Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej

W Patronite od 09.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1881

Liczba Patronów: 1760

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
220 łącznie
Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej to miejsce, gdzie przywracamy Rodzicom, Dziadkom, Nauczycielom i Trenerom radość z wychowania, nauczania i współtowarzyszenia Dzieciom. Dzieciom zaś budujemy skrzydła by latały wysoko! Tu łącząc nasze pasje zmienia się Dziecięcy Świat i oblicze Edukacji!

O Autorze

Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej to miejsce, gdzie przywracamy Rodzicom, Dziadkom, Nauczycielom i Trenerom radość z wychowania, nauczania i współtowarzyszenia Dzieciom. Dzieciom zaś budujemy skrzydła by latały wysoko! Tu łącząc nasze pasje zmienia się Dziecięcy Świat i oblicze Edukacji! Do tej zmiany wykorzystujemy przede wszystkim: muzykę, ruch i trening mentalny

By urealnić zmianę i pomóc Wam odpowiedzieć na pytania "Co mogę zrobić dla mojego dziecka, aby było szczęśliwe i mądre?", „Jak powinno wyglądać dzieciństwo, które zapewni najlepszy start w dorosłość?", "Jak być bliżej Uczniów, jak pomóc odkryć ich potencjał i wspierać pasje?"

 • prowadzimy nasz autorski blog https://akademiamajkijezowskiej.com/blog/;
 • zorganizowałyśmy 13 szkoleń stacjonarnych dla Nauczycieli, Trenerów i roztańczonych Rodziców  Rytm i Melodia oraz
 • stworzyłyśmy i opublikowałyśmy w naszym sklepie www.sklep.majkijezowskiej.com między innymi:
  • ponad 20 webinarów dla Nauczycieli i Rodziców (średnio raz w miesiącu wydajemy jeden bezpłatny webinar),
  • 14 inscenizacji na różne szkolne i przedszkolne okazje,
  • 6 szkoleń ze scenariuszem zajęć na temat emocji,
  • kurs pedagogiki tańca online Rytm i Melodia,
  • oraz kurs Na skrzydłach pasji dla Rodziców, którzy zastanawiają się jak wykorzystać zainteresowania dziecka , aby dzięki nim odniosło sukces w szkole i w życiu.

Ale to nie wszystko! Od 3 lat co roku w sierpniu, w Poroninie spotykamy się z dziećmi na letnim obozie artystycznym Zaczarowane Wakacje! I do tej pory to było nasze największe logistyczno- finansowe przedsięwzięcie... ale przyszedł czas na nowe, jeszcze większe czyli...

Wydanie zestawu 4 gier OdporniMentalnie.pl oraz stworzenie kursu dla Nauczycieli i Rodziców o treningu mentalnym i odporności psychicznej dzieci.

 

Zestaw 4 gier OdporniMentalnie.pl to jedyny taki produkt na polskim rynku, który posłuży dzieciom i dorosłym, w pracy i zabawie. Produkt, który pozwoli Ci bliżej poznać siebie i ludzi w Twoim otoczeniu.

Całość obejmuje: 65 kart z treningiem mentalnym, plansze z treningiem mentalnym, 65 kart z emocjami i uczuciami, plansze z emocjami i uczuciami, KursoPrzewodnik,  kości, pionki, lusterko i zakrywajki.

To wszystko JUŻ JEST! KursoPrzewodniki (przewodnik po grze z kursem o emocjach, uczuciach i treningu mentalnym) został napisany, karty zmalowane, a plansze zaprojektowane. Teraz tylko druk, pakowanie i magazynowanie…

No i właśnie po to by pokryć te kosz potrzebujemy Waszego wsparcia!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni