Tomek Kreczmar

Ciekawostkowa holistyczność

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Od czegoś trzeba zacząć - a potem działać. "Holistyczny..." zajmuje czas, Są chwile, gdy nie mogę się poświęcić badaniu gier, a wówczas ciekawostek jest na fanpage'u mniej. Po osiągnięciu tego progu mogę zagwarantować obecność minimum dwu ciekawostek w tygodniu.

Bieżąca holistyczność

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Osiągnięciu tego celu pozwoli mi przynajmniej raz w miesiącu publikować dłuższą notkę - wartościowy, analityczny lub historyczny wpis, oparty na twardych danych lub jeszcze twardszych wspomnieniach.

Rozwojowa holistyczność

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Och, rozwinąć holistyczne skrzydła - to byłoby coś :) A ten cel mi to umożliwi. Będę mógł pisać dłuższe, liczące kilka tysięcy znaków notki raz na dwa tygodnie, a czas pomiędzy nimi uzupełniać ciekawostkami - tak, by raz na dwa robocze dni fanpage zyskiwał nowe, różnorodne treści. Ponadto część pieniędzy będę mógł przeznaczyć na zakup pozycji, które chciałbym zgłębić.

Regularna holistyczność

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Tysiąc złotych miesięcznie wydaje się nieprawdopodobne - ale kto wie?... Jeśli ten cel osiągnę wraz z Wami, to "Holistyczny..." z hobby stanie się dodatkowym źródłem utrzymania. A to oznacza dłuższą notkę raz na tydzień oraz 3-4 ciekawostki.

Dźwiękowo-obrazkowa holistyczność

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Ponoć tylko "sky is the limit". A 1500 to dobry cel, by owym niebem stały się materiały wideo/podcasty, które uzupełnią "Holistyczny...". Raz w miesiącu na YouTubie pojawił się wywiad, reportaż, omówienie lub innego typu produkcja nawiązująca do gier.

Podróżnicza holistyczność

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Uwielbiam spotkania z ludźmi , choćby na konwentach czy konferencjach. W Polsce i na świecie jest coraz więcej wydarzeń, które interesują mnie jako badaczy i fana. Niestety, uczestnictwo w nich wymaga to poświęcenia odpowiednich finansów i czasu. Jeśli jednak "Holistyczny..." tak Was interesuje, to znaczy, że warto o nim rozmawiać twarzą w twarz (lub w twarze). Ten cel pozwoli mi przynajmniej raz na trzy miesiące wyruszyć do bliższego lub dalszego miasta z prelekcją czy na spotkanie, a przede wszystkim w ramach badań i zbierania informacji do książki oraz na fanpage. Taka wyprawa pozwoli mi odpowiedzieć zobaczyć Was i porozmawiać nawet w małym gronie. Oraz rozwinąć treści obrazkowe, czyli umieszczać dwa materiały wideo/podcasty.

Zawodowa holistyczność

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi skupić się niemal wyłącznie na "Holistycznym..." - dokończyć książkę oraz rozwinąć fanpage tak, by żył po jej opublikowaniu. Do czasu jej ukazania się będę mógł poświęcić się tworzeniu codziennych ciekawostek, przeplatanych cotygodniowymi materiałami wideo, podcastami lub dłuższymi notkami. To byłaby taka pełnoetatowa praca.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)