Strefa Patrona:

1

patron

5 zł

miesięcznie

25 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
697
miesięczne wsparcie
598
liczba patronów

  Vlogger (youtube.com/c/swiatlyfilozof) i pasjonat filozofii. Tworzy filmy popularyzujące filozofię, formułuje ważne pytania, kręci vlogi i pomaga ludziom w poszukiwaniu sensu życia.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 495 zł
Wolność
To suma kosztów za licencje programów, subskrypcje Creative Cloud.
Jest to poziom, którego osiągnięcie zwiastuje wzmożoną aktywność. Częściej będą pojawiały się Vlogi oraz seria Historia Filozofii. Ponadto wasze wsparcie pozwoli mi stworzyć więcej ciekawostek filozoficznych i innych ciekawych treści. W zasadzie więcej filmów dla każdego.
Co ważne, zebrana kwota pozwoli zainwestować w wydajniejszy sprzęt wideo, audio oraz szybszy komputer do edycji wideo.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 995 zł
Akademia Miłośników Mądrości
Szkoła filozoficzna startuje z pełnym impetem: szkolenia, wirtualne konferencje naukowe, poradnictwo filozoficzne.
Powstaje profesjonalna strona internetowa Akademii Miłośników Mądrości z uporządkowaną wiedzą.

O Autorze

Witam Szanowne Miłośniczki i Miłośników Mądrości,

To spontaniczne przywitanie na stałe zagościło w moich filmach i stało się naturalną formą pozdrowienia. STRONA PATRONATU


Pozwól, że się przedstawię. Na imię mam Damian i jestem miłośnikiem mądrości. Od kiedy pamiętam, to pasjonuje się rozwojem osobistym i duchowym. Początkowo filozofia była dla mnie tylko niezwykłą gimnastyką umysłu, lecz bardzo szybko przekonałem się, że jest ona również niesamowicie przydatna, zwłaszcza w rozwoju duchowym i odkrywaniu sensu życia. Pomysł na kanał YouTube powstał podczas studiów, gdy przekonałem się, że trudno jest w Polsce o przystępne wprowadzenie do filozofii. Co ważniejsze poczułem, że filozofia może pomóc każdemu człowiekowi żyć lepiej i świadomiej. Wobec tego moją inspiracją do  działania  jest pasja i chęć udoskonalania życia innych ludzi poprzez filmy i dyskusje na facebookowej grupie Szanowni Miłośnicy Mądrości.

 

YouTube w liczbach: 22 filmy, a wśród nich przystępne wprowadzenia do historii filozofii, vlogi tematyczne. Ponad 14 tysięcy wyświetleń i 440 subskrypcji.

 

Poszerzająca się widownia, skłoniła mnie do stworzenia bloga i grupy dyskusyjnej na facebooku. Dość szybko okazało się, że tworzymy zgraną grupę, która wspólnie podejmuje się  naprawdę trudnych i wyjątkowych tematów.

 

Czemu Patronite?

Postanowiłem stworzyć tutaj profil i poszukać Patronów dla mojej działalności, ponieważ to wszystko, o czym pokrótce opowiedziałem, powstało z mojej pasji do filozofii, a nie poprzez przemyślany plan biznesowy. Jednak z czasem uzmysłowiłem sobie, że pochłania to taką ilość czasu, że bez wsparcia finansowego, może się to przekształcić w moją wielką porażkę. Nie poddaję się jednak bez walki!
 
Po prawej stronie zobaczysz progi, które obrazują, co możesz uzyskać w zamian za przesyłane wsparcie. W ramach podziękowania otrzymasz nie tylko możliwość lepszego kontaktu ze mną, ale przede wszystkim będziesz miała/miał spory wpływ na własny rozwój poprzez wparcie mojej działalności.

 

Długofalowy PLAN

Społeczność Szanownych Miłośników Mądrości obecnie rozwija się bardzo prężnie. Rekrutujemy ludzi, wymieniamy się myślami, pomysłami i dostosowujemy grupę do nowego startu. I w tym momencie wchodzisz TY. Wraz z osiągnięciem określonego celu, będzie mnie stać na stworzenie interaktywnej szkoły filozoficznej na miarę starożytnych gigantów (szkoły Pitagorasa, czy Akademii Platona), gdzie będziemy gromadzić wszelką niezbędną wiedzę, która przyda Ci się w pracy, szkole i w domu. Wszystko będzie krążyć wokół internetu, youtuba, grafiki oraz transmisji wideo. Wdrożymy do szkoły możliwość prowadzenia webinariów, szkoleń, dzięki którym Miłośnicy Mądrości będą mogli poszerzyć swój zakres wiedzy, a także spotkać interesujących ludzi.
W dodatku, na kanale YouTube chcę tworzyć jak najwięcej filmów prezentujących ciekawe dylematy moralne, ciekawostki filozoficzne i praktyczne możliwości wykorzystania „królowej mądrości”.

 

Jeżeli jesteś ciekawy, jak wyglądają filmy które tworzę, to zerknij na poniższe materiały:

Historia filozofii:

Vlogi:

 

Jesteśmy miłośnikami mądrości i wspólnie zagłębiamy się w obszary świata, które zwykłym ludziom nawet się nie śniły. Zastanawiamy się nad tym: Jak żyć? 
Zdobywamy kluczowe odpowiedzi i osiągamy niesamowite cele. Poznajemy się nawzajem i wspólnie kroczymy ścieżką Miłośników Mądrości.
 
Dziękuję serdecznie za wasze wsparcie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję! Twoje wsparcie wiele znaczy. W zamian za wsparcie zostaniesz uwieczniony, w specjalnym poście na moim blogu, a także zostaniesz wyróżniony w opisie grupy Szanowni Miłośnicy Mądrości.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Twoje wsparcie wiele znaczy. Dla ciebie mam szczególne miejsce. Zostaniesz uhonorowany obecnością na planszach końcowych realizowanych filmów (gwarantowane minimum 3-krotne pojawienie się).

+nagrody za próg 5zł
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Twoje wsparcie wiele znaczy. Za znaczący wkład w rozwój naszej szkoły filozoficznej, wyślę do Ciebie jednorazowo specjalną pocztówkę związaną z filozofią. GDZIEKOLWIEK JESTEŚ NA TEJ PLANECIE!

+nagrody z niższych progów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Dziękuję! Twoje wsparcie wiele znaczy.
Otrzymasz wszystkie gratyfikacje z niższych poziomów, ale także wyjątkową możliwość promowania własnej witryny, portfolio, kanału YT czy produktu w jednym z odcinków (plansza "Patron odcinka" pojawi się tuż po intro na początku filmu, umieszczę także Twój link w opisie filmu). Uwaga - plansza może zawierać logo, krótki opis i adres Twojej strony internetowej. (o ile nie narusza wytycznych Społeczności - zastrzegam sobie prawo do nie publikowania treści uznanym za niewłaściwe). O kolejności publikacji plansz patronów decydują daty rozpoczęcia subskrypcji.
Co więcej, jednorazowo otrzymasz specjalną koszulkę z Twoją ksywką, imieniem i nazwiskiem lub nazwą firmy.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni