Avatar użytkownika

Szkoła PitagoLasa

2
patronów
60 
miesięcznie
14 470 
łącznie
2
patronów
60 zł 14 470 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
240 zł miesięcznie
Wybierz 240 zł
1 dostępne miejsce
Współproducent. Zmiana o 240 stopni, To już więcej niż zmiana kierunku. Możesz zarezerwować sobie miejsce i być patronem przez wakacje wspierając mój projekt. Ponieważ w czasie wakacji nie będę dostępny będziesz mieć pewność, że od września Spotkam się z Tobą on-line sam na sam 4 razy na miesiąc po 45 minut od momentu pozostania patronem we wrześniu wg ustalonego wspólnie harmonogramu . Będziemy mieli czas, aby wytłumaczyć sobie wiele rzeczy. Ty zyskasz pewność siebie, ja będę miał satysfakcję z udzielonej pomocy i materiały do mojej pracy. Otrzymasz dostęp do nagrań na miesiąc.
Obrazek progu
360 zł miesięcznie
Wybierz 360 zł
4 dostępne miejsca
Współproducent. Pełen obrót 360 stopni z dostępem do wszystkich nagrań. Możesz zarezerwować sobie miejsce i być patronem przez wakacje wspierając mój projekt. Ponieważ w czasie wakacji nie będę dostępny będziesz mieć pewność, że od września Spotkam się z Tobą on-line sam na sam 4 razy w miesiącu po 60 minut wg ustalonego wspólnie harmonogramu. Będziemy mieli czas, aby wytłumaczyć sobie wiele zagadnień, problemów bez zbędnego pośpiechu. Ty zyskasz wielką pewność siebie i zaczniesz rozwiązywać zadania z przyjemnością, ja będę z Tobą cały czas i do Twojej dyspozycji. Otrzymujesz dostęp do wszystkich nagrań na miesiąc.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szkoła PitagoLasa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam, nazywam się Grzegorz Barnaś, z pasją staram się uczyć matematyki. Mam dwudziestoletnie doświadczenie dydaktyczne w pracy z młodzieżą w szkole średniej.

Tutaj możesz rozwijać się samodzielnie lub z moją pomocą na lekcji on-line.

   Chcę pomóc uczniom osiągnąć sukces  poprzez samokształcenie, bo wiem jaki mają potencjał i jak wiele mogą osiągnąć. Zawsze to wiedziałem i wierzę w innych.  Mogę pomóc.

Jeśli chcesz zostać moim PATRONEM i się ze mną spotkać on-line pamiętaj, że możemy przygotować się do matury podstawowej, lub na dowolnym poziomie w szkole podstawowej lub średniej (ze względu na intensywność mojej działalności nie przygotowuje do matury rozszerzonej na tym etapie projektu). 

Zorganizuję profesjonalne spotkanie on-line poprzez Google Meet, ustalimy dogodny termin. Nauczę, wytłumaczę, przećwiczę, poprowadzę i przygotuję tak jak na korepetycjach w Twoim domu. Będę razem z Tobą ramię w ramię wspólnie korzystając z elektronicznej tablicy jak z zeszytem i książką na Twoim stole. Pełen profesjonalizm z mojej strony, bez złych doświadczeń z innych lekcji on-line.

           Stąd pomysł na projekt Szkoła PitagoLasa. To uczniowie sami zaproponowali takie rozwiązanie, a ja razem z nimi podjąłem się tego wyzwania. 

   Mam nadzieję, że sprostam Waszym i moim oczekiwaniom. Będziecie mogli skorzystać ze WSZYSTKICH moich nagrań! Jest ich na dzień dzisiejszy już kilka tysięcy.

To głównie tutaj możesz nauczyć się samodzielności w matematyce. Wystarczy Twoja determinacja i czas! Możesz samodzielnie rozwinąć swe skrzydła, ucząc się razem ze mną poprzez rozwiązywanie zadań. Zwrócę uwagę na najważniejsze etapy rozwiązań, wskażę odpowiednie wzory, moment w którym mają zastosowanie. Ty zyskasz pewność siebie, z czasem zaczniesz zatrzymywać nagrania i samodzielnie proponować dalszą część rozwiązania. Niejednokrotnie zwrócisz uwagę, że myślimy tak samo, a z czasem znajdziesz inne sposoby rozwiązania zadania nawet w lepszy sposób niż ja proponuję. To świadczyć będzie tylko o tym, że już tak wiele się nauczyłaś/eś. Twój czas, tak, twój czas jest kluczem do sukcesu. Wykorzystaj swój czas! Tylko tyle i aż tyle. Ja pomogę Tobie odpowiednio go wypełnić moimi nagraniami. 

Pamiętaj, aby mieć dostęp do wszystkich nagrań i spotkania ze mną poprzez Google Meet musisz posiadać adres e-mail powiązany z Google. To warunek niezbędny, aby mieć dostęp do mojego kanału YouTube. To tym adresem będziesz logować się na YouTube. Dostęp jest tylko dla Ciebie! Jeśli udostępnisz go postronnym osobom zablokuje Twój dostęp.

Zdobędziecie umiejętność uczenia się, samozaparcia i wytrwałości. Efekty Waszej pracy przyjdą proporcjonalnie do czasu spędzonego z moimi nagraniami oraz bezpośrednio ze mną. Dla mnie największą nagrodą będzie Wasz sukces edukacyjny.

   Każda forma wsparcia będzie w pewien sposób rekompensować mój czas i zaangażowanie włożone w realizację projektu. To w szczególny sposób, nie ukrywam, będzie motywować mnie do dalszej pracy.

Zatem zapraszam do pozostania moim PATRONEM.

 

Cele Autora

Dobry początek
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 940 zł brakuje
6%
Czy to w ogóle możliwe? Czy nie porywam się z motyką na księżyc? Jeśli to realne i ma sens będę niesamowicie dumny, że tak wiele, bardzo wiele czasu poświęconego dla Was daje mi również satysfakcję materialną. To będzie dla mnie ogromne wsparcie, radość i motywacja do rozwijania kanału na YouTube. Z pewnością pomoże mi to zrekompensować koszty zarządzania projektem. Dziękuję bardzo serdecznie za każdą formę wsparcia.
Wiele niezbędnych zadań koniecznych przy powtórkach do matury i nie tylko
  • 1 750 zł miesięcznie
  • 1 690 zł brakuje
3%
Pragnę rozwijać kanał Szkoła PitagoLasa na YouTube. Tematycznie rozwiązane działy pomogą Wam powtarzać i utrwalać wiedzę przed sprawdzianami, czy też powtórkami przed maturą. Celem jest nagranie i udostępnienie patronom wszystkich zadań maturalnych z zakresu podstawowego od 2010 roku. Dostęp do takiej liczby zadań z pewnością będzie dla Was wielką pomocą w nauce on-line. Rozwijamy naukę on-line. Ja służę Wam, Wy jesteście coraz lepsi w rozwiązywaniu zadań. Nie bez znaczenia jest liczba nagrań na moim kanale. To nasz wielki sukces i motywacja do dalszej pracy. Pomoc finansowa z Waszej strony z pewnością zrekompensuje mój czas włożony w realizację projektu. Każde zadanie, każde nagranie, każda obróbka nagrania, to czas poświęcony na realizację projektu z mojej strony. Przypuszczam, że niewielu ma świadomość jak wiele czasu wymaga ten projekt. Z góry dziękuję za każdą formę wsparcia. Poświęcam czas tworząc darmowe nagrania dla Wszystkim potrzebujących. To wielka przyjemność!
Szkoła średnia bez tajemnic
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 440 zł brakuje
2%
Mam, marzenia. Dlaczego nie dać im szansy na spełnienie? Jeśli będę miał wsparcie, to z pewnością zyskam motywację! Wszystko dzięki Waszej determinacji. Widzę i wiem, że praca dla Was ma sens. Małymi kroczkami w długim marszu można osiągnąć nierealny cel. Ja Wystartowałem, od Was otrzymałem wsparcie i już wiem, że wszystko jest możliwe! Każdy miesiąc pokazuje mi, jak dobrze sobie radzimy. Wy rozwijacie się, ja również! Teraz nauka może być przyjemna, materiałów mnóstwo, jednym słowem jest się z czego uczyć. Pracujmy dalej sięgając tam, gdzie nawet nie docieramy w snach!
Wspólna nauka w szkole średniej razem ze szkołą PitagoLasa
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 940 zł brakuje
1%
Wydaje się nierealne, ale kto zabroni marzyć? Jeśli będziesz dysponowała/dysponował wszystkimi zadaniami maturalnymi z zakresu podstawowego do własnych potrzebna moim kanale, żadne zadanie nie będzie już trudne. Ja spotykam się z Wami on-line i tłumaczę ci najtrudniejsze kroki w tych i innych zadaniach. Ty będziesz mogła/mógł uczyć się samodzielnie i pod moim bacznym okiem. Ja spełnię swoje plany i będę mógł pomyśleć w jakim nowym kierunku rozszerzyć mój kanał. Możliwości jest mnóstwo. Chciałbym również pomyśleć o uczniach potrzebujących pomocy, znajdujących się w trudnej sytuacji i znacznie powiększyć zakres nagrań dla nich. Warto mieć marzenia i stabilizację finansową. Pracując wspólnie razem spełnimy marzenia!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szkoła PitagoLasa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wiktoria Bobrowska
Wiktoria Bobrowska
360 zł
Frank Frak
Frank Frak
30 zł
Patrycja Gryzło
Patrycja Gryzło
360 zł
Małgorzata Gryzło
Małgorzata Gryzło
360 zł
Aleksandra Iskrzycka
Aleksandra Iskrzycka
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.