Czarne Owce

W Patronite od 11.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 137

liczba Patronów: 159

82 patronów
2 125 zł miesięcznie
41 525 zł łącznie
[+18!] "Czarne Owce" to projekt weteranów polskiego Youtube – Dakanna i Kierownika, przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Dużo „partykuł wzmacniających” w treści aczkolwiek zawsze z morałem i wyrazistą pointą. Budzi skrajne emocje. Zmusza do refleksji. Łamie reguły. Na przekór trendom i algorytmom.

O Autorze

"Czarne Owce" to projekt weteranów polskiego Youtube – Dakanna i Kierownika, przeznaczony wyłącznie dla dorosłych internautów. Mieszanka vloga i stand-up z elementami „show”. Kanał prezentuje w dość bezkompromisowy sposób absurdy otaczającej nas rzeczywistości, sporo „zabawnych” anegdot i „ciekawych” spostrzeżeń z odrobiną nostalgii. Dużo „partykuł wzmacniających” w treści aczkolwiek zawsze z morałem i wyrazistą pointą. Budzi skrajne emocje. Zmusza do refleksji. Łamie reguły. Tu się mówi, to co się myśli, a nie to co chcą usłyszeć inni. Na przekór trendom oraz algorytmom.

Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego zdecydowaliśmy się dołączyć do twórców zbierających fundusze na patronite.pl

Jeśli nie chce ci się odpalać klipu - to chociaż looknij na planszę poniżej. Jest to screen z managera filmów w studiu twórców na YouTube. Obrazuje potencjał pozyskania pieniędzy z reklam na naszym kanale. GRUBE MILIONYYY! Prawda? D: 

TL;DR:

Składki z patrona umożliwiają nam pozyskanie kasy na działalność i kompletne olanie AdSense, czyli systemu reklamowego YT, z którego nawet w czasach świetności - nie otrzymywaliśmy wystarczającej kasy, aby wejść w regularny tryb produkcyjny. Pomału nam się to udaje.

A tutaj jeszcze próbka naszego luksusowego szajsu na Youtube dla niewtajemniczonych:

X

X

X

X

X

X

[nasza OFICJALNA strona] http://czarneowce.pl
[kanał na YouTube] http://youtube.com/czarneowceshow
[darmowe mp3] http://soundcloud.com/czarneowceshow
[koszulki z Owcami] http://shopbrothers.pl/czarne-owce
[pytania/hejt/propsy] http://czarneowce.pl/forum
[kontakt z owczarnią] CzarneOwceShow@gmail.com

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem