SJM Miniatures

W Patronite od 24.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Moją największą pasją, w którą angażuję swoje serce jest modelarstwo redukcyjne. Chcę je promować nie tylko jako intrygujące hobby, ale też jako możliwość studiowania historii rozwoju techniki wojskowej.

O Autorze

Modelarstwo moja największa pasja - tym się właśnie zajmuję. Wszystko maluję tylko pędzlem ! Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu, gdy jako dziecko rozwaliłem model mojemu dziadkowi. W ramach kary miałem sam zbudować swój model. I tak to się zaczęło pamiętam czasy świetności ZTS Plastyk i powolne pojawiania się modeli uznanych firm zagranicznych na naszym rynku, a nawet walki o modele w sklepach.

Osobiście uważam, iż modelarstwo to świetna forma spędzania wolnego czasu. Uczy cierpliwości, precyzji, a nawet fachowego słownictwa stosowanego w lotnictwie. Nawet Ty drogi Patronie możesz śmiało zakupić model i spróbować swoich sił. Całkiem możliwe, że chwycisz bakcyla.

Dlaczego publikuję swoje prace w internecie ? Cóż odpowiedź jest prosta- to najlepsze medium dla odbiorców i potencjalnych klientów. Jak piszę poniżej moje prace znajdywały uznanie w oczach innych i wciąż je znajdują.

Patronite ? Długo nie miałem pojęcia o takiej możliwości uzyskania wsparcia dla swojej pasji. Dopiero z YouTube dowiedziałem się, że jest taka platforma. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć do jak największej grupy nowych odbiorców. Jak również fakt, że otrzymane wsparcie pomoże mi tworzyć jeszcze lepsze miniatury.

Każdy model najpierw uważnie studiuje, starając się poznać historię rzeczywistej maszyny.

Korzystam tylko z materiałów sprawdzonych producentów.

Model zawsze buduję w wysokim standardzie tak jak klient i odbiorca życzyłby sobie go widzieć gotowym.

Moje prace były już publikowane w największym polskim magazynie Super Model dwa razy pod rząd. Zdobywam medale na imprezach modelarskich. Wielokrotnie moje prace zdobiły baner grup zagranicznych poświęconych modelarstwu redukcyjnemu.

Plany na przyszłość ? Rozbudowa warsztatu o niezbędne akcesoria. Udział w największych imprezach modelarskich. Sprzedaż aktywna swoich prac. I pewnie w końcu zakup aerografu, by wbić się na wyższy poziom.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!