Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

20 zł

łącznie

 

  FREEROAMFM - radio z pasją, radością i przyjemnością ściśle powiązaną z muzyką.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Rozwijamy horyzonty
Naszym celem jest 100 złotych miesięcznie. Wydaje się niewiele, lecz dla nas opiera się to tylko na utrzymaniu hostingu radia, utrzymaniu strony i promocji radia. Dla nas ważna jest tylko przyjemność z grania dla ludzi. CEL to przeszkoda, która z czasem może nas powstrzymać od tego. A może nie? Wszystko zależy od WAS. Po osiągnięciu CELU nasi Patroni otrzymają od nas specjalnie dedykowaną audycję i zostaną zaproszeni na krótką rozmowę do nas za pośrednictwem komunikatora głosowego!

O Autorze

FREEROAM FM to radio tworzone przez małą grupkę osób. Dosłownie 4 osoby, które łączy pasja i zamiłowanie do muzyki. Wśród prezenterów znajdują się trzej niesamowicie uzdolnieni  panowie z równie interesującym gustem muzycznym: Kasey, Ozzy i Lirek (także Panie, śmiało można się za nich łapać!). Wisienką na torcie jest tutaj Karo, jedyna kobieta w ekipie, która jeszcze nie do końca odkryła tu swe miejsce, a póki co zajmuje się działem PR. Swoją działalnością chcemy umilić słuchaczom czas, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dedykowane i tematyczne audycje to dla nas czysta przyjemność. Dzięki Patronom pragniemy rozwijać się bardziej, prosperować lepiej, a co za tym idzie - pozyskiwać nowych słuchaczy. FREEROAM FM to dla nas hobby, rekreacja, a zarówno projekt, do którego podchodzimy profesjonalnie. To nie miejsce na fuszerkę, tu liczy się FUN. Nasza ekipa to zbiór różnych indywidualności, każdy jest inny, a łączy nas właśnie to radio. Nie ograniczamy się, a podczas audycji staramy się poszerzać horyzonty muzyczne słuchaczy. U nas usłyszy się zarówno najnowsze odkrycia muzyczne, a także stare klasyki lub niedocenionych muzyków.  W trakcie programów można u nas zamówić utwór, pozdrowić słuchaczy - a to wszystko na żywo, prosto z mikrofonu. Cały proces radiowy odbywa się tylko hobbystycznie, a nasz CEL to kwestia jedynie utrzymania hostingu radia, utrzymania strony, a także promocja radia. Dla nas jedyną zapłatą jest czas, który słuchacze poświęcają dla nas. Przyszli Patroni to nasze wsparcie, nasze "plecy" w osiąganiu nowych celów. Serdecznie dziękujemy wam za wszystko, bez WAS nie byłoby NAS. Chcemy żeby to radio w przyszłości stało się słynniejsze, zarabiało samo na siebie i kto wie, może na rozwijanie naszej pasji? W końcu wraz z rozwojem radia my także się rozwijamy, pragniemy sprostać oczekiwaniom słuchaczy. Z każdą audycją chcielibyśmy bić rekordy słuchaczy. Czy nam się uda? Dzięki wam możemy to sprawdzić! 

Gorąco zachęcamy do przesłuchania setów jednego z naszych prezenterów! A to zaledwie początek tego, co potrafimy pokazać na antenie!

 https://www.mixcloud.com/FreeroamFM/trap-hour-by-kasey-01/

https://www.mixcloud.com/FreeroamFM/house-hour-by-kasey-vol1/

Galeria mediów