Syndikate Co.

W Patronite od 06.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2805

Liczba Patronów: 3075

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
360 łącznie
Syndikate Co. is a small workshop dealing in the design of stands, additions in scale 1:72 made of resin. ---===--- Syndikate Co. to mała manufaktura zajmująca sie projektami podstawek, dodatków w skali 1:72 wykonanych z żywicy.

O Autorze

Witam pasjonatów broni, pojazdów, figurek, dioram w małych skalach. Pragniemy tworzyć i rozwijać się dla Was. Zamierzam uzupełniać braki w produktach będacych na rynku lub tworzyć nowe poprawione.

 


 

Wydawane przez znane firmy dodatków do dioram, modeli w skali 1:35 skłoniło mnie do uzupełnienia niszy w skali 1:72.

Mała skala jest troche po "macoszemu" traktowana i warto ją wzbogacić o dodatki. 

Pierwsze prace wykonywane były ręcznie. Wykonałem kilkanaście projektów w wersji elektronicznej ale ze względu na brak drukarki musiały poczekać aż się uzbiera gotówka na drukarkę 3d.

Część zakończonych projektów można znaleźć na mojej grupie FB.

Staram się rozwijać i tworzyć nowe dodatki. Dodanie w małej skali "drobnicy" wzbogaca odbiór wykonanych dioram i czyni je bardziej atrakcyjnymi.

Cały czas powstaje coś nowego, warto śledzić nowości na stronie i na grupie FB.

 


 

Miło będzie otrzymać drobne wsparcie od Was co pomoże nam w rozwinięcu asortymentu.

Dziękuję!!!

 

 

 

 
 
 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika