Tytus Grad

W Patronite od 13.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1895

Liczba Patronów: 1668

Zostań Patronem
3 patronów
50 miesięcznie
350 łącznie
Tytus Grad Autor - artysta malarz, również tworzący muzykę, w przeszłości działający też jako producent teatralny i aktor. Tytus Grad to pseudonim artystyczny .

O Autorze

Pomóż mi - pomogę innym, jak uzyskam samodzielność twórczą i finansową.

Maluję od ponad 20 lat. Działam również jako twórca muzyki, producent teatralny, aktor.

 

Ale wróćmy do malarstwa. Moje prace powstają w pracowni na Białołęce na peryferiach Warszawy. To w zasadzie mały domek na skraju lasu z kominkiem w salonie. Miejsce wymarzone dla artysty...

Narobiłem sporego szumu kilka lat temu, gdy tworzyłem pod swoim prawdziwym nazwiskiem (Tytus Grad, to mój pseudonim artystyczny). Robiłem wtedy swoiste heppeningi z prezentacją mojej sztuki w miejscach publicznych. Na ten projekt otrzymałem stypendium Biura Kultury miasta stołecznego Warszawy.

Od zawsze unikałem formalnych struktur, ale w listopadzie 2019 roku zdecydowałem o przystąpieniu do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków - jednego ze stowarzyszeń artystycznych. Moje prace spotykają się ze sporym uznaniem ekspertów współpracujących ze stowarzyszeniem.

Po spontanicznej akcji promocyjnej na LinkedIn moimi pracami zainteresowały się Galerie w Szwajcarii, Holandii i Hiszpanii. Pojawiły się też słowa uznania płynące zza Oceanu.

Od maja  2020 prowadzę projekt "Malowanie Online". Trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki transmituję swoją pracę na YouTube przez Internet.

Wersje archiwalne są dostępne na YouTube.

 

https://www.linkedin.com/in/tytus-grad-a3937244/

http://malarstwo-tg.htw.pl/

https://www.youtube.com/channel/UCkkpYciv6-B6aEqOIfSsFKQ

 

Skromne zyski, które uzyskuję ze sprzedaży moich obrazów jeszcze nie pokrywają moich wydatków. 

Zatem proszę o wsparcie.

:-)

 


 

Inną moja działalnością artystyczną jest tworzenie muzyki.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Kazimierz Sz
Kazimierz Sz
Próg: 20 zł
Agata Adamczyk
Agata Adamczyk
Próg: 20 zł