Zieloni w podróży

W Patronite od 22.05.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 928

Liczba Patronów: 739

Zostań Patronem
Kup na prezent
20 patronów
435 miesięcznie
8 270 łącznie

Idę w góry i nie wracam!

2 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

1 565 zł

brakuje

Od szlaku do szlaku, od szczytu do szczytu. Ta kwota wystarczy by wpisy i filmy z nowych miejsc powstawały nieprzerwanie przez praktycznie cały rok. Chciałbym Wam pokazać jak najwięcej szlaków w naszych pięknych górach, ale także ruszyć ku przygodom gdzieś dalej.

Relacja z weekendowego wypadu? A może film z przejścia długodystansowego szlaku? Takie wsparcie pozwoli, bym mógł zająć się wyłącznie prezentowaniem Wam górskiego świata. Jeśli chcecie uczestniczyć w tej przygodzie, to będzie mi niezmiernie miło.Utrzymanie w sieci

80 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Lubię myśleć, że po drugiej stronie ekranu siedzą ludzie tacy, jak my. Którzy na pewnym etapie swojego życia zobaczyli góry i powiedzieli sobie pod nosem: "Ja pitolę, to jest to!" Z Waszych wiadomości wiem, że to co robimy bywa inspirujące. Niektórzy z Was traktują z kolei bloga jako źródło rozrywki, wskazówek lub wchodzą po to, by na podstawie zdjęć zaplanować własną wędrówkę.


Jeżeli uważacie, że to, co robimy inspiruje, albo dostarcza rozrywki, to od jakiegoś czasu możecie współtworzyć z nami ten profil. Jak? Wspierając nas choćby niewielką kwotą, którą przeznaczymy na nasze utrzymanie w sieci, czyli opłacenie serwera, domeny i tego typu rzeczy :)Więcej gór!

400 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nowe materiały stale ukazują się na blogu i na Youtubie. Po prostu uwielbiam dzielić się z Wami tekstami, filmami, czy pokazywać Wam piękne szlaki i miejsca. Wasze wsparcie umożliwi jednak zadbanie o pewną regularność. Dlatego jeśli osiągniemy ten próg, to w każdym miesiącu powstaną co najmniej dwa, górskie materiały. Co najmniej, bo przecież może być ich więcej :)

A co jeśli się połamię, zachoruję i nie będę mógł zrealizować obietnicy? Wtedy w kolejnych miesiącach postaram się nadgonić stracony czas :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Janina Kmiecik
Janina Kmiecik
Próg: 10 zł
zielonya
zielonya
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Jakub Sokołowski
Jakub Sokołowski
Próg: 20 zł
Magda M.
Magda M.
Próg: 10 zł
Ann W.
Ann W.
Próg: 20 zł