł
Agata B
Agata B
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.