Czarne Owce

W Patronite od 11.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 639

Liczba Patronów: 509

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
830 miesięcznie
78 875 łącznie
[+18!] "Czarne Owce" to projekt weteranów polskiego Youtube – Dakanna i Kierownika, przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Dużo „partykuł wzmacniających” w treści aczkolwiek zawsze z morałem i wyrazistą pointą. Budzi skrajne emocje. Zmusza do refleksji. Łamie reguły. Na przekór trendom i algorytmom.

O Autorze

"Czarne Owce" to projekt weteranów polskiego Youtube – Dakanna i Kierownika, przeznaczony wyłącznie dla dorosłych internautów. Mieszanka vloga i stand-up z elementami „show”. Kanał prezentuje w dość bezkompromisowy sposób absurdy otaczającej nas rzeczywistości, sporo „zabawnych” anegdot i „ciekawych” spostrzeżeń z odrobiną nostalgii. Dużo „partykuł wzmacniających” w treści aczkolwiek zawsze z morałem i wyrazistą pointą. Budzi skrajne emocje. Zmusza do refleksji. Łamie reguły. Tu się mówi, to co się myśli, a nie to co chcą usłyszeć inni. Na przekór trendom oraz algorytmom.

Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego zdecydowaliśmy się dołączyć do twórców zbierających fundusze na patronite.pl

Jeśli nie chce ci się odpalać klipu - to chociaż looknij na planszę poniżej. Jest to screen z managera filmów w studiu twórców na YouTube. Obrazuje potencjał pozyskania pieniędzy z reklam na naszym kanale. GRUBE MILIONYYY! Prawda? D: 

TL;DR:

Składki z patrona umożliwiają nam pozyskanie kasy na działalność i kompletne olanie AdSense, czyli systemu reklamowego YT, z którego nawet w czasach świetności - nie otrzymywaliśmy wystarczającej kasy, aby wejść w regularny tryb produkcyjny. Pomału nam się to udaje.

A tutaj jeszcze próbka naszego luksusowego szajsu na Youtube dla niewtajemniczonych:

X

X

X

X

X

X

[nasza OFICJALNA strona] http://czarneowce.pl
[kanał na YouTube] http://youtube.com/czarneowceshow
[darmowe mp3] http://soundcloud.com/czarneowceshow
[koszulki z Owcami] http://shopbrothers.pl/czarne-owce
[pytania/hejt/propsy] http://czarneowce.pl/forum
[kontakt z owczarnią] CzarneOwceShow@gmail.com


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adrian Dębowski
Adrian Dębowski
Próg: 5 zł
Robert Międlarz
Robert Międlarz
Próg: 20 zł
Przemysław Cielebąk
Przemysław Cielebąk
Próg: 20 zł
Nemezis 323
Nemezis 323
Próg: 5 zł
Damian Ożóg
Damian Ożóg
Próg: 20 zł
3z
3z
Próg: 50 zł