Atelier Przytulności

W Patronite od 08.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Oświetlenie studia oraz akcesoria foto

1 500 zł

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

W Atelier Przytulności niemal wszystko robimy własnymi rękami, w tym także fotografujemy produkty w naszym domowym studiu. ✨ Mamy podstawowy zestaw lamp, jednak na większe produkty lub na zdjęcia całej osoby jest on niewystarczający.

Będziemy niezmiernie wdzięczne za pomoc w osiągnięciu tego celu, ponieważ więcej światła oznacza zdjęcia (oraz filmy!) lepszej jakości, mniej czasu spędzonego na edycji, a także możliwość bardziej profesjonalnej prezentacji marki w internecie.

➕ Pieniążki, które zostałyby po wykupieniu lamp, przeznaczyłybyśmy na akcesoria foto, takie jak tło do zdjęć czy mniejsza blenda. 🌺

Maszyna do szycia grubych materiałów oraz akcesoria do niej

3 500 zł

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

Mocniejsza maszyna ze stołem to dla nas nowe możliwości pracy z różnymi materiałami oraz z warstwami materiałów. Płaska powierzchnia stołu pomaga operować tkaniną podczas szycia, natomiast lepsza maszyna lepiej radzi sobie z grubszymi materiałami. Dla porównania nasza obecna uszkadza się od szycia jeansów (a to jeden z naszych ulubionych materiałów!).

Do tego bardzo chcemy mieć możliwość przerabiania w domu większości rzeczy, jakie do nas trafiają z drugiej ręki. ❤️
Gorąco dziękujemy każdemu, kto przyczyni się do realizacji tego celu! 🌺
Jesteście Wielcy!

➕ Pieniążki, które zostałyby po wykupieniu maszyny, przeznaczyłybyśmy na akcesoria do tej właśnie maszyny, takie jak np. różne rodzaje stopek. 🌺
Zostań Patronem
Kup na prezent