Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

35 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Vlogger (youtube.com/c/swiatlyfilozof) i pasjonat filozofii. Tworzy filmy popularyzujące filozofię, formułuje ważne pytania, kręci vlogi i pomaga ludziom w poszukiwaniu sensu życia.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Wolność
To suma kosztów za licencje programów, subskrypcje Creative Cloud.
Jest to poziom, którego osiągnięcie zwiastuje wzmożoną aktywność. Częściej będą pojawiały się Vlogi oraz seria Historia Filozofii. Ponadto wasze wsparcie pozwoli mi stworzyć więcej ciekawostek filozoficznych i innych ciekawych treści. W zasadzie więcej filmów dla każdego.
Co ważne, zebrana kwota pozwoli zainwestować w wydajniejszy sprzęt wideo, audio oraz szybszy komputer do edycji wideo.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Akademia Miłośników Mądrości
Szkoła filozoficzna startuje z pełnym impetem: szkolenia, wirtualne konferencje naukowe, poradnictwo filozoficzne.
Powstaje profesjonalna strona internetowa Akademii Miłośników Mądrości z uporządkowaną wiedzą.

O Autorze

Witam Szanowne Miłośniczki i Miłośników Mądrości,

To spontaniczne przywitanie na stałe zagościło w moich filmach i stało się naturalną formą pozdrowienia. STRONA PATRONATU


Pozwól, że się przedstawię. Na imię mam Damian i jestem miłośnikiem mądrości. Od kiedy pamiętam, to pasjonuje się rozwojem osobistym i duchowym. Początkowo filozofia była dla mnie tylko niezwykłą gimnastyką umysłu, lecz bardzo szybko przekonałem się, że jest ona również niesamowicie przydatna, zwłaszcza w rozwoju duchowym i odkrywaniu sensu życia. Pomysł na kanał YouTube powstał podczas studiów, gdy przekonałem się, że trudno jest w Polsce o przystępne wprowadzenie do filozofii. Co ważniejsze poczułem, że filozofia może pomóc każdemu człowiekowi żyć lepiej i świadomiej. Wobec tego moją inspiracją do  działania  jest pasja i chęć udoskonalania życia innych ludzi poprzez filmy i dyskusje na facebookowej grupie Szanowni Miłośnicy Mądrości.

 

YouTube w liczbach: 22 filmy, a wśród nich przystępne wprowadzenia do historii filozofii, vlogi tematyczne. Ponad 14 tysięcy wyświetleń i 440 subskrypcji.

 

Poszerzająca się widownia, skłoniła mnie do stworzenia bloga i grupy dyskusyjnej na facebooku. Dość szybko okazało się, że tworzymy zgraną grupę, która wspólnie podejmuje się  naprawdę trudnych i wyjątkowych tematów.

 

Czemu Patronite?

Postanowiłem stworzyć tutaj profil i poszukać Patronów dla mojej działalności, ponieważ to wszystko, o czym pokrótce opowiedziałem, powstało z mojej pasji do filozofii, a nie poprzez przemyślany plan biznesowy. Jednak z czasem uzmysłowiłem sobie, że pochłania to taką ilość czasu, że bez wsparcia finansowego, może się to przekształcić w moją wielką porażkę. Nie poddaję się jednak bez walki!
 
Po prawej stronie zobaczysz progi, które obrazują, co możesz uzyskać w zamian za przesyłane wsparcie. W ramach podziękowania otrzymasz nie tylko możliwość lepszego kontaktu ze mną, ale przede wszystkim będziesz miała/miał spory wpływ na własny rozwój poprzez wparcie mojej działalności.

 

Długofalowy PLAN

Społeczność Szanownych Miłośników Mądrości obecnie rozwija się bardzo prężnie. Rekrutujemy ludzi, wymieniamy się myślami, pomysłami i dostosowujemy grupę do nowego startu. I w tym momencie wchodzisz TY. Wraz z osiągnięciem określonego celu, będzie mnie stać na stworzenie interaktywnej szkoły filozoficznej na miarę starożytnych gigantów (szkoły Pitagorasa, czy Akademii Platona), gdzie będziemy gromadzić wszelką niezbędną wiedzę, która przyda Ci się w pracy, szkole i w domu. Wszystko będzie krążyć wokół internetu, youtuba, grafiki oraz transmisji wideo. Wdrożymy do szkoły możliwość prowadzenia webinariów, szkoleń, dzięki którym Miłośnicy Mądrości będą mogli poszerzyć swój zakres wiedzy, a także spotkać interesujących ludzi.
W dodatku, na kanale YouTube chcę tworzyć jak najwięcej filmów prezentujących ciekawe dylematy moralne, ciekawostki filozoficzne i praktyczne możliwości wykorzystania „królowej mądrości”.

 

Jeżeli jesteś ciekawy, jak wyglądają filmy które tworzę, to zerknij na poniższe materiały:

Historia filozofii:

Vlogi:

 

Jesteśmy miłośnikami mądrości i wspólnie zagłębiamy się w obszary świata, które zwykłym ludziom nawet się nie śniły. Zastanawiamy się nad tym: Jak żyć? 
Zdobywamy kluczowe odpowiedzi i osiągamy niesamowite cele. Poznajemy się nawzajem i wspólnie kroczymy ścieżką Miłośników Mądrości.
 
Dziękuję serdecznie za wasze wsparcie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Twoje wsparcie wiele znaczy. W zamian za wsparcie zostaniesz uwieczniony, w specjalnym poście na moim blogu, a także zostaniesz wyróżniony w opisie grupy Szanowni Miłośnicy Mądrości.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Twoje wsparcie wiele znaczy. Dla ciebie mam szczególne miejsce. Zostaniesz uhonorowany obecnością na planszach końcowych realizowanych filmów (gwarantowane minimum 3-krotne pojawienie się).

+nagrody za próg 5zł
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Twoje wsparcie wiele znaczy. Za znaczący wkład w rozwój naszej szkoły filozoficznej, wyślę do Ciebie jednorazowo specjalną pocztówkę związaną z filozofią. GDZIEKOLWIEK JESTEŚ NA TEJ PLANECIE!

+nagrody z niższych progów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Dziękuję! Twoje wsparcie wiele znaczy.
Otrzymasz wszystkie gratyfikacje z niższych poziomów, ale także wyjątkową możliwość promowania własnej witryny, portfolio, kanału YT czy produktu w jednym z odcinków (plansza "Patron odcinka" pojawi się tuż po intro na początku filmu, umieszczę także Twój link w opisie filmu). Uwaga - plansza może zawierać logo, krótki opis i adres Twojej strony internetowej. (o ile nie narusza wytycznych Społeczności - zastrzegam sobie prawo do nie publikowania treści uznanym za niewłaściwe). O kolejności publikacji plansz patronów decydują daty rozpoczęcia subskrypcji.
Co więcej, jednorazowo otrzymasz specjalną koszulkę z Twoją ksywką, imieniem i nazwiskiem lub nazwą firmy.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
  -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
 • Dodatkowo Twoje dane takie jak Imię i Nazwisko mogą być publicznie dostępne na Twoim Profilu Publicznym dla każdego odwiedzającego naszą stronę.
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Organizacje zarejestrowane poza UE do których wysyłamy dane to: Google, Amazon i OneSignal.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK