Rugby Team Olsztyn

W Patronite od 25.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 531

Liczba Patronów: 1333

Zostań Patronem
5 patronów
660 miesięcznie
3 510 łącznie
Rugby jest jeszcze mało popularnym sportem w Polsce. My chcemy to zmienić! Sami nie damy rady, ale... #RAZEM możemy więcej! Wpieraj Rugby Team Olsztyn!

O Autorze

Rugby Team Olsztyn

Kontynuujemy historię pierwszego klubu rugby w Olsztynie, czyli Budowlanych Olsztyn, którego założenie datuje się na 1976 r. W związku z problemami finansowymi klub ten ogłosił upadłość. W 2013 roku my rozpoczęliśmy naszą reaktywację klubu, ale już z nową nazwą.


Kim jesteśmy?

RUGBY to ceniony sport, u którego podstaw zawsze leżały przyjemność z uczestnictwa, odwaga i umiejętności, zamiłowanie do sportów drużynowych, które wzbogacają życie wszystkich uczestników, a także dozgonne przyjaźnie zawarte w wyniku wspólnego zainteresowania.

Słowo TEAM w nazwie nie jest przypadkowe. Jesteśmy drużyną, nie tylko na boisku, ale i w życiu prywatnym. Zawsze możemy na siebie liczyć! To wspaniałe poczucie koleżeństwa, zarówno przed jak i po meczach, wynika właśnie ze zdecydowanie fizycznych i sportowych cech rugby. Tradycja pozaboiskowych przyjaźni i relacji towarzyskich wśród zawodników z rywalizujących drużyn stanowi esencję gry.

OLSZTYN zaś, to przepiękne miasto zwane Krainą Tysiąca Jezior. Oprócz malowniczych zbiorników wodnych jest tu mnóstwo zabytków oraz dzikiej przyrody, której okoliczności sprzyjają uprawianiu różnego rodzaju sportów, a w szczególności rugby! :)


Stadion

Wspólnie we współpracy z Warmińsko-Mazurskim Okręgowym Związkiem Rugby, a w szczególności z jego prezesem (Henryk Pach), prowadzimy działania mające na celu odbudowę naszego obiektu przy ulicy Gietkowskiej.

W tym celu sukcesywnie zbieramy środki na odbudowę tego obiektu położonego w malowniczej okolicy. Co roku pozyskujemy środki w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Do tej pory udało nam się uprzątnąć cały teren i przygotować murawę z bramkami. Ze środków z OBO2019 ogrodziliśmy teren. Wygrana w OBO2020 pozwoliła rozpocząć budowę trybuny na 455 miejsc wraz z boksem na biuro zawodów. OBO2021 też należało do nas. Tym razem będziemy zagospodarowywać piękne, zielone tereny wokół stadionu, aby przyciągnąć mieszkańców.

W planach mamy jeszcze wymianę murawy oraz zadaszenie trybuny fotowoltaiką, która tym samym będzie oświetlała nasz stadion.


Sekcje klubu:

Rugby Team Olsztyn (mężczyźni)

Girls Rugby Team Olsztyn (kobiety)

Akademia Rugby Team Olsztyn
(dzieci i młodzież)

​​​​​I Ty zacznij być częścią naszej drużyny!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Daniel Tchorzewski
Daniel Tchorzewski
Próg: 150 zł
Radek Drzewiecki
Radek Drzewiecki
Próg: 300 zł
Andrzej Ciereszko
Andrzej Ciereszko
Próg: 150 zł
Konrad Sznepf
Konrad Sznepf
Próg: 30 zł
Przemysław  Jasiński
Przemysław Jasiński
Próg: 30 zł