Zaprojektuj Swoje Życie

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1099

Liczba Patronów: 943

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
365 miesięcznie
Wspieraj być może najlepszą audycję w polskim internecie!
Zostań współtwórcą i zobacz jak powstaje niezwykle ciekawa audycja - Zaprojektuj Swoje Życie.
Dołącz do nas! Twój czas i Twoje wsparcie jest dla nas bardzo wartościowe.

O Autorze

 

Zastanawiałeś się kiedyś jaką masz super moc? Moją jest zadawanie trudnych i wnikliwych pytań. Nazywam się Maciej Filipkowski i po wielu latach pracy w korporacji i wspieraniu przedsiębiorców postanowiłem zacząć żyć według swojego scenariusza i podjąć nowe wyzwania. 

 

Dzięki temu powstała audycja Zaprojektuj Swoje Życie. To seria podcastów, które nagrywam wraz z moimi inspirującymi gośćmi, których łączy innowacyjność, otwarcie na zmianę i nieustanne próby zmieniania na lepsze nie tylko swojego życia, ale pozytywne wpływanie na całe bliższe lub dalsze otoczenie.

 

Audycja ruszyła rok temu i było to jedno z większych wyzwań w moim życiu. Nasz pierwszy film promocyjny do tej pory wspominamy z dużym sentymentem.

 

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Mamy za sobą ponad 80 nagranych odcinków, zadanych wiele trudnych pytań, ogrom zebranych doświadczeń i jeszcze większy apetyt na kolejne rozmowy z naszymi inspirującymi gośćmi. .

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof  Gibek
Krzysztof Gibek
Próg: 10 zł
Monika Politańska
Monika Politańska
Próg: 25 zł
Filip Gałka
Filip Gałka
Próg: 25 zł
Allan Dobrzyński
Allan Dobrzyński
Próg: 25 zł
Mirosława Litwiniec
Mirosława Litwiniec
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł