Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka

16
patronów
510 
miesięcznie
22 200 
łącznie
16
patronów
510 zł 22 200 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Mała, wielka pomoc,
tak po prostu z serducha <3

Gdy dasz piątaka dla psiaka,
to Ty nie zjesz wieśmaca,
ale psiak zje przysmaka! :)

Nasi podopieczni będą niesamowicie
wdzięczni za pełne brzuszki.

Dziękujemy, że pomagasz nam pomagać psiakom.
10 zł miesięcznie
Hau Hau , po człowiekowemu -> dziękujemy!!!

Zostałeś PSYjacielem PAKI

Ta symboliczna dyszka to dla nas ogromna pomoc.
Bo gdy dycha na konto wpada, pies dwie puszki smacznie zjada.

Dla Ciebie PSYjacielu:
Comiesięczny raporcik ze zdjęciami Psiaków z Paki oraz elektroniczny dyplom PSYjaciela.
Podeślij swój adres mailowy z tytułem PSYjaciel na kontakt@pakadlazwierzaka.org.

Dziękujemy, że wspierasz nasze działania i pomagasz razem z nami.

25 zł miesięcznie
Właśnie zostałeś Wirtualnym Opiekunem Psiaka z PAKI!

Gdy na koncie 25 złotych znajdę,
kupię już 5 puszek i pies będzie miał frajdę.

Dla Ciebie:
Benefit PSYjaciela oraz Twoje nazwisko/ nick będzie widniało na naszej stronie internetowej jako WIRTUALNY OPIEKUN PSIAKA Z PAKI.

Dzięki Twojemu wsparciu możemy ratować zwierzaki. Dziękujemy!
50 zł miesięcznie
Gratulujemy!!! Jesteś już nie tylko PSYjacielem i Wirtualnym Opiekunem!
Jesteś już Psim Bohaterem!!!

5 dyszek to już naprawdę coś!
A gdy na konto już wpada,
psa czeka u weterynarza porada!

Dla Ciebie:
Benefity PSYjaciela, Wirtualnego Opiekuna oraz co środę dostaniesz od nas maila pt.: "edukacyjna środa", w którym znajdziesz ciekawostki z zakresu behawiorystyki, treningu z psem, dietetyki, zdrowia oraz innych ciekawych psich informacji.

Dziękujemy ze razem z nami dbasz o zdrowie naszych psiaków.
100 zł miesięcznie
Kryptonim PSI-AVENGERS! <3
Bohater nad bohaterami!!!

Bo... gdy na konto stówka wleci,
to zrobimy mniej psich dzieci.

Takie sumki będziemy odkładać na zabiegi kastracji.

Dziękujemy ze razem z nami walczysz z problemem
nadmiernej bezdomności w naszym kraju.

Dla Ciebie:
Benefity PSYjaciela, Wirtualnego Opiekuna i Psiego Bohatera oraz raz w miesiącu będziesz miał/a możliwość skorzystania z jednej porady naszych behawiorystek
dla Twojego psa (teleporada, wirtualna porada albo stacjonarna w Gdyni lub w Gdańsku)

*wszytko będzie zależało od odległości oraz od problemu behawioralnego Twojego psa.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ratując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmienisz świat dla tego jednego psa! Dlatego ratujemy psy, walczymy z ich bezdomnością, szukamy im najlepszych domów, wspieramy rodziny po adopcji oraz edukujemy społeczeństwo. Nasze Stowarzyszenie to jeden wielki wolontariat stworzony z miłości do psów.

Paka dla Zwierzaka zaczęła się od wolontariatu w schronisku. Stworzyły ją dwie wolontariuszki, które chciały pomagać bardziej. Z biegiem czasu do PAKI dochodzili kolejni wolontariusze, kolejne pomysły.

PAKA pierwotnie wspierała jedno z lokalnych schronisk, robiąc głownie licytacje charytatywne, ale też stawała na głowie, żeby pomagać im finansowo, marketingowo a przede wszystkim, żeby poprawiać komfort życia psów w schronisku i zwiększyć ich szanse na adopcje.

W I edycji licytacji w 2018 roku zebrano ponad 4 tysiące złotych, w II edycji w 2019 roku już ponad 41 tysięcy złotych a przed III edycją licytacji postanowiłyśmy oficjalnie założyć Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka.

Uregulowanie prawne naszych działań, wsparcie prawnika, księgowego i własne konto bankowe, dały nam więcej możliwości. Choć stowarzyszenie w dalszym ciągu jest w pełni wolontariatem, to zależało nam, żeby nasi darczyńcy mieli do nas pełne zaufanie i oczywiście chcemy być transparentne w rozliczeniach i działać zgodnie z prawem. W III edycji licytacji w 2020 zebrałyśmy prawie 71 tysięcy złotych. Kwota ta została podzielona na 10 pomorskich organizacji ratujących bezdomnie psy i koty.

Tutaj rozliczenie akcji: https://www.gdansk.pl/wiadomosci/paka-dla-zwierzaka-do-pomorskich-schronisk-i-fundacji-trafia-sprzety-warte-70-tys-zl,a,182540

A potem przyszła pandemia. Schroniska zamknęły się na wolontariat. Przedsiębiorcom było ciężko i nie miałyśmy serca prosić o pomoc finansową a psy dalej potrzebowały pomocy.

Uzależnione od pomagania bezdomnym zwierzętom, które nie mają łatwo w naszym kraju, postanowiłyśmy stworzyć siatkę domów tymczasowych. Od tego momentu ratujemy psy na własną rękę. Wyciągamy stare i lękowe psy ze schronisk, które nie mają tam szansy na adopcje, odbieramy psy z łańcuchów oraz niechciane szczeniaki z okolicznych wiosek. Współpracujemy z innymi organizacjami, chętnie łączymy siły i wspieramy się nawzajem.

Nasze psiaki przebywają w domach tymczasowych, gdzie są socjalizowane, dobrze karmione, leczone i przygotowywane do adopcji. Następnie szukamy im najlepszych domów stałych, z którymi jesteśmy w kontakcie, dając również wsparcie behawioralne po adopcji. Cały czas  dokształcamy się na wielu płaszczyznach.

Pierwsze psiaki przyjechały do nas  31.10.2020 roku i od tego czasu udało się znaleźć domy dla 276 psów (stan na 20/07/2021) oto kilka z nich:

Próbujemy również walczyć z nadmierną bezdomnością, kastrować matki odebranych szczeniaków, jeśli nie uda nam się ich odebrać i na każdy możliwy sposób edukować społeczeństwo o skali tego problemu.

Nasze stowarzyszenie to jeden wielki wolontariat. Poświęcamy cały nasz wolny czas na ratowanie psów. Zrzeszamy cudownych ludzi, którzy nie są obojętni na los bezdomnych zwierząt i powoli stajemy się dużą, silną grupą, a nawet rodziną połączoną miłością do psów.

Utrzymujemy i leczymy psy ze zbiórek, darowizn i naszego bazarku. Być może również dzięki patronom, którzy zechcą dobrowolnie wspierać nasze działania.

100% otrzymanych funduszy trafia na ratowanie i utrzymanie psów pod naszą opieką. Wyżywienie, akcesoria i opieka weterynaryjna to są spore koszty. Pod opieką mamy od 15 do 45 psów. Same oczywiście nie pobieramy wynagrodzenia, często wręcz dokładamy prywatne środki.

Naszym wynagrodzeniem i dumą jest nasza zamknięta grupa adopsiaków, gdzie oglądamy zdjęcia i filmiki szczęśliwych psów z nowych domów.

Cały czas szukamy nowych domów tymczasowych i stałych oraz źródeł finansowania i po cichu licząc  na patronów, naszych aniołów, którzy jak my chcą pomagać.

Naszą misją jest ograniczenie bezdomności, edukowanie społeczeństwa o potrzebach psów i ich prawach oraz znajdowanie odpowiedzialnych opiekunów dla naszych psiaków.

Zapraszamy do dołączenia do naszej PAKI 😊

Dane naszego stowarzyszenia:
Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka
Jana Pawła II 1e/17
80-462 Gdańsk

NIP 584-279-63-21
REGON 386870213

KRS: 0000507234
Cel szczegółowy: 25727

Nasza strona: www.pakadlazwierzaka.org

Fanpage FB: https://www.facebook.com/stowarzyszenie.paka.dla.zwierzaka

Instagram: https://www.instagram.com/paka.dla.zwierzaka

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/stowarzyszenie-paka-dla-zwierzaka

Psiaki z Paki do adopcji: https://www.facebook.com/groups/1219142298244022

Grupa wsparcia: https://www.facebook.com/groups/1359154244257128

Nasz bazarek: https://www.facebook.com/groups/755221345398135

Cele Autora

Pełne brzuchy seniorów
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 490 zł brakuje
51%
Pod naszą opieką znajduje się od 15 do 45 psów, w tym kilkoro seniorów. Koszt karmy weterynaryjnej oraz specjalistycznej dla seniorów to ok 1000zł miesięcznie.
Kocham - kastruję
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 1 990 zł brakuje
20%
Ponieważ walczymy z bezdomnością i zdajemy sobie sprawę z przepełnionych schronisk to wszystkie nasze zwierzaki są kastrowane. Dzięki kwocie 2500zł możemy zaplanować 5 zabiegów kastracji w miesiącu i przerwać łańcuch rozrodczy psiaków.
Opieka weterynaryjna
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 490 zł brakuje
5%
Każdy pisak, który do nas trafia w pierwszej kolejności odwiedza weterynarza. Czasem wystarczy odrobaczenie i sczepiania a czasem poważniejsze leczenie lub zabiegi, nawet z hospitalizacją. Nigdy nie wiemy jakiego psa i w jakim stanie zdrowia uratujemy. Faktury od weterynarza wahają się średnio między 7 tysięcy a 15 tysięcy miesięcznie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sylwia Lisak
Sylwia Lisak
50 zł
Beata Olszewska
Beata Olszewska
25 zł
Anna Ćwiklińska-Rutka
Anna Ćwiklińska-Rutka
25 zł
Agnieszka Adamczewska
Agnieszka Adamczewska
25 zł
Angelika Latuszek
Angelika Latuszek
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.