Zieloni w podróży

W Patronite od 22.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1116

liczba Patronów: 870

6 patronów
80 zł miesięcznie
1 695 zł łącznie
Kiedyś poszliśmy w góry i się nam spodobało. Od tamtej chwili prowadzimy jednego z najlepszych* WE WSZECHŚWIECIE blogów poświęconych górskiej tematyce. *ankietę przeprowadzono wśród moich rodziców

O Autorze

Cześć!

Tu Mateusz. Miałem naście lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem z bliska Tatry. Wycieczka szkolna – klasyka. Siedziałem przylepiony do szyby autokaru i pstrykając zdjęcia obserwowałem, jak szczyty przed nami rosną i rosną. Urzekający widok, który chciałem jak najlepiej utrwalić.  Tak mi się te góry wtedy spodobały, że... kolejnego dnia z własnej woli poszedłem na Krupówki.

Z biegiem czasu, mój ciągle romantyczny duch, przestawał jednak mieścić się w mojej, jakby nie patrzeć, skromnej sylwetce i potrzebował coraz więcej wolnej przestrzeni. Wiadomo – pojawiła się praca, jakieś terminy i gonitwa myśli.

Ale wreszcie zjawił się Darek. Po prostu zapytał, czy nie wybrałbym się w Bieszczady, a że nie miałem lepszego zajęcia na oku, to się zgodziłem. I to była ta wycieczka, która stała się zapalnikiem tego wszystkiego. Przepadliśmy na dobre. Efektem naszej górskiej fascynacji stał się blog "Zieloni w podróży", gdzie staramy się opisywać zmagania takich "zielonych" górołazów, jak my. No i przy okazji próbujemy zachęcić innych do takiej aktywności.

Niektórzy utożsamiają podróżowanie z kosztownymi wyprawami i zniechęcają się zanim jeszcze spróbują. W wielu z nas pojawia się strach. „To nie dla mnie”, „nie wiem czy sobie poradzę”. Chcemy pokazać, że weekendowe wypady też pozwalają zasmakować przygody i mogą być świetną trampoliną do dalszych wyzwań. W końcu nie tak dawno postawiłem stopy na pięciotysięczniku, o czym początkowo nawet nie marzyłem. Bo czy może być za późno, by po raz pierwszy pojechać w góry?

 

 

Po co Patronite?

Lubię dzielić się górskimi przeżyciami i jeżeli zaglądasz na stronę, to zapewne wiesz, że nie ma na niej reklam, denerwujących, wyskakujących okienek, czy wciskania szemranego sprzętu. Szlaki, masa zdjęć i odrobina własnych przeżyć. Możesz być więc pewien, że pieniądze przeznaczymy na to, by tekstów, zdjęć, a ostatnio także filmów, było więcej i były lepszej jakości. Ot, po prostu - żeby było odrobinę łatwiej :)

 

W założeniu serwis Patronite umożliwia wspieranie twórców i materialne docenienie ich pracy. Stwarza szansę na rozwój, regularne publikowanie, czy poprawę jakości treści. Dlatego jeżeli w jakikolwiek sposób podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś nas wesprzeć, to właśnie tutaj możesz to zrobić. Dzięki!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni