Niezłe Aparaty | Jacek Siwko

W Patronite od 24.01.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 596

liczba Patronów: 486

19 patronów
340 zł miesięcznie
49 580 zł łącznie
Podcast dla fotografów Niezłe Aparaty. W audycji poruszam tematy związane z fotografią ślubną, rodzinną i portretową.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Jacek Siwko, od grudnia 2016 prowadzę podcast dla fotografów Niezłe Aparaty. Organizuję też warsztaty i robię zdjęcia ślubne.

Kiedy byłem mały jeździłem z babcią i dziadkiem na halę targową. Babcia szła na zakupy, a my z dziadkiem zostawaliśmy "pilnować" jego fiata 126 p. Babcia po powrocie zastawała zawsze ten sam obrazek: mojego dziadka otoczonego przez spory tłum słuchaczy. Potrzebę rozmowy mam więc we krwi. 

Kiedy zaczynałem prowadzenie swojej własnej firmy fotograficznej w 2011 nie znałem nikogo z mojej branży. Dziś wiem, że najważniejsze są częste kontakty z innymi fotografami. Nie każdy ma możliwość spotykać się z najlepszymi, ale każdy przy odrobinie dobrej woli może posłuchać co mają do powiedzenia dzięki temu, że istnieje coś takiego jak podcast Niezłe Aparaty

Wierzę, że jego obecność na rynku fotografii pomaga słuchaczom inaczej podejść do swojej działalności, daje możliwość wyciągania wniosków z błędów, które inni popełnili wcześniej i inspiruje do rozwoju

Wkrótce zostanę tatą po raz trzeci, prowadzenie podcastu, edycja dźwięku, przygotowania do kolejnych odcinków, poszukiwanie informacji o gościach, umawianie rozmów – wszystko to zajmuje dużo czasu, który jest moim najcenniejszym zasobem.

Podcast jest moją wielką pasją (czwartym dzieckiem), zdecydowałem się oddać go w Wasze ręce po to by z czystym sumieniem móc wygospodarować na niego jak najwięcej czasu, który normalnie poświęcam na pracę zarobkową prowadząc firmę. 

Poza tym część pracy związanej z podcastem deleguję, więc środki które zdecydujecie się przeznaczyć na wsparcie będę mógł poświęcić na wynagrodzenia oraz inwestycje, których wymaga profesjonalnie funkcjonująca audycja.

Wasze zaangażowanie pozwoli na profesjonalizację audycji. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem