Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Pirotechnika i filmy to moja pasja. Testy pirotechniki dostępnej na rynku polskim i zagranicznym to codzienność. Gwarantuje, że spędzisz miło i z emocjami czas na kanale YouTube, który prowadzę.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Podstawowe zakupy pirotechniczne
Osiągnięcie tego celu pozwoli na zakup podstawowej paczki pirotechniki od różnych dystrybutorów. W skład takiej paczki wchodzą tanie artykuły pirotechniczne takie jak: petardy, małe wulkany, rzymskie ognie, małe wyrzutnie oraz inne ''pirobajery''. Cel ten pomoże także odciążyć w pewnym stopniu moją kieszeń, bo jak wiadomo pirotechnika nie jest tania.
MUSIMY JEDNAK PAMIĘTAĆ, ŻE ZACHWYT JEST PIĘKNIEJSZY, NIŻ PIENIĄDZE.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Test dużej wyrzutni lub zestawu raz w miesiącu
Jak wiadomo nikt z nas nie lubi tracić swoich pieniędzy. W okresie sylwestrowym nie problem wyrzucić pieniądze w błoto poprzez zły zakup. Osiągnięcie tego celu pozwoli na testy dużych zestawów sylwestrowych oraz wyrzutni np. 100 strzałowych. Stworzenie takiego filmu ucieszy na pewno nie jedno oko!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Ew. Mandaty i dalszy rozwój
Dla prawdziwego zapalonego pirotechnika kwota 500zł kojarzy się z mandatem. Cel ten pomoże wyjść z dołka, jeśli oczywiście do niego wpadne. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu, oraz większej ilości artykułów pirotechnicznych, kto wie.. może dzięki temu progowi odcinki zaczną pojawiać się częściej.

(Zaczniemy częściej testować pirotechnike z wyższej półki)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Co miesięczne zakupy sporej ilości pirotechniki
Osiągnięcie tego celu mogę nazwać śmiało marzeniem. Tysiąc złotych miesięcznie na pirotechnike, to realizacja każdego filmu na jaki będziecie mieli ochotę. Dzięki takiej kwocie, można realizować duże zamówienia, oraz testować duże wyrzutnie (nie zapominając o małej pirotechnice, która także jest godna uwagi!)

O Autorze

Witaj, cieszę się że odwiedziłeś mój profil na Patronite.

Nazywam się Jarosław Grębocki, od początku 2017 roku tworzę filmy na serwis YouTube o tematyce pirotechnicznej. Od najmłodszych lat moją pasją sa fajerwerki, moim marzeniem jest przetestować wszystko z dziedziny PIROTECHNIKI. Po osiągnięciu pełnoletności w końcu mogłem się realizować, lecz powstał kolejny próg do pokonania "pieniądze", bez których ciężko jest ziszczać swoje marzenia. Po roku udało mi się uzbierać sporą sumkę pieniedzy, którą zainwestowałem w kanał. Nagrywam filmy w jakości 4K, aby cieszyć oko nawet wymagającego widza. (Oczywiście uczę się obsługi sprzętu, który zakupiłem, więc filmy pomimo jakości 4K nie są idealne)

 

 

Mój cel jest prosty: 

- Nagrać testy WSZYSTKICH dostępnych artykułów pirotechnicznych (niemożliwe :D).

- Zadowolić każdego mojego widza i sprawić, że czas poświęcony na moje filmy nie będzie czasem zmarnowanym.

- Tworzyć materiały video najbardziej profesjonalnie jak to możliwe (czego się uczę).

- Pomóc każdemu z wyborem pirotechniki na sylwestra, aby mógł zawsze obejrzeć test artykułu który go interesuje i dopiero po obejrzeniu podjąć decyzje zakupu.

- Co 3 dni na moim kanale pojawiają się testy pirotechniczne (z napisami angielskimi), pragnę zdobyć większe grono odbiorców.

 

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany PIROTECHNIKĄ, to zachęcam do pomocy, każda złotówka jest bliższa osiągnięcia celu, a dla mnie kolejny krok z rozwojem swojej pasji.

 

Pragnę przedstawić kilka moich materiałów, które pozwolą ocenić moją twórczość, a także przedstawić w sposób najprostszy to co tworzę:

 

 

 

 

 

Kanału nie tworzę sam, każdy mój widz tworzy go wraz ze mną, a także sponsorzy którzy wspierają testy pirotechniczne (hurtownie pirotechniczne). Jak dobrze widzicie temat pirotechniki nie jest łatwy, a tym bardziej tani. Produkty pirotechniczne są drogie, a filmy wrzucane co 3 dni powodują, że pieniędzy wciąż brakuje.

 

Link do mojego kanału, gdzie możecie bliżej mnie poznać: 

https://www.youtube.com/fireacademy

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuje!

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook