Urbex History

W Patronite od 02.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 143

Liczba Patronów: 185

Zostań Patronem
Kup na prezent
116 patronów
4 402 miesięcznie
139 982 łącznie

REGULARNE WYPRAWY I UTRZYMANIE KANAŁU

6 000 zł

miesięcznie

73%

osiągnięto

1 598 zł

brakuje

Tworząc Patronite obiecaliśmy, że będziemy publikować minimum raz w tygodniu film, i tego słowa dotrzymujemy od początku !

Osiągnięcie tego celu nie tylko daje nam możliwość produkcji nowych odcinków z coraz to ciekawszych wypraw, ale i pozwala na miesięczne pokrycie kosztów utrzymania całego kanału m.in. za zakup licencji na muzykę, wypożyczenie sprzętu wideo ale i nie tylko, opłaty za internet i prąd, benzyna i nocleg na wyprawach, tłumaczenie filmów / tworzenie napisów, oraz za najważniejsze czyli jedzenie (a zjeść lubimy :D)

cel-3

ZAGRANICZNE WYPRAWY

12 000 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

7 598 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu przez ostatni rok ruszyliśmy z kopyta i dotrzymując kolejnej obietnicy nakręciliśmy wiele zagranicznych filmów ! Stało się coś naprawdę niesamowitego a my nie chcemy przestać !

Dwukrotnie odwiedziliśmy z kamerami naszych zachodnich sąsiadów, polecieliśmy do Grecji aby nagrać jeden z największych (i oczywiście opuszczonych) samolotów pasażerskich na świecie Boeing 747 Jumbo Jet, przejechaliśmy ponad 6 tyś km po Bałkanach odwiedzając i oczywiście filmując byłą jugosłowiańską bazę lotniczą, oraz pole minowe, ale to i tak ułamek tego co się działo bo wreszcie udało się dostać do Japonii i skażonej strefy w Fukushimie !

Osiągniecie tego progu daje nam możliwość produkcji materiałów z zagranicznych wypraw z coraz to odleglejszych, ciekawszych i niesamowitych miejsc ! Kiedyś jeden z widzów napisał nam komentarz: "dobrze, że jesteście, bo zawsze chciałem to zobaczyć, a nie mam jak". My zgodnie z tymi słowami nie przestajemy i ciśniemy dalej !

nowy-baner-fuku

PROJEKT SVALBARD - ŚLADAMI NIEDŹWIEDZI POLARNYCH

24 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

19 598 zł

brakuje

Dzięki Wam udało nam się w styczniu 2019 roku polecieć do Japonii i zrealizować 10 odcinków z Fukushimy ! Jako jedni z nielicznych weszliśmy do skażonej strefy z kamerami w ręku, a to po to aby pokazać światu jak naprawdę wygląda tam życie. Od tego czasu zwiedziliśmy wiele różnych krajów i stref, między innymi Białoruską strefę wykluczenia, czy bazę radarów we Włoszech. Były to kilkudniowe wyprawy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni ale cały czas po głowie chodziło nam coś większego.

Naszym głównym, najbliższym celem jest zwiedzenie legendarnego Svalbard. A konkretniej Piramiden które się tam znajduje, to dawne górnicze miasto, jest najbardziej wysuniętym punktem w którym można uprawiać urbex na świecie ;) a tak bardziej na poważnie, bardzo surowy klimat, niedźwiedzie polarne i ekstremalna eksploracja, to jest marzenie które chcemy zrealizować :)

nowy-baner-fuku
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Łuszyński
Mateusz Łuszyński
Próg: 9 zł
Repesco
Repesco
Próg: 9 zł
Urszula Bereźnicka
Urszula Bereźnicka
Próg: 33 zł
Paweł Dobosiewicz
Paweł Dobosiewicz
Próg: 3 zł
Marzena Gromala
Marzena Gromala
Próg: 20 zł