namaenonaii - Ilustratorka, Streamerka, Twórca ♡

W Patronite od 21.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 572

Liczba Patronów: 470

Zostań Patronem
30 patronów
Doberek ♥ Jestem Neri - artystka, gaduła, nerd i streamerka na pełen etat - Twitch Partner ♥ Robię rzeczy związane z ogólnie pojętą fantastyką oraz światem anime/gier. Cały wolny czas przeznaczam na rozwijanie pasji i poszerzanie nowych horyzontów! Zapraszam Was do mojego Pałacu Umysłu ♥

O Autorze


Doberek ♥

   Nazywam się Neri ( ˙꒳​˙ )ノ! Rysuje od dziecka, ale profesjonalnie zajmuje się tym od 2017 roku. W szkole artystycznej tworzyłam przeróżne rzeczy: rysunki i malunki tradycyjne w 2D, ołówkiem, tuszem, akrylem, akwarelą; rzeźby z gliny, drewna, ceramika! Po obronieniu dyplomu i zdobyciu zawodu z plastyki w specjalizacji formy użytkowej snycerstwo, zaczęłam spełniać marzenia ucząc się ilustracji na własną rękę!Teraz tworzę głównie digotalowo (na tablecie graficznym): ilustracje, loga, naklejki, pocztówki, portrety. Szydełkuję też hobbistycznie urocze maskotki Pupcie. To wszystko można zobaczyć na żywo podczas streamów, które prowadzę regularnie! Zapraszam ♥

Jeśli spodobają Ci się moje prace – zapraszam do obserwowania:

FANPAGE: https://www.facebook.com/namaenonaii/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/namaenonaii/
TWITCH: www.twitch.tv/namaenonaii
(Grafik: http://bit.ly/2FKbt1V / na dc w zakładce Harmonogram! )
TWITTER: https://twitter.com/namaenonaii
YOUTUBE: www.youtube.com/namaenonaii
DISCORD: https://discord.gg/9GcUarMeT4


 
GAŁĘZIE MOJEJ TWÓRCZOŚCI


 

ILUSTRACJE I FANARTY

Każda postać wnosi coś dobrego w Nasze życie ♥

    

   Artystka i gracz w jednym (NERD!) - to właśnie ja! Zafascynowana postaciami z gier, anime, książek - ich charakterem, historią, przygodami oraz wyglądem - tworzę ilustracje związane z różnymi uniwersami ♥ A Ty? Masz swoją ulubioną postać? Jeśli tak, to daj mi znać!  \(★ω★)/ Będąc moim Patronem możesz podesłać mi pomysły na postaci! 

Portfolio: https://namaenonaii.pb.studio/


 

NAII CUDOWNY PUPĆ

Jak tu nie kochać przytulanek ♥

    

     Naii to mały uroczy potworek działający pod nazwą "Pupć" ♥ Jest to moja ikonka memowa, komiksowa i przede wszystkim mentalna! Naii jest tworzony nie tylko rysunkowo, ale również w 3D - na szydełku. Robienie jednego zajmuje mi dużo czasu i potrzeba włożyć w ich produkcje sporo materiału, jednak proces tworzenia jest dla mnie czymś niesamowitym. Każdy jest inny i indywidualny na swój własny sposób! Kocham je, może i Ty je pokochasz ♥

                  

 Portfolio: https://namaenonaii.pb.gallery/galeriaSTREAMING

Twórczość na żywo ♥

Od 21 września 2018 roku zaczęłam przygodę streamową na platformie Twitch ♥

     Transmisje na żywo stały się moją wielką pasją i przede wszystkim pracą! Rozmawianie i więź z osobami, które pojawiają się na transmisji są dla mnie bardzo ważne. To jak tworzenie własnej kochanej internetowej rodzinki ♥ Wspólnie śmiejemy się, jemy, gotujemy, przeżywamy różne wydarzenia, tworzymy różne rzeczy i wspieramy się z całego serducha. Dbam o to, aby wszyscy czuli się na transmisji, jak najlepiej! Zapraszam! Może i Tobie się spodoba, może zostaniesz na dłużej?  ( ˘⌣˘)♡(˘⌣˘ )

Sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek godzina 16:00 - 20:00

Stream: www.twitch.tv/namaenonaii
grafik: http://bit.ly/2FKbt1V


 

YOUTUBE

Nietypowy album pełen wspomnień..♥

Któregoś dnia pomyślałam sobie, "Idą walentynki, kocham mój Czatek, więc zacznę wstawiać Nasze wspólne przygody ze streamów na youtube". Tak też się stało! 14 lutego 2021 roku wstawiłam swój pierwszy filmik z shotami! Youtube wymaga dużo pracy, znajomości obróbki filmu, czego powoli się uczę, ale to kolejny krok do budowania Naszego Pałacu Umysłu! ♥

Youtube: www.youtube.com/namaenonaii
 


 

TWÓRCZOŚĆ NA PATRONITE
Czemu Patronite i co planuje?

Na Patronite zdecydowałam się głównie przez to, że uważam to za doskonałą formę integracji z odbiorcą ☆ヾ(*´・∀・)ノヾ(・∀・`*)ノ☆  Wszyscy możemy dawać coś sobie - ja mogę przekazać Wam trochę magii artystycznego świata zza kulis, a Wy możecie dołożyć cegiełkę do fundamentu, który chcę zbudować. Czego to będzie fundament? Moje wizje wyglądają następująco:

 • Chciałabym pojawiać się ze stoiskami na konwentach i eventach takich jak np. Pyrkon ♥
 • Planuje otworzyć własny sklep Internetowy - Firmę, w którym będę sprzedawała stworzone przez siebie rzeczy /( ̄▽ ̄)/
 • Celuje w stworzenie grupy odbiorców, z którą stworzę rodzinę i kochaną społeczność ♥
 • Chcę w pełni utrzymywać się z tego co kocham robić i w zamian dodać trochę kreatywności i kolorów do świata ✺◟( • ω • )◞✺ oraz stworzyć własną grę Komputerową! :o
 • Dostarczać dużo kontentu na media społecznościowe i wciąż budować zasięgi, co wymaga dużej ilości czasu i wysiłku ♥
 • A także wiele innych rzeczy, które narodzą się w mojej głowie po drodze :3

   W tych czasach ludzie są zbyt zabiegani na chwile kreatywności, a przecież w każdym z Nas jest cząstka marzyciela i twórcy, która chciałaby coś stworzyć, więc rozmawiajmy, bawmy się, nakręcajmy! ( ˘⌣˘)♡(˘⌣˘ ) Wnieśmy do szarej rzeczywistości trochę kolorów!

   Cytując wielkiego malarza: Artysta to nie ten kto jest natchniony, tylko ten, który jest w stanie natchnąć innych! – Właśnie, dlatego pojawił się mój Patronite, żeby natchnąć do działania! Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będę mogła docierać do najdalszych zakątków artystycznego świata, rozwijając się i nabywając nowe doświadczenia (´。• ω •。`)/

Dzięki za uwagę! BUZIAKI! ♥

\(^∀^)メ(^∀^)ノ


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
rXMaster
rXMaster
Próg: 10 zł
Daniel Laskowski
Daniel Laskowski
Próg: 10 zł
Vejlen
Vejlen
Próg: 15 zł
Nanax
Nanax
Próg: 25 zł
Garto
Garto
Próg: 25 zł
JanRodzyn
JanRodzyn
Próg: 10 zł