Avatar użytkownika

Zieloni w podróży

16
patronów
365 
miesięcznie
16
patronów
365 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki!

Mogłeś przecież mieć piwo, czy inną czekoladę! Doceniamy fakt, że zechciałeś wesprzeć naszą pracę. Czuj się jak u siebie w domu - pytaj, komentuj, krytykuj i sugeruj.
10 zł miesięcznie
Naprawdę dziękujemy! To nawet zawstydzające, że jesteś gotów czegoś sobie odmówić, by wesprzeć naszą pracę.

W zamian moglibyśmy obiecać, że wpiszemy cię w zakładce na blogu, której pewnie nigdy nie odwiedzisz, albo wymienimy cię w końcowych napisach filmu, które wszyscy przewijają.

Wolimy więc dać Ci coś, co może uznasz za przydatne. Raz w miesiącu otrzymasz na maila do użytku własnego plik ze zdjęciem w rozmiarze co najmniej 3600x2400 pikseli. Możesz go sobie wydrukować, powiesić na ścianie, czy zrobić komuś prezent. Wiesz, żeby było czym karmić oczy, do czasu kolejnego wyjazdu w góry.

W przypadku wsparcia przez co najmniej 12 miesięcy, otrzymujesz kod na darmową dostawę przy zamówieniu kalendarza.
20 zł miesięcznie
Chyba nas lubisz, co? :)

Bardzo dziękujemy i obiecujemy nie przejeść Twoich pieniędzy.

Otrzymasz bonusy z progu za 10 zł, czyli co miesiąc plik ze zdjęciem o rozmiarze co najmniej 3600x2400 pikseli. Jeżeli natomiast zdecydujesz się wspierać nas przez 12 miesięcy, to dodatkowo otrzymasz zupełnie za darmo nasz autorski kalendarz w formacie A3, lub wydruk zdjęcia w formacie 45x30.
50 zł miesięcznie
Whoa - to już chyba jakaś fascynacja!

Dziękujemy, że w nas wierzysz, bo to chyba nie za piękne oczy? Nagrody w tym progu są identyczne, jak w tym za 20 zł. Po prostu jeśli masz fanaberię, by wydać pieniądze to... to masz taką możliwość.

Podsumowując: co miesiąc otrzymasz plik ze zdjęciem, a jeśli zdecydujesz się nas wspierać co najmniej przez 6 miesięcy, to w ramach podziękowań dostaniesz nasz autorski kalendarz lub lub wydruk zdjęcia w formacie 45x30.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zieloni w podróży w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kiedyś poszedłem w góry i się mi spodobało. Od tamtej chwili prowadzę jednego z najlepszych* WE WSZECHŚWIECIE blogów poświęconych górskiej tematyce.

*ankietę przeprowadziłem z babcią, dla której jestem przystojnym kawalerem

Cześć!

Tu Mateusz. Miałem naście lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem z bliska Tatry. Wycieczka szkolna – klasyka. Siedziałem przylepiony do szyby autokaru i pstrykając zdjęcia obserwowałem, jak szczyty przed nami rosną i rosną. Urzekający widok, który chciałem jak najlepiej utrwalić.  Tak mi się te góry wtedy spodobały, że... kolejnego dnia z własnej woli poszedłem na Krupówki.

Wszystko zmieniło się dopiero kilka lat później, już po studiach. Spontaniczna, jednodniowa wędrówka w Bieszczadach przerodziła się w górską fascynację. Okazało się, że to machanie nogami, w połączeniu z niezdarnymi próbami nieuduszenia się na podejściach, może być niezwykle przyjemne. Efektem tej pasji stał się blog oraz kanał na Youtube "Zieloni w podróży", na których dzielę się z czytelnikami i widzami swoimi turystycznymi przygodami.
 

 

Bloga założyłem zupełnie spontanicznie, jeszcze w 2015 roku, żeby po prostu dzielić się ze światem tym przyjemny uczuciem, jakie towarzyszy człowiekowi, gdy macha nogami w jakimś ładnym miejscu. Szybko się okazało, że osób, które lubią taką formę spędzania czasu jest cała masa. Kolejne teksty i zdjęcia okazywały się pomocne w planowaniu wędrówek, a po czasie zacząłem również nagrywać filmy. No bo przecież nic tak nie oddaje piękna, albo trudu szlaku, jak trochę ruchomych obrazków.

 

Po co Patronite?

Lubię dzielić się górskimi przeżyciami i jeżeli zaglądasz na stronę, to zapewne wiesz, że nie ma na niej reklam, denerwujących, wyskakujących okienek, czy wciskania szemranego sprzętu. Jest za to sporo zdjęć, mapki, informacje praktyczne, no i trochę własnych przeżyć. Wierzę też, że filmy są fajnym umilaczem czasu, kiedy sami czekacie na urlop. Nie wiecie nawet, jak miło jest czytać te wszystkie wasze komentarze i słowa wsparcia. Patronite umożliwi mi opłacenie kosztów utrzymania bloga w sieci, ale też częstsze wypady, by nagrywać dla was więcej coraz ciekawszych i ładniejszych filmów. Możesz być więc pewien, że pieniądze przeznaczę na to, by tekstów, zdjęć i filmów, było więcej i były one lepszej jakości. Ot, po prostu - żeby było odrobinę łatwiej :)

 

 

 

 

Cele Autora

Więcej gór!
  • 400 zł miesięcznie
  • 35 zł brakuje
91%
Nowe materiały stale ukazują się na blogu i na Youtubie. Po prostu uwielbiam dzielić się z Wami tekstami, filmami, czy pokazywać Wam piękne szlaki i miejsca. Wasze wsparcie umożliwi jednak zadbanie o pewną regularność.
Idę w góry i nie wracam!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 635 zł brakuje
18%
Od szlaku do szlaku, od szczytu do szczytu. Ta kwota wystarczy by wpisy i filmy z nowych miejsc powstawały nieprzerwanie przez praktycznie cały rok. Chciałbym Wam pokazać jak najwięcej szlaków w naszych pięknych górach, ale także ruszyć ku przygodom gdzieś dalej.

Relacja z weekendowego wypadu? A może film z przejścia długodystansowego szlaku? Takie wsparcie pozwoli, bym mógł zająć się wyłącznie prezentowaniem Wam górskiego świata. Jeśli chcecie uczestniczyć w tej przygodzie, to będzie mi niezmiernie miło.Utrzymanie w sieci
  • 80 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Lubię myśleć, że po drugiej stronie ekranu siedzą ludzie tacy, jak my. Którzy na pewnym etapie swojego życia zobaczyli góry i powiedzieli sobie pod nosem: "Ja pitolę, to jest to!" Z Waszych wiadomości wiem, że to co robimy bywa inspirujące. Niektórzy z Was traktują z kolei bloga jako źródło rozrywki, wskazówek lub wchodzą po to, by na podstawie zdjęć zaplanować własną wędrówkę.


Jeżeli uważacie, że to, co robimy inspiruje, albo dostarcza rozrywki, to od jakiegoś czasu możecie współtworzyć z nami ten profil. Jak? Wspierając nas choćby niewielką kwotą, którą przeznaczymy na nasze utrzymanie w sieci, czyli opłacenie serwera, domeny i tego typu rzeczy :)Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zieloni w podróży już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ann W.
Ann W.
20 zł
Bałach Błażej
Bałach Błażej
20 zł
Kuba Porębski
Kuba Porębski
20 zł
Stanislaw Zawadzki
Stanislaw Zawadzki
50 zł
Rogas
Rogas
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.