Szkoła PitagoLasa

W Patronite od 21.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 954

Liczba Patronów: 1718

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
455 miesięcznie
1 440 łącznie

Dobry początek

1 000 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

545 zł

brakuje

Czy to w ogóle możliwe? Czy nie porywam się z motyką na księżyc? Jeśli to realne i ma sens będę niesamowicie dumny, że tak wiele, bardzo wiele czasu poświęconego dla Was daje mi również satysfakcję materialną. To będzie dla mnie ogromne wsparcie, radość i motywacja do rozwijania kanału na YouTube. Z pewnością pomoże mi to zrekompensować koszty zarządzania projektem. Dziękuję bardzo serdecznie za każdą formę wsparcia.

Wiele niezbędnych zadań koniecznych przy powtórkach do matury

2 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

1 545 zł

brakuje

Pragnę rozwijać kanał Szkoła PitagoLasa na YouTube. Tematycznie rozwiązane działy pomogą Wam powtarzać i utrwalać wiedzę przed sprawdzianami, czy też powtórkami przed maturą. Celem jest nagranie i udostępnienie patronom wszystkich zadań maturalnych z zakresu podstawowego od 2010 roku. Dostęp do takiej liczby zadań z pewnością będzie dla Was wielką pomocą w nauce on-line. My rozpoczynamy wspólnie rozwijać naukę on-line. Ja służę Wam, Wy wspieracie mnie. Dla mnie taka praca w bezpośrednim kontakcie mnie uskrzydla, Wy jesteście coraz lepsi w rozwiązywaniu zadań. Nie bez znaczenia jest liczba nagrań na moim kanale. To nasz wielki sukces i motywacja do dalszej pracy. Pomoc finansowa z Waszej strony z pewnością zrekompensuje mój czas włożony w realizację projektu. Każde zadanie, każde nagranie, każda obróbka nagrania, to czas poświęcony na realizację projektu z mojej strony. Przypuszczam, że niewielu ma świadomość jak wiele owego czasu wymaga ten projekt. Z góry dziękuję za każdą formę wsparcia. Poświęcam czas nie tylko dla siebie, ale również dla Was tworząc darmowe nagrania Wszystkim potrzebującym, to wielka przyjemność!

Szkoła średnia bez tajemnic

3 500 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

3 045 zł

brakuje

Mam, marzenia. Dlaczego nie dać im szansy na spełnienie? Jeśli będę miał wsparcie, to z pewnością zyskam motywację! Wszystko dzięki Waszej determinacji. Widzę i wiem, że praca dla Was ma sens. Małymi kroczkami w długim marszu można osiągnąć nierealny cel. Ja Wystartowałem, od Was otrzymałem wsparcie i już wiem, że wszystko jest możliwe! Każdy miesiąc pokazuje mi, jak dobrze sobie radzimy. Wy rozwijacie się, ja również! Pracujmy dalej sięgając tam, gdzie nawet nie docieramy w snach!

Powtórki do matury i wspólna nauka w szkole średniej

6 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

5 545 zł

brakuje

Wydaje się nierealne, ale kto zabroni marzyć? Jeśli będziesz dysponowała/dysponował wszystkimi zadaniami maturalnymi z zakresu podstawowego do własnych potrzebna moim kanale, żadne zadanie nie będzie już trudne. Ja spotykam się z Wami on-line i tłumaczę ci najtrudniejsze kroki w tych i innych zadaniach. Ty będziesz mogła/mógł uczyć się samodzielnie i pod moim bacznym okiem. Ja spełnię swoje plany i będę mógł pomyśleć w jakim nowym kierunku rozszerzyć mój kanał. Możliwości jest mnóstwo. Chciałbym również pomyśleć o uczniach potrzebujących pomocy, znajdujących się w trudnej sytuacji i znacznie powiększyć zakres nagrań dla nich. Warto mieć marzenia, i stabilizację finansową. Pracując wspólnie razem spełnimy marzenia!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Małgorzata Gryzło
Małgorzata Gryzło
Próg: 380 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Zofia Barnas
Zofia Barnas
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł