Strefa Patrona:

18

patronów

235 zł

miesięcznie

1390 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
204
miesięczne wsparcie
136
liczba patronów

  Cześć :) Jestem ogrodnikiem i pasjonatem roślin. Od blisko 40 lat pracuje w branży ogrodniczej, ale rośliny, ogrody i kwiaty to nie tylko moja praca, to przede wszystkim moja pasja i życie. Za pomocą moich dzieci w ostatnim czasie zacząłem dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, które ku nasze

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 5 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Kolejne filmy instruktażowe z napisami.
Pierwszy podstawy cel to nakręcenie kolejnych kilkunastu filmików do końca października i pomoc w przygotowaniu ogrodów do kolejnego sezonu zimowego.

Z celem tym wiąże się wykonanie napisów do naszych filmów, które będą bardziej dostępne dla osób nie słyszących wśród których też obserwujemy wielu miłośników roślin i ogrodów :)
0%
15 %
100%
osiągnięto 15%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1265 zł
Zakup sprzętu do rejestrowania filmu i dźwięku.
Drodzy Patroni, wiemy i zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy sprzętowo przygotowani do nagrywania naszych materiałów.

Widząc, jednak Wasze duże zainteresowanie, chcemy dalej zająć się szerzeniem wiedzy o roślinach tym samym pomagając w prawidłowej pielęgnacji ogrodów. Osiągniecie wspomnianego celu pozwoli nam na zainwestowanie w dobry i profesjonalny sprzęt, który będzie służył nam w tworzeniu wysokiej jakości materiałów dostępnych dla każdego i Tobie w prawidłowym odbieraniu treści nie zakłócanej przez słaby głos lub kiepskiej jakości obraz.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2765 zł
Poradnik ogrodniczy w formie książki
Osiągniecie tego celu pozwoli nam na uporządkowanie dotychczas stworzonego materiału i pracę nad kolejnymi, które zebrane w jedną całość stworzą poradnik ogrodniczy dla pasjonatów roślin i ogrodów. Na osiągnięcie tego celu potrzebujemy znacznie więcej czasu i zakończenie prac planujemy na lipiec przyszłego roku, ponieważ materiał jest bardzo duży. Wsparcie naszego projektu nie tylko pozwoli na produkcje kolejnych materiałów filmowych, ale także pracę nad pozycją książkową , która będzie dostępna dla Ciebie na wyjątkowych warunkach i w mocno obniżonej cenie. Pomysł jest w zarodku dlatego też nie znamy dokładnych kosztów.

Będzie on także współtworzony przez Patronów, którzy będą zgłaszać swoje potrzeby a my w miarę możliwości będziemy radzić i pomagać zbierając wszystkie informacje do poradnika w celu udostępniania go innym czytelnikom.

O Autorze

Cześć :)

 

Jestem Grzegorz z Zielonego Pogotowia :)

 

Może zacznijmy od początku...

 

Od małego jestem ogrodnikiem i pasjonatem roślin i natury. Moi rodzice prowadzili sad, którym dzisiaj zajmuje się mój młodszy brat. Technikum ogrodnicze skończyłem w Aleksandrowie Kujawskim i podjąłem pierwszą pracę w szkółce w Suminie w miejscowości tej obecnie znajduje się mój dom. W między czasie prowadziłem własny sad a od blisko 30-lat pracuję w Bydgoszczy gdzie założyłem kilkadziesiąt ogrodów i terenów zielonych. Na wielu z nich corocznie jestem ze stałą wizytą, aby wykonać niezbędne prace pielęgnacyjne. Jestem także szczęśliwym posiadaczem ogrodu w lesie, który wykonałem w przeważającej większości własnoręcznie.

W tym roku w moim życiu zachodzą ważne zmiany. Zdrowie jest, ale wizyty u lekarza coraz częstsze a wigoru jest już nieco mniej niż kiedyś. Córka Michalina, architekt krajobrazu powoli przejmuje firmę i przyszedł nam do głowy taki pomysł. Będziemy się dzielić wiedzą zdobytą przez kilkadziesiąt lat pracy z innymi użytkownikami internetu i tak podjelismy decyzje ... nakręcimy kilka filmów o roślinach :)

 

...oto pierwszy z nich "Jak szczepić różę?"

 

 

Film w kilka tygodni doczekał się kilkaset udostępnień i ponad 100 000 wyświetleń co było dla nas wielką miłą niespodzianką. Otrzymaliśmy także wiele miłych słów i podziękowań za ten krotki instruktaż. Pojawiły się także prośby o kolejne krótkie instrukcje i pytania "Jak to się robi?"

...a my nie czekając, zaczęliśmy działać i nagrywać :)

 

 

Film spotkał się z jeszcze cieplejszym przyjęciem i wieloma ciepłymi komentarzami ze strony widzów. 

 

Wszystkie materiały jakie dla Was przygotowaliśmy znajdują się na naszym fanpage:

http://www.facebook.com/Zielone-Pogotowie-140998815947437/?sw_fnr_id=3718033502&fnr_t=0

 

 

Przez ostatnie dwa miesiące przygotowaliśmy dla Was 15 filmów instruktażowych i na najbliższe dwa miesiące chcemy przygotować kolejnych 15 filmów o roślinach w ogrodzie. Po za tym chcemy zakupić sprzęt do profesjonalnego nagrywania, aby jakość sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Naszym celem jest także przygotowanie napisów do każdego naszego filmiku, ponieważ wśród naszych widzów jest grono osób głuchoniemych spragnionych wiedzy o roślinach i pięknych ogrodach. Po za tym powoli zbieramy materiały i przygotowujemy się do przygotowania książki w formie poradnika, która pomoże w codziennej pracy na ogrodzie. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Każda złotówka przyczynia się do powstania kolejnego materiału filmowego i pisanego o roślinach i ogrodach. Pasjonaci kwiatów i roślin poznają kolejna porcję wiedzy, która będzie dostępna dla każdego :)

Dziękujemy za Twoje wsparcie, to wiele dla mnie znaczy :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 15
Limit: 500
Jesteś Patronem z dostępem do specjalnej grupy facebook-owej Zielonego Pogotowia na której będziemy udostępniać materiały, adresowane do tej wybranej grupy.

1. Co dwa tygodnie będziemy wrzucać film o roślinach i ogrodach tylko dla tej wybranej grupy Patronów.
2. Po opublikowaniu filmu dla tej wybranej grupy Patronów po tygodniu będziemy odpowiadać na pytania, które pojawią się na grupie w celu lepszego zrozumienia opublikowanego materiału a także na inne pytania, które pojawia się na grupie związane z roślinami, kwiatami ogrodami i architekturą krajobrazu.
3. Na grupie będziesz mógł także, pochwalić się swoim ogrodem. Pokazać pozostałym Patronom i mam swoje rośliny i kompozycje a może jakieś inne wyjątkowe rozwiązania z zakresu małej architektury, które masz w swoim ogrodzie .

Uczestnictwo w tej wybranej grupie pozwoli na bliższe poznanie się na wzajem a także przyczyni się do tworzenia kolejnych materiałów ogrodniczych dostępnych dla każdego.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 20
Z góry dziękujemy za tak wyjątkowe wyróżnienie i wsparcie. Próg ten zawiera również nagrody z progów 5zł i 10zł.

Po za tym masz prawo do comiesięcznej konsultacji telefonicznej, Przez kilkanaście minut będziemy mogli porozmawiać o Twoim ogrodzie i poznać się bliżej. Z chęcią zapoznam się ze zdjęciami lub materiałem filmowym z Twojego ogrodu. następnie z wielka przyjemnością o nim z Tobą porozmawiam podzielę się swoją wiedzą i udzielę porad, mam nadzieję, że i Ty podzielisz się ze mną swoimi doświadczeniami :)
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Z góry dziękujemy za tak wyjątkowe wyróżnienie i wsparcie.

Jeżeli potrzebujesz konsultacji projektowej ten próg jest dla Ciebie. Nasz projektant ogrodów pomoże ci w zagospodarowaniu miejsca w twoim ogrodzie, pomoże dobrać materiał do wykończenia tarasu, dobrać odpowiednie rośliny lub pomóc w doborze donic i mebli do ogrodu. Służy rada i pomysłem, przygotowując projekt koncepcyjny według potrzeby.

Próg ten zawiera również nagrody z progów 5, 10 i 40 zł.
Zostań patronem
400 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Za tak wysokie wsparcie naszego projektu chciałbym podziękować Ci osobiście, uściskiem dłoni.

Zapraszam Cię do mojego ogrodu (Ranczo) z osobą towarzyszącą na kilku godzinny spacer, na którym pokażę Tobie całą moją kolekcję wyjątkowych roślin i opowiem historie jaka się z nimi wiążą. Ranczo nie jest małe. Jest to powierzchnia 12 ha, dlatego zarezerwuj sobie minimum kilka godzin po spacer. Zapraszam również na ciepły posiłek i wino. Chętnie porozmawiam o Twoim ogrodzie i ulubionych roślinach, udzielę rad i wskazówek. Na moim Ranczu czeka na Ciebie kilka małych niespodzianek :)

Próg ten zawiera również nagrody z poprzednich progów ( 5zł. 10zł i 40zł )

Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy