Wszyscy Jesteśmy Fotografami

W Patronite od 21.10.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1058

liczba Patronów: 1142

4 patronów
120 miesięcznie
120 łącznie

Spotkania w nowej rzeczywistości - WJF

15 000 zł

0%

osiągnięto

14 880 zł

brakuje

Nie zatrzymujemy się i robimy kolejne edycje spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Przed nami jeszcze wiele ciekawych rozmów i wspaniałych gości, w tym Mark Power ze słynnej agencji Magnum. Udało nam się przenieść wszystkie realizowane projekty do bezpiecznej strefy online.
Chcemy zapewnić Wam jak najlepszą jakość transmitowanych spotkań. Wasze wsparcie pozwoli nam zorganizować profesjonalną transmisję spotkań w ramach aktualnej 13 i 14 edycji WJF oraz realizować kolejne wydarzenia. Wszystkie transmisje będę udostępniane na naszym fanpage na Facebooku, każdy będzie mógł wysłuchać spotkania, a także zadać pytania gościom. Nagrania będą dostępne także po emisji na żywo. Marzymy też o tym, by wrócić do spotkań na żywo. Potrzebujemy Waszego wsparcia do realizacji projektu w nowej odsłonie, dostępnej dla szerokiego grona odbiorców! W zamian przygotowałyśmy ciekawe propozycje i nagrody.

Szykujemy też nową odsłonę projektu Wszyscy Jesteśmy Fotografami, która wystartuje w 2021 roku!

Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 2 musi się ukazać

45 000 zł

0%

osiągnięto

44 880 zł

brakuje

Wiemy, że czekacie na drugą część naszej książki. Pracujemy nad nią wraz ze wspaniałymi autorami tekstów, którymi tym razem będą: Zbigniew Libera, Agnieszka Pajączkowska, Andrzej Zygmuntowicz, Witek Orski, Maciej Moskwa, Marek Knap, Izabela Jaroszewska, Tomasz Ferenc, Wojtek Wieteska, Tadeusz Rolke i Chris Niedenthal w rozmowie z Anną Sańczuk, Kateryna Radchenko, Vanessa Winship.
Udało nam się pozyskać środki na wynagrodzenia na autorek i autorów. Wasza pomoc pozwoli nam ukończyć prace i wydać WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI VOL. 2

W szczególności:

- pokryć licencje na fotografie wykorzystane w publikacji. Teksty będą bogato ilustrowane fotografiami autorów tekstów oraz innych wybitnych artystów z całego świata.
- pokryć koszty druku i dystrybucji książki - planujemy nakład 1000 egzemplarzy.
- pokryć koszty projektu graficznego i składu publikacji.

Publikacja "Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 2" stanowi drugą część podsumowań spotkań, które od 2014 roku odbywają się w ramach cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami.

Potrzebujemy Waszego wsparcia! W zamian przygotowałyśmy ciekawe propozycje i nagrody :)

PORTRET OSOBISTY VOL. 3

150 000 zł

0%

osiągnięto

149 880 zł

brakuje

Znów każdy będzie mógł zgłosić się do ulubionego fotografa i fotografki i dać się sportretować. Znakomici artyści – fotografki i fotografowie – po raz kolejny staną za aparatem, aby wybranym przez siebie osobom wykonać niepowtarzalne portrety. W drugiej części projektu odbędą się cztery, otwarte dla publiczności, spotkania z twórcami ze świata teatru. I na zakończenie zaprosimy na wystawę wszystkich portretów oraz premierę filmów poświęconych sztuce portretowania w reż. Piotra Małeckiego.

Planujemy już czwartą edycję tego popularnego projektu, nawiązująca do idei monodramu, jako intymnego spotkania artysty z publicznością i jednocześnie klasycznej formy tworzenia portretu fotograficznego, będącego wynikiem spotkania fotografa z osobą fotografowaną.

„Portret osobisty…” jest propozycją w ramach znanego już i lubianego cyklu „Wszyscy Jesteśmy Fotografami”. Dzisiaj w czasach, kiedy w każdej sekundzie wykonywane są tysiące zdjęć, projekt ma zachęcić do zwolnienia i skupienia się na człowieku, uchwycenia osobowości portretowanego, tego, kim jest, bądź kogo widzi w nim fotografujący.

Dotychczas udział w projekcie wzięli: Magda Hueckel, Filip Ćwik, Andrzej Świetlik, Jacek Poremba – VOL. 1, Rafał Milach, Maciek Nabrdalik, Agnieszka Samsel i Magda Wunsche, Mikołaj Grynberg – VOL. 2, Marta Zgierska i Mateusz Sarełło, Silvia Pogoda, Bartek Wieczorek, Dyba i Adam Lach – VOL. 3.

Potrzebujemy Waszego wsparcia! W zamian przygotowałyśmy ciekawe propozycje i nagrody :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni