Avatar użytkownika

SUTARI

0
patronów
0 
miesięcznie
1 335 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 335 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Twoja pomoc pozwala nam nadal tworzyć muzykę i dzielić się nią ze światem. Dziękujemy, że nas wspierasz!
10 zł miesięcznie
10 zł - Dziękujemy! W ramach podziękowań będziesz miał/a dostęp do postów adresowanych specjalnie do naszych Matronek i Patronów, zamieszanych przez nas na platformie Patronite, w których pojawią się materiały z naszych podróży, koncertów, prób. Pokażemy Ci jak Sutari działa od kuchni ;).
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
1000 dostępnych miejsc
Serdeczne dzięki! Chcemy wyrazić naszą wdzięczność przesyłając Ci pozdrowienia w formie wideo od zespołu :) Oprócz tego będziesz oczywiście miał/a dostęp do postów dedykowanych Matronkom i Patronom, zamieszanych przez nas na platformie Patronite.
40 zł miesięcznie
Śpiewnie dziękujemy! Jako podziękowanie za twoje wsparcie chcemy Ci zaproponować muzyczną pocztówkę wideo od zespołu na wybraną przez Ciebie okazję, np. Twoje urodziny. Oprócz tego będziesz oczywiście miał/a dostęp do postów dedykowanych Matronkom i Patronom, zamieszanych przez nas na platformie Patronite.
60 zł miesięcznie
Dziękujemy w trójgłosie! Naszą wdzięczność chcemy wyrazić przesyłając do Ciebie dwa razy w roku pocztówkę z naszych muzycznych podróży po różnych zakątkach świata. Oprócz tego będziesz oczywiście miał/a dostęp do postów dedykowanych Matronkom i Patronom, zamieszanych przez nas na platformie Patronite.
80 zł miesięcznie
Z serca dziękujemy! Twoje wsparcie naprawdę dużo dla nas znaczy i pozwala nam realizować nasze liczne muzyczne przedsięwzięcia. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność umieszczając Twoje nazwisko w dziale Matronek i Patronów na naszej stronie www. Oprócz tego będziesz oczywiście miał/a dostęp do postów dedykowanych Matronkom i Patronom, zamieszanych przez nas na platformie Patronite.
100 zł miesięcznie
Wdzięczność płynie przez nas jak rzeka! Dziękujemy. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność umieszczając Twoje nazwisko w dziale poświęconym Matronkom i Patronom na naszej stronie www. Chcemy również zaprosić Cię na nasze 2 wybrane przez Ciebie koncerty:) Daj nam znać, kiedy chcesz złożyć swoje muzyczne odwiedziny, a Twoje nazwisko pojawi się na liście gości. Oprócz tego będziesz oczywiście miał/a dostęp do postów dedykowanych Matronkom i Patronom, zamieszanych przez nas na platformie Patronite.
150 zł miesięcznie
Dziękujemy na trzy głosy i sześć dłoni! W ramach podziękowań chcemy wysłać do Ciebie przedpremierowo naszą nadchodzącą płytę z kołysankami dla świata po 3 miesiącach regularnego wsparcia. Trafi do Ciebie prosto z tłoczni, jeszcze ciepła, wraz z autografami od zespołu. Oprócz tego będziesz oczywiście miał/a dostęp do postów dedykowanych Matronkom i Patronom, zamieszanych przez nas na platformie Patronite.
250 zł miesięcznie
Pani Mecenas, Panie Mecenasie! Twoja hojność znaczy dla nas kosmicznie dużo i to między innymi dzięki Tobie możemy dalej tworzyć jako zespół. Chciałybyśmy, aby Twoje nazwisko znalazło się na naszej najnowszej płycie, żeby zadośćuczynić Twoje wielkie wsparcie. DZIĘ-KU-JE-MY!
Oprócz tego będziesz oczywiście miał/a dostęp do postów dedykowanych Matronkom i Patronom, zamieszanych przez nas na platformie Patronite.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SUTARI w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Trio SUTARI to siła trzech kobiecych głosów i bogatej wyobraźni muzycznej. Artystki kontynuują tradycje polskich pieśniarek ludowych. Ich praca nadała nowy kierunek myśleniu o muzyce folkowej w Polsce.

SUTARI eksperymentują z różnymi technikami wokalnymi, wielogłosem, polskimi rytmami. Tworzą własne instrumenty oraz badają potencjał muzyczny przedmiotów codziennego użytku. Aranżują stare polskie pieśni, a także komponują własne utwory, oparte na różnych kobiecych tradycjach muzycznych.

Trio Sutari zostało wybrane do zaprezentowania swojej muzyki na największych międzynarodowych targach muzyki światowej WOMEX 2015 i jest jedną z niewielu polskich i europejskich grup, które nagrały sesję muzyczną dla kultowej amerykańskiej stacji radiowej KEXP.

Zadebiutowały w 2012 zdobywając II nagrodę oraz nagrodę publiczności na Festiwalu Polskiego Radia Nowa Tradycja. Niedługo potem zostały uznane za najciekawszą nową grupę folkową roku 2012 w Polsce.

Trio powstało w 2012 roku i do wiosny 2020 tworzyło w składzie Basia Songin, Kasia Kapela i Zosia Zembrzuska. 

Od wiosny 2022 Sutari współtworzą:

Basia Songin - śpiew, Wilk, Sowa, bębny, instrumenty perkusyjne, looper

Kasia Kapela - śpiew, skrzypce, kankles, bębny, instrumenty perkusyjne

Dobromiła Życzyńska - śpiew, skrzypce, bębny, instrumenty perkusyjne


Zapraszamy do wsparcia działalności naszego trio!

 

Cele Autora

Wydanie płyty
  • 25 000 zł
  • 23 965 zł brakuje
4%
Drogie, drodzy,
Naszym największym celem jest wydanie naszej najnowszej płyty z Kołysankami dla Świata. Każda pomoc się liczy, każda złotówka jest krokiem do realizacji naszego muzycznego projektu.
Zapraszamy do wspierania nas w tej drodze.
Uściski
Sutari

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SUTARI już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bernard Sz. Mieczkowski
Bernard Sz. Mieczkowski
20 zł
Przemysław Jaśkowiec
Przemysław Jaśkowiec
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.