Kreatywnie U Janoszuk

W Patronite od 11.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1122

Liczba Patronów: 1308

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
261 miesięcznie
1 338 łącznie
U Janoszuk to podcast, w którym pomagam Ci kreatywnie rozbłysnąć. Solo i w duetach z zapraszanymi osobami rozmawiamy o mrokach i urokach kreatywnego życia i działania. Rozgość się w pełnej wsparcia twórczej społeczności i niech błysk będzie z Tobą! ✨

O Autorze


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magda Domagala
Magda Domagala
Próg: 52 zł
Magda Falińska
Magda Falińska
Próg: 7 zł
Zuzanna Kiwerska
Zuzanna Kiwerska
Próg: 16 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Ela Janoszuk
Ela Janoszuk
Próg: 77 zł
Agnieszka Dziedzic
Agnieszka Dziedzic
Próg: 25 zł