Strefa Patrona:

1

patron

10 zł

miesięcznie

470 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
629
miesięczne wsparcie
667
liczba patronów

  Jestem młodym człowiekiem działający w marketingu Internetowym. Od bardzo dawna interesuję mnie biznes online i już po praktycznie roku działania, odniosłem swoje pierwsze bardzo pozytywne sukcesy. Zdecydowałem się na biznes internetowy, ponieważ jest to coś wspaniałego! Jestem tutaj głównie dla Ciebie! Skorzystaj z tego!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 240 zł
Systematyczne nagrywanie kolejnych odcinków
Osiągając tą kwotę będę w stanie opłacić wszystkie kwestie związane z prowadzeniem kanału - abonamenty, licencje, bieżący sprzęt - np. oświetlenie. Wpłynie to na systematykę nagrywanego materiału.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 650 zł miesięcznie
brakuje 640 zł
Rozwój Kanału - Wpływ na jakość
Osiągając tę kwotę, będę w stanie opłacić miesięczne zobowiązania. Dodatkowo poprawie jakość dźwięku, ponieważ będę mógł wymienić sprzęt audio, którym nagrywam dla Was wskazówki marketingowe oraz przeprowadzam wywiady.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1190 zł
Świetna jakość wideo oraz audio + Konkursy z nagrodami
Dzięki regularnym wpływom jestem w stanie zadbać o świetną jakość nagrywanego dźwięku oraz obrazu. Opłacam wszystkie potrzebne narzędzia marketingowe i zwiększam zasięg. Jestem w stanie pojawić się w każdym miejscu Polski w celu przeprowadzenia jeszcze wartościowszych wywiadów. Dodatkowo stać mnie na organizowanie regularnych konkursów z innowacyjnymi nagrodami.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2490 zł
"Instytut Niezależnych Finansowo"
Osiągnięcie tej kwoty pozwoli mi stworzyć "Akademię E-biznesu". Specjalna grupa patronów vip otrzyma do niej bezpłatny dostęp. Będą tutaj zawarte wszystkie moje teraźniejsze i przyszłe szkolenia z zakresu marketingu, rozwoju osobistego i rozwoju biznesu. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma ściśle sprecyzowany plan działania, który wcześniej czy później zaprowadzi do niezależności finansowej.

O Autorze

Jestem tutaj, żeby inspirować ludzi i robić to co kocham! 

Moją pracą i hobby jest muzyka, rozwój osobisty i marketing Internetowy!

Moją pasją jest pomaganie innym!

 

 

Jestem młodym człowiekiem działający w marketingu Internetowym. Od bardzo dawna interesuję mnie biznes online i już po praktycznie roku działania, odniosłem swoje pierwsze bardzo pozytywne sukcesy. Zdecydowałem się na biznes internetowy, ponieważ jest to coś wspaniałego! Pozwala mi on na pracę w domu i robię to kiedy chcę. Daje możliwość współpracy z wieloma ciekawymi ludźmi oraz pozwala na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy. Dzięki temu czuje, że jestem wolny i spełniam siebie w 100%.

Obecnie współpracuje z wieloma osobami z całej Polski i z miłą chęcią podejmę współpracę z każdym, kto ma odwagę spróbować swoich sił w świecie e-biznesu. Poszukuję ludzi przede wszystkim ambitnych i gotowych do działania. Jeżeli uważasz, że jesteś taką osobą i chcesz zacząć zarabiać przez internet, to skontaktuj się ze mną.

Więcej tutaj>

 

 

Jako niezależny twórca proszę o Twoje wsparcie. 

Jeśli dołożysz cegiełkę do celu jakim jest miesięczne wynagrodzenie, będę mógł całkowicie poświęcić się nagrywaniu cennych wskazówek marketingowych i pomagać innym w poznawaniu wartościowych ludzi po przez wywiady. Nie oczekuję wiele, wiem, że to co robię będzie rosło i prędzej czy później stanie się moim sposobem na życie.

Najgorzej zacząć  i do tego potrzebuję TWOJEGO wsparcia! :)

Wpłacając pieniądze stajesz się moim Patronem. Wspierasz tym samym mój rozwój i równocześnie swój, ponieważ dzięki temu otrzymasz więcej bezpłatnych materiałów :)

 

Zobacz co już zrobiłem, a zrobię jeszcze więcej!

 

Wywiad "Niebanalne Rozmowy o Biznesie"

 

 

 

 

 

Wskazówki Marketingowe

 

 

Super że doszedłeś aż tutaj! Materiałów systematycznie będzie przybywać. Jeśli wesprzesz mnie nawet małą kwotą, zobaczysz, że będą to najlepiej wydane pieniądze, ponieważ inwestujesz je w siebie!

Uśmiechnij się :)

Artur Wiktor

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak to mówią "Grosz do grosza...". Trzeba od czegoś zacząć :) Dziękuję Ci za to, że stać Cię na przekazanie mi 5zł. Mógłbyś to wydać na coś innego, wyrzucić, zagrać w lotto, ale znalazłeś praktyczniejsze wykorzystanie tych pieniędzy. Cieszę się, że jest to pierwszy krok naszej owocnej współpracy.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Jesteś świetny! Szczerze dziękuję Ci, że dzielisz się ze mną tym jakże wartościowym banknotem. Właśnie pokazałeś, że interesuje Cię to, co dla Ciebie tworzę.

1)W ramach podziękowania prześlę Ci prywatny list pocztowy, gdzie wyrażę swoją wdzięczność. Dodatkowo otrzymasz 2 długopisy z moim logiem.

2)Kolejnym bonusem za przekazanie dla mnie 10zł jest to, że pojawisz się na moim blogu http://ArturWiktor.eu w rubryce "Patron Bloga". Możesz podać swoje imię, nazwisko, pseudonim oraz własne logo (jeśli posiadasz) i link do Twojej strony lub profilu. Dzięki temu codziennie pozna Cię ponad 350 osób!

3) Uzyskasz dostęp do wiedzy premium ze wszystkich wywiadów z serii "Niebanalne Rozmowy o Biznesie". Praktyczne wskazówki skutecznego działania w marketingu, które możesz wdrożyć natychmiast po ich poznaniu.

Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Gratuluję! Udowadniasz, że zależy Ci na wiedzy jaką przekazuję! Trudno wyrazić mi jak bardzo się cieszę, że razem ze mną budujesz wartość, na której wszyscy skorzystają!

1) Otrzymasz pisemne podziękowanie listem pocztowym + niespodziankę. Dodatkowo, abyś zawsze miał możliwość zapisania swoich wielkich pomysłów, w kopercie znajdziesz 3 długopisy z moim logiem.

2) Pojawisz się w moim panelu bocznym na blogach:
- http://ArturWiktor.eu
- http://ArturWiktor.pl
- http://KopalniaWiedzy.com
Dzięki temu co miesiąc masz możliwość, że pozna Cię około 6470 czytelników!

3) Raz w miesiącu otrzymasz podziękowanie dla wszystkich wspierających w formie wideo. Nagranie pojawi się na moich profilach Social Media, kanale YouTube oraz blogu głównym.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow! 50zł to już nie przelewki. Widzę, że zależy Ci mocno na moim rozwoju oraz wiedzy jaką przekazuję. Serdecznie Ci dziękuję i już pisze co ode mnie dostaniesz :)

1) Oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich progów wsparcia!

2) W jednym z publikowanych nagrań podziękuję Ci imiennie.

3) Specjalnie dla Ciebie nagram odcinek "Wskazówki Marketingowe" gdzie opiszę Twoją poradę.

Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś na prawdę WIELKI! Dzięki Tobie mogę zautomatyzować pewne działania i bardzo konkretnie zabrać się za tworzenie MEGA wartościowych materiałów. Dziękuję Ci serdecznie za Twoją hojność!

Otrzymasz w pierwszej kolejności nagrody z poprzednich progów wsparcia i dodatkowo:

1) Staniesz się patronem jednego z odcinków "Wskazówki Marketingowe" - wykonam dla Ciebie małą promocje Twojej osoby. Podziękuję za wsparcie, powiem kilka słów o Tobie i zaproszę na Twoją stronę lub profil. Tania reklama, która może trafić to milionów! Pomyśl ile możesz dzięki temu zyskać?

2) Otrzymasz moje płatne produkty w postaci e-booków:
- "Jak się skutecznie motywować?"
- "Od czego zacząć w marketingu internetowym?"
- "Jak zwiększyć ruch na swoim blogu lub stronie www?"
Zostań patronem
170 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś bardzo konkretnym człowiekiem. Udowadniasz, że stać Cię na wiele! Na pewno osobiście podziękuję Ci za Twoje wsparcie!

Właśnie stałeś się posiadaczem wszystkich wcześniej opisanych nagród! Dodatkowo:

1) Oprócz promocji na blogach, profilach social media, kanale youtube, wyśle podziękowanie dla Ciebie do mojej listy adresowej! W tej chwili trafisz na ponad 4500 skrzynek pocztowych. Dasz się poznać innym i kto wie? Może znajdziesz w mojej liście idealnego współpracownika?

2) Co miesiąc będę informował o Twojej hojności w nagraniu wideo. Dzięki temu, masz możliwość dotarcia do dodatkowej społeczności, która w przyszłości może stać się Twoim klientem.

3) Stajesz się "Patronem VIP"! Po osiągnięciu wyznaczonego celu, otrzymujesz bezpłatny dostęp do "Instytutu Niezależnych Finansowo".
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Brak mi słów, aby opisać jak jestem wdzięczny! Jesteś mistrzem! Stawiasz sobie konkretne wyzwania i zawsze pniesz się na szczyty! Udowadniasz, że Twoje możliwości są NIEOGRANICZONE! Brawo!

Właśnie stałeś się posiadaczem wszystkich nagród, o których przeczytasz w poprzednich progach wsparcia! I teraz uważaj...

1)Otrzymujesz moje płatne szkolenie na temat "Skutecznego Tworzenia Nawyków" o wartości 167zł! Wiedza zawarta w szkoleniu pozwoliła mi diametralnie zmienić własne życie! Zdradzę Ci pewien sekret, który pozwoli Ci wdrożyć KAŻDE przyzwyczajenie. Dzięki temu to tylko kwestia czasu, kiedy zaczniesz osiągać WSZYSTKIE cele, jakie tylko zaplanujesz.

2)Będziesz mógł raz w miesiącu skorzystać z mojej, godzinnej konsultacji biznesowej. Porozmawiamy o tym jak możesz więcej zarabiać, jak możesz poprawić swój rozwój osobisty, jak więcej oszczędzać, gdzie ulokować swoje środki itp. Jeśli jest coś w czym mogę Ci pomóc, na pewno to zrobię!

3)Przeprowadzę z Tobą wywiad "Niebanalne Rozmowy o Biznesie". Trafisz do społeczności tysiąca odbiorców, co wpłynie na Twój wizerunek i zasięg promocji.

4)Staniesz się "Patronem VIP"! Po osiągnięciu wyznaczonego celu, otrzymujesz bezpłatny dostęp do "Instytutu Niezależnych Finansowo".

Wystarczy, że zerkniesz na ceny konsultacji biznesowych. Wartość jaką ode mnie otrzymasz, kilkukrotnie przewyższa cenę wsparcia!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy