To Tu Relaks

W Patronite od 07.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Moją pasją jest dotyk, ruch i pomoc w utrzymaniu codziennego dobrostanu :) Dlatego stworzyłam "Gimnastykę Szczęścia", codzienną praktykę ruchową on-line dostępną dla każdego, kto posiada Internet i konto na Facebooku. Małe kroki prowadzą do dużych zmian, a codzienny dobrostan jest w zasięgu ręki.

O Autorze

"Gimnastyka Szczęścia" to inicjatywa stworzona dla osób, które chcą małymi krokami wprowadzić w swoją codzienność dobry nawyk codziennej porannej gimnastyki, rozgrzewki przygotowującej do dnia. :) Bezboleśnie, łagodnie dla siebie, z szacunkiem do własnego ciała i własnych potrzeb. Od poniedziałku do czwartku o 7.45 do 8, a w piątki od 9 do 9.45, dostępne w Internecie, ćwiczenia on-line. To doskonałe remedium na poczucie porannej sztywności oraz pozbycie się senności i niechęci do zadań czekających w budzącym się dniu. Bez wychodzenia z domu, wystarczy kawałek podłogi, mata i kocyk lub poduszeczka pod głowę. Wystarczy chcieć, bo to oznacza móc. :) "Gimnastyka Szczęścia" transmitowana jest na żywo na profilu To Tu Relaks na Facebook'u każdego dnia powszedniego z różnych przestrzeni, w tym ze Stacji FlowLife  - próbka pod linkiem: https://fb.watch/28G0Ku3F_G/

Z zawodu jestem fizjoterapeutką, masażystką, specjalizuję się w masażu tajskim oraz refleksologii twarzy. Kocham ruch i wiem jak bardzo jest potrzebny do sprawnego funkcjonowania, zdrowia, do utrzymania pogody ducha i dobrego nastawienia. Oprócz masażu, ruch jest doskonałym środkiem do utrzymania i wzmacniania poczucia wewnętrznego dobrostanu, który stanowi o jakości naszej codzienności.

Metoda małych kroków prowadzi do dużych zmian naszych nawyków, a co za tym idzie - nas samych. Jeśli czujesz, że takie spotkanie na macie z sobą samym w ramach Gimnastyki Szczęścia jest dla Ciebie dobre - zapraszam. :) Efekty przyjdą, one na nas czekają. :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem