Czarne Owce

W Patronite od 09.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 34

liczba Patronów: 39

134 patronów
3 280 zł miesięcznie
13 355 zł łącznie
[+18!] "Czarne Owce" to projekt weteranów polskiego Youtube – Dakanna i Kierownika, przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Dużo „partykuł wzmacniających” w treści aczkolwiek zawsze z morałem i wyrazistą pointą. Budzi skrajne emocje. Zmusza do refleksji. Łamie reguły. Na przekór trendom i algorytmom.

O Autorze

"Czarne Owce Show" to projekt weteranów polskiego Youtube – Dakanna i Kierownika, przeznaczony wyłącznie dla dorosłych internautów. Mieszanka vloga i stand-up z elementami „show”. Kanał prezentuje w dość bezkompromisowy sposób absurdy otaczającej nas rzeczywistości, sporo „zabawnych” anegdot i „ciekawych” spostrzeżeń z odrobiną nostalgii. Dużo „partykuł wzmacniających” w treści aczkolwiek zawsze z morałem i wyrazistą pointą. Budzi skrajne emocje. Zmusza do refleksji. Łamie reguły. Tu się mówi, to co się myśli, a nie to co chcą usłyszeć inni. Na przekór trendom oraz algorytmom.

Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego zdecydowaliśmy się dołączyć do twórców zbierających fundusze na patronite.pl:

 

Jeśli nie chce ci się odpalać klipu - to chociaż looknij na planszę poniżej. Jest to screen z managera filmów w studiu twórców na YouTube. Obrazuje potencjał pozyskania pieniędzy z reklam na naszym kanale. GRUBE MILIONYYY! Prawda? D: 

TL;DR:

Składki z patrona umożliwiają nam pozyskanie kasy na działalność i kompletne olanie AdSense, czyli systemu reklamowego YT, z którego nawet w czasach świetności - nie otrzymywaliśmy wystarczającej kasy, aby wejść w regularny tryb produkcyjny. Pomału nam się to udaje.

A tutaj jeszcze próbka naszego luksusowego szajsu na Youtube dla niewtajemniczonych:

X

X

X

[nasza OFICJALNA strona] http://czarneowce.pl
[kanał na YouTube] http://youtube.com/czarneowceshow
[darmowe mp3] http://soundcloud.com/czarneowceshow
[koszulki z Owcami] http://shopbrothers.pl/czarne-owce
[pytania/hejt/propsy] http://czarneowce.pl/forum
[kontakt z owczarnią] CzarneOwceShow@gmail.com

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem