Stowarzyszenie Animo

8 patronów
205 miesięcznie

Miesięczna działalność Stowarzyszenia Animo

10 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

9 795 zł

brakuje

Od 2019 roku prowadzimy dla Was telefon wsparcia dla osób doświadczających zaburzeń lękowych. Nasza inicjatywa rozrosła się już do rozmiarów dużego projektu. Oprócz bezpłatnego telefonu wsparcia, na którym pracuje dla Was 5 psychologów, działa także nasz fanpage na Facebooku, profil na Instagramie oraz strona internetowa, w tworzeniu których pomaga nam w tej chwili 8 osób. Stowarzyszenie Animo to nie tylko telefon wsparcia i ciekawe treści, ale wiele, wiele więcej... Na naszej stronie internetowej rozbudowujemy bazę polecanych lekarzy specjalistów oraz placówek zajmujących się leczeniem zaburzeń lękowych. Chcielibyśmy, aby było to najlepsze i najbardziej rzetelne miejsce zbierające informacje na temat dostępnych form leczenia i psychoterapii zaburzeń lękowych. Nagrywamy dla Was kilka razy w miesiącu bezpłatne materiały wideo. Udzielamy wywiadów, nagłaśniając naszą ideę, informując coraz większą rzeszę potencjalnych beneficjentów naszych działań o możliwości uzyskania wsparcia oraz podnosząc świadomość społeczną dotyczącą problemu zaburzeń lękowych. W planach mamy jak najszybsze uruchomienie bezpłatnej grupy wsparcia online prowadzonej przez psychologa. Wokół Stowarzyszenia skupionych jest teraz kilkanaście osób z silnym poczuciem misji i wiarą, że to co robimy dla Was ma sens. Tych osób będzie z czasem coraz więcej, ponieważ nasze projekty szybko się rozwijają. Wszyscy oni w tej chwili poświęcają swój czas i angażują się całkowicie dobrowolnie na zasadzie wolontariatu.

Wszystko to robimy w trudnych czasach pandemii, która dodatkowo utrudnia pozyskanie środków oraz rozwój startującej organizacji pozarządowej.

Nasza inicjatywa nabrała już rozpędu i aby dalej ją rozwijać oraz rozszerzać zakres naszych działań, konieczne są środki finansowe.

Kwota 10.000 zł miesięcznie pozwoli wszystkim nam zaangażować się w 100% i z pełną uwagą w działalność Stowarzyszenia Animo i realizować wszystkie te działania – dla dobra osób cierpiących na zaburzenia lękowe.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Olga Suchodolska
Olga Suchodolska
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Mariola Wilczak
Mariola Wilczak
Próg: 60 zł
Aleksandra Kowalska
Aleksandra Kowalska
Próg: 5 zł