HEALTHYTORIE: Przywróć swój okres naturalnie

W Patronite od 08.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Pomagam kobietom przywrócić miesiączkę i przytyć🖤 Dowiesz się jak wyjść z zaburzeń miesiączkowania 🏋 Współpraca: Treningowa | Dietetyczna

O Autorze

Healthytorie- Trenerka personalna i studentka dietetyki. Prowadzę profil na Instagramie oraz strona www, kanał na YouTube o zaburzeniu miesiączki typu funkcjonalnego. Edukuje i mówię o zaburzeniach odżywiania. 

 

W 2016 roku rozpoczynałam swoją przygodę z treningiem, ponieważ:

 

- chciałam schudnać,

- nie podobałam się sobie,

- nie akceptowałam swojego wyglądu

i nienawidziłam swojej obfitej miesiączki. Stąd zaczęłam intensywnie, codziennie ćwiczyć, żeby udowodnić sobie i innym, że potrafię. 

Z 53 kg schudłam do 43 kg. Moje środowisko komplementowało mój atletyczny wygląd i tryb życia. Chwaliło moje wybory żywieniowe, treningowe. Stałam się godną podziwu osobą. Do czasu... aż wpadłam w ortoreksję. Straciłam miesiączkę. Miałam stany lękowe. 

 Mój ,, zachwalany'' świat wcale taki nie był od środka. Ciągle odczuwałam, że jestem niewystarczająca, przejmowałam się opinią otoczenia, trenowałam ciężko i jadłam za mało. Bo uważałam, że przy moim 158/9 cm nie mogę jeść dużo, ponieważ przytyje i będę gruba.

 Wypadające włosy, poczucie kontroli nad wszystkim, strach przed jedzeniem cukru, brak akceptacji siebie. Co z tego, że byłam chuda, jeśli czułam się źle ze samą sobą?

Na szczęście....

Bardzo szybko się ogarnęłam. Jestem wdzięczna Bogu i sobie, że dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy ( nauki odpuszczania, jedzenia większej ilości kalorii, nauki odpoczynku i zaprzestania cardio) odzyskałam kontrolę nad jedzeniem i przywróciłam miesiączkę. Przytyłam 8 kg i czuję się świetnie ważąc 51 kg. Ty też możesz! 

Od tamtego czasu moją misją jest uczenie kobiet dlaczego miesiączka jest ważnam i dlaczego warto ją przywracać w sposób naturalny. Hormony to nie wszystko. Jeśli nie zmienisz swojego fundamentu jakim jest Twój styl życia i myślenie, okres nie wróci. Nie ma opcji. Dlatego zrobiłam mentoring. Pracuję tam indywidualnie ze swoją klientką i próbujemy ogarnąć psychikę i odżywianie tak, aby odzyskać miesiączkę lub kontrolę nad jedzeniem. 

Cały content tworzę z pasją i troską o zdrowie kobiet!

 

Co znajdziesz na moich social mediach?

 

 

 

Stworzyłam akcję #przywracamyokres gdzie edukuję na temat przywrócenia miesiączki naruralnie! 

https://www.instagram.com/p/CIfnc8_hFAK/

https://www.instagram.com/p/CH70IwrB5-M/

https://www.instagram.com/p/CGmbbrpF-fz/

 

Zamierzam tworzyć jeszcze więcej dzięki TWOJEJ POMOCY !! DLATEGO ZOSTAŃ MOIM PATRONEM !


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent