Zaprojektuj Swoje Życie

W Patronite od 24.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 35

liczba Patronów: 194

61 patronów
8 070 zł miesięcznie
Wspieraj być może najlepszą audycję w polskim internecie! Zostań współtwórcą i zobacz jak powstaje niezwykle ciekawa audycja - Zaprojektuj Swoje Życie. Dołącz do nas! Twój czas i Twoje wsparcie jest dla nas bardzo wartościowe.

O Autorze

 

Zastanawiałeś się kiedyś jaką masz super moc? Moją jest zadawanie trudnych i wnikliwych pytań. Nazywam się Maciej Filipkowski i po wielu latach pracy w korporacji i wspieraniu przedsiębiorców postanowiłem zacząć żyć według swojego scenariusza i podjąć nowe wyzwania. 

 

Dzięki temu powstała audycja Zaprojektuj Swoje Życie. To seria podcastów, które nagrywam wraz z moimi inspirującymi gośćmi, których łączy innowacyjność, otwarcie na zmianę i nieustanne próby zmieniania na lepsze nie tylko swojego życia, ale pozytywne wpływanie na całe bliższe lub dalsze otoczenie.

 

Audycja ruszyła rok temu i było to jedno z większych wyzwań w moim życiu. Nasz pierwszy film promocyjny do tej pory wspominamy z dużym sentymentem.

 

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Mamy za sobą ponad 60 nagranych odcinków, zadanych wiele trudnych pytań, ogrom zebranych doświadczeń i jeszcze większy apetyt na kolejne rozmowy z naszymi inspirującymi gośćmi. .

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem