ZA CHINY & Damian Chen

W Patronite od 05.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1390

Liczba Patronów: 1541

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
165 miesięcznie
1 050 łącznie
1/3 życia mieszkam już w Chinach. Na kanale "Za Chiny" pokazuję chińską motoryzację, technologie oraz produkcję. Na drugim kanale "Damian Chen" oferuję widzom prywatną część mojego chińskiego życia. Gorąco pozdrawiam. Damian Chen

O Autorze

Kariera na YouTube.

Może na początku o kanale a później o mnie. Na YouTube prowadzę hobbistycznie kanał ZA CHINY (www.DamianChen.pl) który wprowadza widzów w świat chińskiej motoryzacji oraz technologii. Rozwijam również nieco bardziej personalny drugi kanał Damian Chen. Chociaż zaczęło się od hobby a z czasem YouTube powoli połączył się z pracą to jednak kanały jako takie dla dalszego rozwoju potrzebują niewielkiego wsparcia. Jeżeli doceniasz moją pracę to byłbym wdzięczy na drobne okazanie jej.

O mnie.

Nazywam się Damian Chen i mieszkam w Chinach od początku 2009 roku. Czyli już jedną trzecią mojego życia, gdy piszę ten opis (2021 rok). Kilka lat na północy Chin w stolicy - Pekinie i okolicach. Później przeniosłem się 3000km na południe kraju do doliny krzemowej - Shenzhen. Obecnie mieszkam w Zhongshan, jest to małe 3 milionowe miasteczko mające obok siebie takie metropolie jak Hong Kong, Shenzhen, Kanton i malutkie chociaż znane chociaż znane jako największe na świecie kasyno - Makao. Poznałem Chiny od góry do dołu co pozwoliło mi lepiej zrozumieć ten spory zakątek świata. Skończyłem w Chinach studia z sinologii (chiński, wiedza o chinach i przedmioty biznesowe) oraz założyłem rodzinę i jak łatwo domyślać się pracuję w Chinach, świadczę usługi w zakresie importu & eksportu pomiędzy Chinami a światem.

Pozdrawiam,
Damian Chen


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Jan Sanowski
Jan Sanowski
Próg: 47 zł
Agnieszka Sikora
Agnieszka Sikora
Próg: 17 zł
Krzysztof Sieniuc
Krzysztof Sieniuc
Próg: 17 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
prezes lary
prezes lary
Próg: 7 zł
Marek Pantak
Marek Pantak
Próg: 77 zł