W Patronite od 19.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3095

Liczba Patronów: 2221

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
10 miesięcznie
1 400 łącznie
Artystka o dość specyficznym spojrzeniu na świat, ze skłonnością do lubowania się w rzeczach normalnie uważanych za przerażające.

O Autorze

Witaj Duszyczko! Chyba zabłądziłaś w internetach. Pozwól, że się przedstawię! 
Zwą mnie Tish i jestem dość nietypowym rodzajem artystycznego potworka.

Ze względu na swoją naturę tworzę głównie w nocy, a spod mojej ręki wychodzą często nieco mroczne ilustracje. Uwielbiam mocne linearne rysunki o stonowanych czesto monochromatycznych barwach.

Obecnie jestem sudentką V roku o kierunku Grafika, dzielnie walczącą o dyplom. Zaś gdy brakuje mi artystycznej weny, zasiadam przed laptopem i streamuje gry horror na twitch.tv. przy których wraz z widzami świetnie się bawimy!

W niedalekich planach mam tworzenie krótkich materiałów na platformę youtube o zróżnicowanej tematyce artystycznej. Pragnę też udostępniać więcej swoich grafik oraz komisów, toteż... 

Dziękuję bardzo z całego wampirzego serca za wszelkie wsparcie!

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Radioaktywny Radek
Radioaktywny Radek
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Neavarek
Neavarek
Próg: 100 zł
DevixGaming
DevixGaming
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Neavarek
Neavarek
Próg: 50 zł