Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Pirotechnika i filmy to moja pasja. Testy pirotechniki dostępnej na rynku polskim i zagranicznym to codzienność. Gwarantuje, że spędzisz miło i z emocjami czas na kanale YouTube, który prowadzę.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Podstawowe zakupy pirotechniczne
Osiągnięcie tego celu pozwoli na zakup podstawowej paczki pirotechniki od różnych dystrybutorów. W skład takiej paczki wchodzą tanie artykuły pirotechniczne takie jak: petardy, małe wulkany, rzymskie ognie, małe wyrzutnie oraz inne ''pirobajery''. Cel ten pomoże także odciążyć w pewnym stopniu moją kieszeń, bo jak wiadomo pirotechnika nie jest tania.
MUSIMY JEDNAK PAMIĘTAĆ, ŻE ZACHWYT JEST PIĘKNIEJSZY, NIŻ PIENIĄDZE.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Test dużej wyrzutni lub zestawu raz w miesiącu
Jak wiadomo nikt z nas nie lubi tracić swoich pieniędzy. W okresie sylwestrowym nie problem wyrzucić pieniądze w błoto poprzez zły zakup. Osiągnięcie tego celu pozwoli na testy dużych zestawów sylwestrowych oraz wyrzutni np. 100 strzałowych. Stworzenie takiego filmu ucieszy na pewno nie jedno oko!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Ew. Mandaty i dalszy rozwój
Dla prawdziwego zapalonego pirotechnika kwota 500zł kojarzy się z mandatem. Cel ten pomoże wyjść z dołka, jeśli oczywiście do niego wpadne. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu, oraz większej ilości artykułów pirotechnicznych, kto wie.. może dzięki temu progowi odcinki zaczną pojawiać się częściej.

(Zaczniemy częściej testować pirotechnike z wyższej półki)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Co miesięczne zakupy sporej ilości pirotechniki
Osiągnięcie tego celu mogę nazwać śmiało marzeniem. Tysiąc złotych miesięcznie na pirotechnike, to realizacja każdego filmu na jaki będziecie mieli ochotę. Dzięki takiej kwocie, można realizować duże zamówienia, oraz testować duże wyrzutnie (nie zapominając o małej pirotechnice, która także jest godna uwagi!)

O Autorze

Witaj, cieszę się że odwiedziłeś mój profil na Patronite.

Nazywam się Jarosław Grębocki, od początku 2017 roku tworzę filmy na serwis YouTube o tematyce pirotechnicznej. Od najmłodszych lat moją pasją sa fajerwerki, moim marzeniem jest przetestować wszystko z dziedziny PIROTECHNIKI. Po osiągnięciu pełnoletności w końcu mogłem się realizować, lecz powstał kolejny próg do pokonania "pieniądze", bez których ciężko jest ziszczać swoje marzenia. Po roku udało mi się uzbierać sporą sumkę pieniedzy, którą zainwestowałem w kanał. Nagrywam filmy w jakości 4K, aby cieszyć oko nawet wymagającego widza. (Oczywiście uczę się obsługi sprzętu, który zakupiłem, więc filmy pomimo jakości 4K nie są idealne)

 

 

Mój cel jest prosty: 

- Nagrać testy WSZYSTKICH dostępnych artykułów pirotechnicznych (niemożliwe :D).

- Zadowolić każdego mojego widza i sprawić, że czas poświęcony na moje filmy nie będzie czasem zmarnowanym.

- Tworzyć materiały video najbardziej profesjonalnie jak to możliwe (czego się uczę).

- Pomóc każdemu z wyborem pirotechniki na sylwestra, aby mógł zawsze obejrzeć test artykułu który go interesuje i dopiero po obejrzeniu podjąć decyzje zakupu.

- Co 3 dni na moim kanale pojawiają się testy pirotechniczne (z napisami angielskimi), pragnę zdobyć większe grono odbiorców.

 

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany PIROTECHNIKĄ, to zachęcam do pomocy, każda złotówka jest bliższa osiągnięcia celu, a dla mnie kolejny krok z rozwojem swojej pasji.

 

Pragnę przedstawić kilka moich materiałów, które pozwolą ocenić moją twórczość, a także przedstawić w sposób najprostszy to co tworzę:

 

 

 

 

 

 

 

 

Kanału nie tworzę sam, każdy mój widz tworzy go wraz ze mną, a także sponsorzy którzy wspierają testy pirotechniczne (hurtownie pirotechniczne). Jak dobrze widzicie temat pirotechniki nie jest łatwy, a tym bardziej tani. Produkty pirotechniczne są drogie, a filmy wrzucane co 3 dni powodują, że pieniędzy wciąż brakuje.

 

Link do mojego kanału, gdzie możecie bliżej mnie poznać: 

https://www.youtube.com/fireacademyyt

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuje!

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK