Zieloni w podróży

W Patronite od 22.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1116

liczba Patronów: 870

6 patronów
80 zł miesięcznie
1 695 zł łącznie

Więcej gór! W tym progu zbieramy na konkrety.

400 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

320 zł

brakuje

Nowe materiały stale ukazują się na blogu i na Youtubie. Po prostu uwielbiam dzielić się z Wami tekstami, filmami, czy pokazywać Wam piękne szlaki i miejsca. Wasze wsparcie umożliwi jednak zadbanie o pewną regularność. Dlatego jeśli osiągniemy ten próg, to w każdym miesiącu powstaną co najmniej dwa, górskie materiały. Co najmniej, bo przecież może być ich więcej :)

A co jeśli się połamię, zachoruję i nie będę mógł zrealizować obietnicy? Wtedy w kolejnych miesiącach postaram się nadgonić stracony czas :) Co oprócz regularności?


KONKRETY:
Jeszcze w 2020 roku chciałbym przejść, opisać i zmontować film dotyczący przejścia Grani Niżnych Tatr lub Małego Szlaku Beskidzkiego.
Idę w góry i nie wracam!

2 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 920 zł

brakuje

Od szlaku do szlaku, od szczytu do szczytu. Ta kwota wystarczy by wpisy i filmy z nowych miejsc powstawały nieprzerwanie przez praktycznie cały rok. Chciałbym Wam pokazać jak najwięcej szlaków w naszych pięknych górach, ale także ruszyć ku przygodom gdzieś dalej.

Relacja z weekendowego wypadu? A może film z przejścia długodystansowego szlaku? Takie wsparcie pozwoli, bym mógł zająć się wyłącznie prezentowaniem Wam górskiego świata. Jeśli chcecie uczestniczyć w tej przygodzie, to będzie mi niezmiernie miło.Utrzymanie w sieci

80 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Lubię myśleć, że po drugiej stronie ekranu siedzą ludzie tacy, jak my. Którzy na pewnym etapie swojego życia zobaczyli góry i powiedzieli sobie pod nosem: "Ja pitolę, to jest to!" Z Waszych wiadomości wiem, że to co robimy bywa inspirujące. Niektórzy z Was traktują z kolei bloga jako źródło rozrywki, wskazówek lub wchodzą po to, by na podstawie zdjęć zaplanować własną wędrówkę.

Już ponad MILION razy odwiedzaliście naszą stronę i lubię myśleć, że przynajmniej część z Was odważyła się dzięki nam na coś nowego. Trudniejszą trasę, bieg przez ciemny las, by zdążyć na wschód słońca, odwiedziny jakiegoś nowego miejsca, czy leniwe popołudnie na polanie w oczekiwaniu na zachód słońca.

Jeżeli uważacie, że to, co robimy inspiruje, dostarcza rozrywki, albo sprawia, że chcecie sięgać po własne marzenia, to od jakiegoś czasu możecie współtworzyć z nami ten profil. Jak? Wspierając nas choćby niewielką kwotą, którą przeznaczymy na nasze utrzymanie w sieci, czyli opłacenie serwera, domeny i tego typu rzeczy :)Zostań Patronem
Najnowsi Patroni