Strefa Patrona:

8

patronów

80 zł

miesięcznie

1680 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
355
miesięczne wsparcie
248
liczba patronów

  Rysuję, bo już brak mi słów.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
40 %
100%
osiągnięto 40%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 120 zł
Na kawę
Na kawę, co byśmy byli od rana postawieni w pionie. Wiadomo, że człek na poziomie musi być w pionie, a klient w krawacie jest mniej awanturujący się. To dla nas taki lajk +
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 320 zł
Kawa + parking
Na kawę z parkingiem. Bo jak człowiek pije kawę i zamiast wymyślać rysunek, nerwowo rozgląda się za strażą miejską, to się może oparzyć, zakrztusić albo dostać wylewu. A zdrowie jest najważniejsze! To więcej niż lajk+, to lajk ++!
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 520 zł
Czteropak z Lidla
Na czteropak z Lidla. Pomysły powstają w czasie ekstremalnych okoliczności - zwykle na ciężkiej bani, albo jeszcze cięższym kacu. Innych ekstremalnych sportów nie uprawiamy, bo można sobie złamać rękę i wtedy z rysowania nici. To już nie jest lajk, to inwestycja!
0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 820 zł
Czteropak+
Na czteropak z Lidla i kebaba. Człowiek głodny, to człowiek zły, a my chcemy być nieźli, z czasem całkiem dobrzy, a w końcu najlepsi!
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1920 zł
Na kolumbijskiego barona
Premium kupahajsu+. Koksu nie wciągamy, ale jak będzie nas stać, to zaczniemy i kto wie jakie pomysły się pojawią. Potem kupimy sobie dom w Kolumbii i będziemy zapraszać na weekendy.

O Autorze

Blog "Parada Karzełków" powstał dla zabawy, nie zysku, i tak pozostanie. Pojawiła się jednak rzesza osób, które chciały zamanifestować swoją sympatię dla twórczości Flamastra uznając, że lajki są spoko, ale za te łzy wylane ze śmiechu, można postawić autorom kawę, browara, paczkę markerów czy paletę papieru A4.
Koksu nie wciągamy, ale jak będzie nas stać, to może zaczniemy.

Parada Karzełków

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook