Dariusz Popiela

W Patronite od 10.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1609

Liczba Patronów: 1582

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
190 miesięcznie
8 700 łącznie
Sportowiec, medalista mistrzostw świata i Europy, olimpijczyk, prezes :). Twórca projektu Ludzie, nie liczby w ramach, którego upamiętniono ponad 5000 ofiar z imienia i nazwiska. Społecznik, obrońca praw człowieka. Dwa światy Dariusza jak dwie strony medalu. Bądź częścią ekipy Dariusza.

O Autorze

Cześć zapraszam za kulisy moich działań jako sportowca, olimpijczyka, wielokrotnego medalisty mistrzostw świata i Europy, 8 krotnego Mistrza Polski oraz społecznika prezesa:) fundacji Centrum realizującej projekt Ludzie, nie liczby. Projekt mający na celu imienne upamiętnienie ofiar Zagłady. Działam społecznie realizując ideę zaangażowania lokalnej społeczności w swoje działania. Woda i pamięć o ofiarach Zagłady polskich Żydach. Niemożliwe? A jednak! Sprawdź filmik, oraz projekt LNL http://www.facebook.com/LudzieNieLiczby

Tak wygląda mój świat, w którym nie tylko na treningach muszę pływać pod prąd ale także w codziennym życiu. Otoczony stereotypami często niechęcią otoczenia walczę o pamięć. Ruszając z każdym projektem od zera zrealizowałem wspólnie z ludźmi wielkiego serca już 3 projekty upamiętniając ponad 5000 ofiar z imienia i nazwiska angażując szkoły, młodzież, lokalny samorząd, rodziny potomków sprawdź http://www.cetrumfundacja.pl .

Sportowiec ma siedzieć cicho i robić swoje? Nie w tym wypadku :). Działam społecznie w obronie słabszych i dyskryminowanych. Zaangażowany w pomoc dla uchodźców, dyskryminowanych mniejszości, prawa kobiet. Moje działania zostały wyróżnione następującymi nagrodami: nagroda im Ks. Musiała w 2019 roku, Nagroda Polin 2021, Nagroda im Andrzeja Wajdy 2021. To wszystko łączę z wyczynem sportowym na światowym poziomie. Kajaki nie są sportem pierwszych stron gazet tak jak moje działania nie są medialnie atrakcyjne. Ale czy to znaczy, że są gorsze? Poznaj moje dwa oblicza i korzystaj z regularnej dawki optymizmu. Poznaj światy widziane moimi oczami od kulis oraz wydarzenia zza kurtyny dzięki kanałowi na którym:

*vlogi, wpisy, relacje foto.

* Spotkania live, zamknięta grupa FB.

Jeśli potrzebujesz motywacji do działania, treningu to także kanał dla Ciebie. Bądź częścią ekipy sportowca którego kariera związana jest z pamięcią o ofiarach, o których tak wielu nie chce pamiętać. Pod prąd w moim przypadku to nie przenośnia to codzienność. Zobacz czym może być patriotyzm w moim wydaniu. Myślałeś, że to już wszystko? Daro (czyli ja z przed lat:) ) to także były raper podziemia tworzący skład PrecedeNS. Nie znajdziecie moich kawałków na YT ale usłyszycie na tym kanale.

Codzienność dla mnie to każda minuta odpowiednio zagospodarowana by osiągnąć jak najwięcej każdego dnia. Mimo planu pełno w moim życiu niezwykłych spontanicznych akcji. Dla sprawy i dla Ciebie pokazuję światy niedostępne dla wszystkich. Przyjmij moje zaproszenie na pokład i zasuwajmy razem.

Pozdrawiam Dariusz Popiela

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika