Kira Sukhoboichenko

W Patronite od 19.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1208

Liczba Patronów: 1223

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
195 miesięcznie
4 130 łącznie

Nagłe wypadki!

250 zł

miesięcznie

78%

osiągnięto

55 zł

brakuje

W związku z tym, że często występuję zarówno online jak i offline, to mam co jakiś czas nowe potrzeby bądź obowiązek wymieniania starych rzeczy. Np.:
- Mikrofon
- Słuchawki
- Dobra lampa
- Kamera
- Aplikacje
- Tusz do drukarki

I to nawet nie połowa...

Książką z historiami

1 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

805 zł

brakuje

Będę mogła skorzystać z usług osób, które mi pomogą z:

- Korekcją,
- Designem,
- Ogólnie napisaniem.

W późniejszym etapie również:
- Produkcją książki,
- Promocją.

Będzie to super książka z historiami związanymi z plecakami z różnych państw!

Ekspozycja i promocja

2 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

1 805 zł

brakuje

Dzięki zebranym pieniądzom będę mogła zbierać materiały, przybory szkolne i plecaczki z różnych państw dla ekspozycji. Będę również mogła opłacać dostawę tych rzeczy do mnie, a później do szkół + częściej widzieć uśmiech na twarzach dzieciaków, których szkoła weźmie udział w ekspozycji.

Organizacja 5. Międzynarodowego Dnia Plecaka

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 805 zł

brakuje

Celem Święta jest, aby 15 października wszystkie szkoły z 194 państw obchodziły Międzynarodowy Dzień Plecaka, a pomysły uczniów zostały wysłuchane. Chodzi tylko o to, aby zamiast tradycyjnych zajęć szkolnych, szkoły dawały możliwość i przestrzeń swoim uczniom do tego, aby podczas lekcji dzielili się swoimi pomysłami, historiami i marzeniami. To byłby jeden dzień w roku, w którego czasie mogliby pokazać siebie całej szkole, a w efekcie całemu światu.

W tym samym czasie, 15 października 2022 będę organizować konferencję z okazji 5. Międzynarodowego Dnia Plecaka. Zamierzam wynająć fantastyczną salę, gdzie będzie scena, kamery, jedzenie, napoje, internet synchroniczny, krzesła dla wszystkich oraz gadżety z logo Flying Bag dla innych, co bardzo pomoże mi w promocji :)!.

No właśnie... internet synchroniczny. Lecz po co?

Tego samego dnia, oprócz normalnej konferencji będzie również połączenie on-line. W związku z tym, tak, jak w 2020, 2021 roku zamierzam połączyć ludzi, którzy mieszkają na całej kuli ziemskiej. Na przykład w poprzednich latach brały udział osoby z przeróżnych części świata, np.: Hiszpanii, Francji, USA, Polski, Ukrainy, Cypru, Niemiec, Izraela, Sudanu, Turcji, Austrii, Erytrei.

Dotychczas wystąpienia, oprócz poruszania różnorodnych aspektów edukacji, dotyczyły autorskich inicjatyw, chęci do działania i zmiany świata. Jako prelegentów mieliśmy: młodzież, organizacje oraz ekspertów z różnych dziedzin.

W tym roku zamierzam zorganizować to samo tylko z jeszcze większą mocą!

---

Dotychczas organizowałam ten dzień już 4 razy, lecz wszystko było charytatywnie, z wyjątkiem ostatniego razu. Oczywiście, kiedy miałam 10 lat, to nie zwracałam na to uwagę, lecz teraz... dostrzegam i zdaje sobie sprawę z tego, że żeby zorganizować Międzynarodowe Święto na taką skale, jaką chcę, to trzeba codziennie pracować w tym kierunku oraz wydawać na różne rzeczy: promocje, administracyjne wydatki, techniczne wydatki itd.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Evgeny  Leshchenko
Evgeny Leshchenko
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Justyna Król. Urban Workshop
Justyna Król. Urban Workshop
Próg: 50 zł
Sergiy Sukhoboychenko
Sergiy Sukhoboychenko
Próg: 25 zł
Lesia Ruda
Lesia Ruda
Próg: 25 zł
Magdalena Parzyszek
Magdalena Parzyszek
Próg: 25 zł