Strefa Patrona:

3

patronów

125 zł

miesięcznie

280 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
291
miesięczne wsparcie
433
liczba patronów

  Chodź, opowiemy Ci historię. Może wesołą, może smutną, ale prawdziwą, naszą... Jesteśmy psami z zielonogórskiego schroniska i opisujemy nasz świat. Wejdź, poczytaj, zostań z nami, będzie nam raźniej...

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
62 %
100%
osiągnięto 62%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 75 zł
Dzielimy się!
Ależ jesteśmy dumni, że tyle osiągnęliśmy! Mamy tyle monetek i papierków, że możemy się nimi dzielić z naszymi psiumplami! Opłacamy kilka leczących kulek albo jakieś specjalne żarełko dla kogoś, kto nie może szamać zwykłego. Fajosko jest!
0%
25 %
100%
osiągnięto 25%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 375 zł
Dzielimy się bardziej!
Mieszkając w schronisku, ważny jest każdy kawałek piłeczki, patyczka, miseczki, kocyka, który mamy... To nic, że przed nami ma to ktoś inny i po nas ktoś inny może użyje. Teraz, w tej chwili, to jest nasze i nasi dwunożni bardzo dbają, żeby nikomu niczego nie brakowało. Mając 500zł miesięcznie, będziemy mogli pomagać naszym w pomaganiu jeszcze bardziej! Opłacimy może kawałek rehabilitacji, kupimy więcej leków, po których ktoś poczuje się lepiej... Bardzo dużo tego schodzi każdego miesiąca..... To będzie kropelka mała w wielkiej misce potrzeb, ale lepiej ją mieć niż nie mieć!
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 875 zł
Jesteśmy tacy pomocni!
Mogąc przekazywać dla naszych psiumpli, psiumpelek.... no dobra, sierściuchów też, tyle monetek, będziemy się czuć, jakbyśmy mogli wszystko! ...chociaż możemy bardzo niewiele... ale z Wami będziemy mogli! Na jeździdło będziemy mogli coś dać, na remont jakiś! Może dadzą nam dyplom!

...widzicie...? Nie zbieramy wcale dla siebie, niczego nie pochowamy do kieszonek. Nawet ich nie mamy...

O Autorze

Dzień Dobry, gościu! Lubimy gości! Jesteśmy psami, mieszkamy w schronisku i każde odwiedziny to nadzieja, że ktoś z nas wyjedzie do superanckiego domu. Nie jesteśmy nachalni, my tylko z ogromną nadzieją wpatrujemy się w każde oczy...

Nasz blog, którego mamy zaszczyt być wrrrredaktorami, powstał już w 2010 roku. Chyba byliśmy już wtedy na świecie... Psy czasu nie liczą. Nie od początku pisaliśmy go akurat my, zaczął Cygan, potem była Majka, Tyson, Bulba i inni... Niektórzy wyjechali do domów, niektórzy odfrunęli na zawsze nie poznając nawet, co to takiego..... Blog jednak trwa, bo wiemy, jak bardzo jest ważny. Przecież jak nie my, to kto to opisze...?

Piszemy nocami, bo wtedy biurowników nie ma i komputer stoi wolny... Wspina się wtedy ktoś z nas i opisuje coś, co się wydarzyło ostatnio albo o czym akurat chcemy albo musimy napisać, bo taka potrzeba w nas wewnętrzna się pojawiła.  Dwa razy w tygodniu, w środowe i niedzielne wczesne poranki, nasze opowieści są gotowe. No, chyba że znów wrrredaktor zaśnie, jak to już kiedyś RAZ było... 

Historie piszemy różne... Bywają wesołe! Bywają też smutne...  Łączy je to, że są prawdziwe... My nie kłamiemy. Nie raz nas oszukano i doskonale wiemy, jak to jest... Dlatego u nas jest tylko prawda najszczersza! Bywa, że i nie przebieramy w słowach, jak tutaj na przykład, ale nam wolno. Dwunożnym niekoniecznie wypada, a nam wolno wszystko. Dlatego tak bardzo zależy nam, żeby mieć głos w tym całym Internecie. 

W związku z tym, że jesteśmy psami ze schroniska... Chociaż to schronisko to jest jedno z tych lepsiejszych! ...to jednak nie mamy nic.... Znaczy mamy dach nad głową, mamy pełne miseczki i tyle głasków, ile zdołamy wyżebrać od naszych dwunożnych! Mamy spacery, kiedy przychodzą wolontariusze, mamy posłanka, budy, sianko. W sumie to mamy dużo rzeczy... Ale jak się mamy tym dzielić...? 

Będziemy siedzieć kilka nocy i sklecimy psierdeczne podziękowania za wsparcie, trącimy naszych nosami, żeby zamówili dla nas jakieś fajne cosie, żeby móc się odwdzięczyć za Waszą pomoc, ale musicie nas trochę zrozumieć, nie mamy dużo... 

...rozumiecie, prawda...?

Wejdźcie więc do nas, poczytajcie nasze historie, czasami się wzruszcie, czasami zezłoście, ale pamiętajcie, że lepiej tak, niż nie czuć nic... 

Jeszcze coś. My nie mamy kieszonek pochowanych w sierści. To, co nam podarujecie, nie weźmiemy sobie. Będziemy się dzielić z naszymi psiumplami i psiumpelkami. Sierściuchom też coś się trafi! Może damy trochę dwunożnym, że kupili coś, czym będziemy mogli się odwdzięczyć, albo opłacimy stronę, żeby nam bloga nie zeżarło. Całą resztę podarujemy na rehabilitację na przykład, albo na leczące kulki czy badanka u psiowetów...

...także ten... podziel się z nami cooo...? Fajnie pisać bloga wiedząc, że to kogoś natycha do pomagania. Niech Was natchnie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy w imieniu wszystkich psiumpli! To nie jest dla nas takie zwyczajnie 5zł... To dla nas POMOC, to jest monetka, której byśmy nie mieli, gdyby nie Ty!

Masz naszą wdzięczność i jakbyśmy Cię znali osopsiście, to byśmy popatrzyli się maślanymi oczami!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Ojej! to już nie jest monetka, a cały papierek! Papierki są lżejsze i więcej można ich unieść!

Wyślemy Ci podziękowanie mailem, którym będziesz mógł się pochwalić na fejsie, czy gdzie tam byś chciał się pochwalić! Będziemy siedzieć nad nim nocami i uczyć się programów graficznych, ale na pewno się uda!
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 100
JacieJacie, to już nie takie hop-siup! To już jest monetka z papierkiem!

I my też możemy mieć dla Ciebie papierek, tylko bez monetki... Bądź z nami 3 miesiące, a wyślemy Ci podziękowanie na papierku! Przyniesie Ci je najprawdziwszy listonosz i wrzuci do skrzyneczki!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Robi się coraz poważniej... Ale czy ktoś aż tyle będzie chciał nam podarowywać miesięcznie...? Mamy taką cichuśką nadzieję, że tak...

Bądź z nami 3 miesiące, a prócz podziękowań i ogromniastej wdzięczności,, wyślemy Ci naklejkę z logo bloga, którą będziesz mógł nakleić na jeździdło, zeszyt, lodówkę, na co tylko chcesz! Jeszcze nie mamy projektu, ale na pewno będzie superancka!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Uuuu..... Nie w kijaszek dmuchł...

Bądź z nami 3 miesiące, a do podziękowań, naklejki i WIELGACHNEJ dawki pozytywnej energii, jaką do Ciebie wyślemy, dorzucimy jeszcze przypinkę! Będziesz mógł ją dumnie nosić, jako najprawdziwszy Wspomagacz, na którego można liczyć!

Bonus! ohohohoho! Napiszemy, na co wydaliśmy środki! Nie mamy kieszeni, nic nie będziemy chować dla siebie, wszystko idzie naszych psiumpli!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 10
...naprawdę....? Poczekaj, pozbieramy z podłogi nasze szczęki! Teraz to już byśmy się nie patrzyli maślanymi oczami na Ciebie! Teraz to byśmy się przykleili do Twoich nóg!

Jak będziesz z nami 3 miesiące, to wyślemy Ci jedyny w swoim rodzaju kubek, który przypomni Ci, że dwa razy w tygodniu czeka na Ciebie najbardziej psia historia, który przyda się, kiedy od szlochania ze śmiechu czy żalu trzeba będzie uzupełnić zapas wody! Już my przypilnujemy, żeby to był najfajniejszy kubek na świecie! Dostaniesz też od nas wszystko inne, co obiecaliśmy w pozostałych progach!

Bonus! ohohohoho! Napiszemy, na co wydaliśmy środki! Nie mamy kieszeni, nic nie będziemy chować dla siebie, wszystko idzie naszych psiumpli!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni