Zbigniew Syc - Sztuki Walki

Zbigniew Syc - Mistrz Sztuk Walki (10 DAN) z 32 letnim stażem treningowym. Organizuje liczne kursy i szkolenia z zakresu samoobrony. Wspierając Zbyszka, wspierasz powstawanie nowych materiałów treningowych i nowych szkoleń w których będziesz mógł wziąć udział, w zamian za wsparcie!

O Autorze

Cześć! Nazywam się Zbyszek Syc :)

Jestem instruktorem sztuk walk. Trenuję już od ponad 30 lat. Jestem pierwszym w Polsce instruktorem Systemy. Obecnie prowadzę własną sekcję Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk w Pszczynie, oraz sekcję Systemy Poland. Byłem uczniem Mistrza Józefa Brudnego i kultywuję jego tradycje i wartości!

Jestem zawodowym instruktorem sztuk walk!

 

To moje hobby i praca, która daje mi pełną satysfakcję. Sztuki walki trenuję od 31 lat w Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk. Byłem uczniem Wielkiego Mistrza Józefa Brudnego.

Byłem jego asystentem i współorganizatorem seminariów szkoleniowych, pokazów, zawodów i spotkań międzynarodowych mistrzów różnych sztuk walk. Brałem udział w kilkuset pokazach promujących uprawianie sztuk walk.

 

Zorganizowałem i brałem udział w kilkudziesięciu szkoleniach krajowych i międzynarodowych by uczyć się i wymieniać doświadczenia pomiędzy różnymi stylami walki  takich jak: kung-fu, jiu-jitsu, kickboxing, escrima i systema.

 

Mistrzostwa Świata i Europy:

W 1996 roku w ramach organizacji International Budo Federation wziąłem udział w mistrzostwach świata w Turcji zdobywając 2 i 4 miejsce na ponad 200 startujących zawodników. W 1997 roku w Belgii, w tej samej Federacji zdobyłem drużynowego mistrza Europy.

 

W tym czasie też kończę kursy instruktorskie o specjalizacji kung-fu i jiu-jitsu. Zakładam sekcję PASW, prowadzę szkolenia dla służb mundurowych stając się zawodowym instruktorem sztuk walk.

 

Treningi bokserskie:

Przez 3 lata zdobywam doświadczenie w boksie w klubie "Kleofas" Katowice. Moim prywatnym trenerem jest Eugeniusz Sarota. Uważam, że boks na dobrym poziomie jest dopełnieniem wielu sztuk walk.  Kickboxing poznaję od zawodnika, który był w kadrze Polski, Adama Copiji. Do dziś łączy nas przyjaźń i wspólne treningi.

 

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk:

Jestem współautorem programu szkoleniowego PASW co zaowocowało oficjalnym zarejestrowaniem w Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki stylu o nazwie - Pszczyńska Sztuka Walki. Od 2013 roku posiadam również uprawnienia tej sztuki walki.

 

Systema Poland:

Po 4 latach kontaktów i wspólnych treningów z Sergiejem Borściewem,(mistrzem Rosyjskiej Sztuki Walki Systema) oraz jego asystentami Davidem Sykorą i Andrejem Karafą, za jego oficjalną zgodą zakładam organizację Systema Poland, której współtwórcami również są: Marek Talarek, Mariusz Fabijański i Paweł Marczykowski.

 

Organizacja zostaje zgłoszona w 2012 r. do w/w Federacji. Opracowuję program szkoleniowy dla instruktorów Systema Poland i w 2013 r. staję się pierwszym prawnym instruktorem systemy w Polsce.

 

10 DAN:

2016 r. kończę kurs instruktorski - taktyka i techniki interwencji. Również w 2016 r. na Walnym Zebraniu Federacji i wyboru nowych władz zostaję wybrany Vice-Prezesem tejże Federacji. Za umiejętności techniczne i propagowanie sztuk walk z rąk Mistrza Akademii i Rady Instruktorów otrzymuję stopień mistrzowski - 10 DAN.

 

Co robię teraz?

Obecnie prowadzę prywatny klub o nazwie - Pszczyńska Akademia Sztuk Walk. Prowadzę stałe zajęcia, kursy instruktorskie, krajowe i zagraniczne seminaria szkoleniowe Pszczyńskiej Sztuki Walki i Systemy, obozy sportowe, szkolenia służb mundurowych i tematyczne szkolenia weekendowe.

Po co Patronite?

Ponieważ chcę robić więcej kursów i szkoleń, a to kosztuje. Potrzebujemy sprzętu do nagrywania (kamery, mikrofony, statywy, oświetlenie itp.), dlatego uznałem, że zakładając profil na Patronite będę mógł za Wasze wsparcie realizować filmy szkoleniowe - regularnie! Dlatego zachęcam do wsparcia tego projektu!
 

Dowiedz się więcej już teraz!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)