Avatar użytkownika

Szkoła PitagoLasa

3
patronów
90 
miesięcznie
2 900 
łącznie
3
patronów
90 zł 2 900 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jestem zachwycony, widzę, że to co robię ma sens. Zatem korzystasz z nagrań i pracujesz razem ze mną. Z pewnością już mnie znasz! Teraz ja poznam Ciebie. Gratuluje! Dzięki Twojemu wsparciu mam motywację do działania, a nowe produkcje pomogą Wam w samodzielnym kształceniu i ćwiczeniu. Pierwszy krok za nami. Najważniejsze, że wystartowaliśmy, dziękuję za Twoje wsparcie.
30 zł miesięcznie
Pierwsza zmiana kierunki o 30 stopni! Twoja wytrwałość daje efekty. To już wyższy poziom skoro jesteśmy głodni wiedzy i pragniemy się rozwijać. Jesteś moim uczniem a ja twoim nauczycielem. Teraz już się nie ograniczamy! Otrzymujesz miesięczny dostęp (30 dni) do wszystkich nagrań na moim kanale YouTube. Możesz ćwiczyć i przygotowywać się razem ze mną. Dzięki Twojemu wsparciu będę miał jeszcze większą motywację do realizacji projektu. Dodajesz mi skrzydeł i cieszę się, że mogę pomóc szerszemu gronu odbiorców.
90 zł miesięcznie
Wybierz 90 zł
2 dostępne miejsca
Kreator i uczeń . Zmieniasz zwrot o 90 stopni!
Poznajmy się na żywo! Bezpośredni kontakt to zupełnie inny poziom. Spotkam się z Tobą on-line sam na sam przez 60 minut raz w miesiącu. Ustalimy wspólnie termin spotkania, co będziemy robić razem. To kolejny krok, który pozwoli mi poszerzyć bazę nagrań, Tobie uczyć się razem ze mną. Otrzymujesz dostęp do wszystkich nagrań na miesiąc.
180 zł miesięcznie
Wybierz 180 zł
2 dostępne miejsca
Współpracownik. Zmiana o 180 stopni, to ten sam kierunek ale przeciwny zwrot. Spotkam się z Tobą on-line sam na sam 2 razy w miesiącu po 60 minut wg ustalonego wspólnie harmonogramu. Będziemy mieli czas, aby wytłumaczyć sobie wiele rzeczy. Ty zyskasz pewność siebie, ja będę miał satysfakcję z udzielonej pomocy i materiały do mojej pracy. Otrzymasz dostęp do nagrań na miesiąc.
360 zł miesięcznie
Wybierz 360 zł
4 dostępne miejsca
Współproducent. Pełen obrót 360 stopni z dostępem do wszystkich nagrań. Spotkam się z Tobą on-line sam na sam 4 razy w miesiącu po 60 minut wg ustalonego wspólnie harmonogramu. Będziemy mieli czas, aby wytłumaczyć sobie wiele zagadnień, problemów bez zbędnego pośpiechu. Ty zyskasz wielką pewność siebie i zaczniesz rozwiązywać zadania z przyjemnością, ja będę z Tobą cały czas i do Twojej dyspozycji. Otrzymujesz dostęp do wszystkich nagrań na miesiąc.
720 zł miesięcznie
Wybierz 720 zł
2 dostępne miejsca
Twórca. Dowolna ilość obrotów z dostępem do wszystkich nagrań. Spotkam się z Tobą on-line sam na sam 4 razy w miesiącu po 120 minut wg ustalonego wspólnie harmonogramu. Będziemy mieli czas, zyskasz wielką pewność siebie i zaczniesz rozwiązywać zadania z przyjemnością, ja będę z Tobą cały czas i do Twojej dyspozycji. Otrzymujesz dostęp do wszystkich nagrań na miesiąc.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szkoła PitagoLasa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam, pozwólcie, że się przedstawię, nazywam się Grzegorz Barnaś, jestem nauczycielem matematyki z ponad dwudziestoletnim stażem i wieloma sukcesami.

Tutaj możesz rozwijać się samodzielnie lub z moją pomocą. Matematyka będzie przyjemna i ciekawa.

   Chcę pomóc uczniom osiągnąć sukces  poprzez samokształcenie, bo wiem jaki mają potencjał i jak wiele mogą osiągnąć. Zawsze to wiedziałem i wierzę w innych.  

           Stąd pomysł na projekt Szkoła PitagoLasa. To uczniowie sami zaproponowali takie rozwiązanie, a ja razem z nimi podjąłem się tego wyzwania. 

   Z wielką satysfakcją proponuję Wam PATRONAT nad Szkołą  PitagoLasa. Mam nadzieję, że sprostam Waszym i moim oczekiwaniom. Będziecie mogli skorzystać ze WSZYSTKICH moich nagrań! Jest ich na dzień dzisiejszy już kilka tysięcy.

To głównie tutaj możesz nauczyć się samodzielności w matematyce. Wystarczy Twoja determinacja i czas! Możesz samodzielnie rozwinąć swe skrzydła, ucząc się razem ze mną poprzez rozwiązywanie zadań. Zwrócę uwagę na najważniejsze etapy rozwiązań, wskażę odpowiednie wzory, moment w którym mają zastosowanie. Ty zyskasz pewność siebie, z czasem zaczniesz zatrzymywać nagrania i samodzielnie proponować dalszą część rozwiązania. Niejednokrotnie zwrócisz uwagę, że myślimy tak samo, a z czasem znajdziesz inne sposoby rozwiązania zadania nawet w lepszy sposób niż ja proponuje rozwiązanie. To świadczyć będzie tylko o tym, że już tak wiele się nauczyłaś/eś. Twój czas, tak, twój czas jest kluczem do sukcesu. Wykorzystaj swój czas! Tylko tyle i aż tyle. Ja pomogę Tobie odpowiednio go wypełnić moimi nagraniami. 

Jeśli chcesz zostać moim PATRONEM i się ze mną spotkać on-line pamiętaj, że możemy przygotować się do matury podstawowej, lub na dowolnym poziomie w szkole średniej (ze względu na intensywność mojej działalności nie przygotowuje do matury rozszerzonej na tym etapie projektu). 

Pamiętaj, aby mieć dostęp do wszystkich nagrań i spotkania ze mną poprzez Google Meet musisz podsiadać adres e-mail powiązany z Google. To warunek niezbędny, aby mieć dostęp do mojego kanału YouTube. Dostęp jest tylko dla Ciebie! Jeśli udostępnisz go postronnym osobom zastrzegam sobie blokadę Twojego dostępu.

 

   Przez ostatni okres niestrudzenie i nieprzerwanie nagrywałem i publikowałem coraz to nowsze zadania.

   Udało się to między innymi dzięki Waszej pomocy. Każdy odtworzony film, komentarz, wiadomość, patronat, był dla mnie motywacją do dalszej pracy. To dzięki Waszej reakcji miałem chęć tworzyć więcej i więcej.

   Nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie sądziłem, jak wiele uda nam się osiągnąć. To wręcz niesamowite. Widzę, jak korzystacie z nagrań i wiem, że rozwijacie się z każdym rozwiązanym zadaniem, pogłębiacie wiedzę, ćwiczycie i stajecie się samodzielni.

Duma, to mało powiedziane, Jestem zachwycony.

     Niejednokrotnie byłem w tarapatach wątpiąc, czy podołam temu zadaniu. Czy nie porywam się na zbyt wiele? Teraz wiem, jest to możliwe, a odległe cele osiągalne. Wsparcie z zewnątrz - nieocenione. Radość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem - niebywała.

   Nadal pragnę udostępniać szerokiemu gronu odbiorców nagrania ogólnodostępne, jednak dla najwytrwalszych udostępnię WSZYSTKIE NAGRANIA za wsparcie, gdyż wiem, że razem możemy osiągnąć to, co wydaje się nieosiągalne. Otrzymacie narzędzie do mądrego samokształcenia i pokonywania własnych barier. Zdobędziecie umiejętność uczenia się, samozaparcia i wytrwałości. Efekty Waszej pracy przyjdą proporcjonalnie do czasu spędzonego z moimi nagraniami oraz bezpośrednio ze mną. Dla mnie największą nagrodą będzie Wasz sukces edukacyjny.

   Będę również starał się poznać Was bezpośrednio sam na sam, poprzez konsultacje on-line (jeśli wolicie nazwijcie je spotkania on-line). Wreszcie się poznamy osobiście i będę się mógł z Wami podzielić moją wiedzą i doświadczeniem na żywo. Zorganizuję profesjonalne spotkanie on-line poprzez Google Meet, ustalimy dogodny termin poprzez kontakt na Patronite. Możemy również spotkać się w celu omówienia projektu, wymienić doświadczenia, po prostu podyskutować. Jestem otwarty na każdego.

   Każda forma wsparcia będzie w pewien sposób rekompensować mój czas i zaangażowanie włożone w realizację projektu. To w szczególny sposób, nie ukrywam, będzie motywować mnie do dalszej pracy, nie rezygnując z dotychczasowego tempa i determinacji.

   Wiem, że do osiągnięcia profesjonalizmu daleka droga, ale kto wie jakie będą dalsze losy tego projektu?

Zatem zapraszam do pozostania moim PATRONEM.

 

Cele Autora

Dobry początek
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 910 zł brakuje
9%
Czy to w ogóle możliwe? Czy nie porywam się z motyką na księżyc? Jeśli to realne i ma sens będę niesamowicie dumny, że tak wiele, bardzo wiele czasu poświęconego dla Was daje mi również satysfakcję materialną. To będzie dla mnie ogromne wsparcie, radość i motywacja do rozwijania kanału na YouTube. Z pewnością pomoże mi to zrekompensować koszty zarządzania projektem. Dziękuję bardzo serdecznie za każdą formę wsparcia.
Wiele niezbędnych zadań koniecznych przy powtórkach do matury i nie tylko
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 910 zł brakuje
4%
Pragnę rozwijać kanał Szkoła PitagoLasa na YouTube. Tematycznie rozwiązane działy pomogą Wam powtarzać i utrwalać wiedzę przed sprawdzianami, czy też powtórkami przed maturą. Celem jest nagranie i udostępnienie patronom wszystkich zadań maturalnych z zakresu podstawowego od 2010 roku. Dostęp do takiej liczby zadań z pewnością będzie dla Was wielką pomocą w nauce on-line. My rozpoczynamy wspólnie rozwijać naukę on-line. Ja służę Wam, Wy wspieracie mnie. Dla mnie taka praca w bezpośrednim kontakcie mnie uskrzydla, Wy jesteście coraz lepsi w rozwiązywaniu zadań. Nie bez znaczenia jest liczba nagrań na moim kanale. To nasz wielki sukces i motywacja do dalszej pracy. Pomoc finansowa z Waszej strony z pewnością zrekompensuje mój czas włożony w realizację projektu. Każde zadanie, każde nagranie, każda obróbka nagrania, to czas poświęcony na realizację projektu z mojej strony. Przypuszczam, że niewielu ma świadomość jak wiele owego czasu wymaga ten projekt. Z góry dziękuję za każdą formę wsparcia. Poświęcam czas nie tylko dla siebie, ale również dla Was tworząc darmowe nagrania Wszystkim potrzebującym, to wielka przyjemność!
Szkoła średnia bez tajemnic
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 410 zł brakuje
2%
Mam, marzenia. Dlaczego nie dać im szansy na spełnienie? Jeśli będę miał wsparcie, to z pewnością zyskam motywację! Wszystko dzięki Waszej determinacji. Widzę i wiem, że praca dla Was ma sens. Małymi kroczkami w długim marszu można osiągnąć nierealny cel. Ja Wystartowałem, od Was otrzymałem wsparcie i już wiem, że wszystko jest możliwe! Każdy miesiąc pokazuje mi, jak dobrze sobie radzimy. Wy rozwijacie się, ja również! Teraz nauka może być przyjemna, materiałów mnóstwo, jednym słowem jest się z czego uczyć. Pracujmy dalej sięgając tam, gdzie nawet nie docieramy w snach!
Wspólna nauka w szkole średniej razem ze szkołą PitagoLasa
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 910 zł brakuje
1%
Wydaje się nierealne, ale kto zabroni marzyć? Jeśli będziesz dysponowała/dysponował wszystkimi zadaniami maturalnymi z zakresu podstawowego do własnych potrzebna moim kanale, żadne zadanie nie będzie już trudne. Ja spotykam się z Wami on-line i tłumaczę ci najtrudniejsze kroki w tych i innych zadaniach. Ty będziesz mogła/mógł uczyć się samodzielnie i pod moim bacznym okiem. Ja spełnię swoje plany i będę mógł pomyśleć w jakim nowym kierunku rozszerzyć mój kanał. Możliwości jest mnóstwo. Chciałbym również pomyśleć o uczniach potrzebujących pomocy, znajdujących się w trudnej sytuacji i znacznie powiększyć zakres nagrań dla nich. Warto mieć marzenia i stabilizację finansową. Pracując wspólnie razem spełnimy marzenia!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szkoła PitagoLasa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Anonimowy patron
30 zł
Małgorzata Gryzło
Małgorzata Gryzło
160 zł
Piotr Barnaś
Piotr Barnaś
30 zł
Igor Witowski
Igor Witowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.