Poglebiarka.pl

W Patronite od 28.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 18

Liczba Patronów: 26

Zostań Patronem
565 patronów
14 385 miesięcznie
114 190 łącznie

Sprzęt, oprogramowanie i koszty stałe tworzenie NOWYCH kursów.

15 000 zł

miesięcznie

95%

osiągnięto

615 zł

brakuje

Mobilna Wspólnota może działać i rozwijać się dzięki waszemu wsparciu, aby zapewnić odpowiednią jakość merytoryczną musimy współpracować ze specjalistami z różnych dziedzin, od marketingowców po psychologów aż do aktorów ich wynagrodzenie jest ważne. Dzięki temu możemy w mądry sposób tworzyć i ROZWIJAĆ takie pomysły jak #PrzestrzeńKobiet, #MęskieMedytacje, #ZrozumŻycie Drugą nogą na której stoimy to sprzęt jakim są komputery, kamerki, aparaty, obiektywy i cała masa kabli. Sprzęt czasami bywa zawodny, więc ważny dla nas jest komfort finansowy na urządzenia, który będzie dla nas zabezpieczeniem w razie awarii tego sprzętu, który aktualnie posiadamy. Do tego dochodzą również koszty oprogramowania (program transmisyjny, programy do montażu i zaplecza graficznego) oraz utrzymania serwera. To wszystko jest konieczne do funkcjonowania kanału. Cyklicznie, co miesiąc ponosimy koszty oprogramowania, wymiany elementów sprzętu, serwera oraz innych składowych, które pozwalają na swobodne funkcjonowanie Mobilnej Wspólnoty. Jeśli chcesz pomóc nam w sprawach technicznych finansowo, będziemy wdzięczni za wsparcie tego celu.

Aplikacja mobilna

30 000 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

15 615 zł

brakuje

Celem stworzenia aplikacji mobilnej Pogłębiarki jest przede wszystkim Wasza wygoda, chcemy dać Wam nowe, po(d)ręczne narzędzie, które pozwoli nie tylko korzystać z naszych materiałów w łatwy i przystępny sposób, ale też pomoże wejść w systematyczny rytm codziennej modlitwy i zrobieniu kroku w głąb siebie. Dzięki aplikacji będziecie mogli, m.in. dostosować formę i porę modlitwy do swoich potrzeb, w każdej chwili wyłączyć lub włączyć lektora, korzystać z medytacji pogłębiających, włączyć powiadomienia i przypomnienia.
Intensywne prace nad aplikacją, zarówno w wersji na Androida, jak i iOS trwają już od jakiegoś czasu. Dokładamy wszelkich starań aby było to funkcjonalne, wygodne narzędzie. Nie jest tajemnicą, że przygotowanie, aktualizacje i utrzymanie aplikacji jest kosztowne, będziemy więc bardzo wdzięczni jeśli pomożecie nam finansowo w realizacji tego celu.

Rozwój Mobilnej Wspólnoty

35 000 zł

miesięcznie

41%

osiągnięto

20 615 zł

brakuje

Rozwój Pogłębiarki jest finansową studnią bez dna. Największym naszym marzeniem jest to docieranie do coraz większego grona osób, do wielu środowisk, które szukają w życiu czegoś więcej. Ważnym elementem rozwoju jest promocja (zarówno materiały drukowane jak i reklamy internetowe), dzięki której wartościowe treści będą mogły dotrzeć do większej ilości osób. Kanał Pogłębiarki gromadzi już ponad 38 tys. osób, które śledzą swoje ulubione serie oraz spotykają się na wspólnej modlitwie. Naszym priorytetem jest uzbieranie środków, które pozwolą na udoskonalanie i rozwój kanału oraz by uczciwie podziękować finansowo osobom świeckim, które tworzą zaplecze Pogłębiarki. Jeśli chcesz pomóc nam osiągnąć ten cel, bardzo prosimy o jego wsparcie. Razem możemy więcej!

Spotkania lokalne

40 000 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

25 615 zł

brakuje

Trawa pandemia, ale.... spotkania lokalne są bardzo ważnym elementem budowania społeczności. Cieszymy się, że w całej Polsce powoli tworzą się grupy Mobilnej Wspólnoty, które mogą się spotykać i pogłębiać swoją wiarę, relacje z Bogiem, sobą i innymi ludźmi oraz ubogacać się nawzajem. To wszystko dzieje się dzięki Wam! Jeśli chcecie nas wspomóc w pokryciu kosztów organizacji takich spotkań np. poprzez pokrycie kosztów dojazdu prowadzącego, zapraszamy do wsparcia. Obecnie przeprowadzamy spotkania online i czekamy na możliwość realnych spotkań
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
40 zł jednorazowo
Anonimowy patron
10 zł miesięcznie
Mario Boniu
Mario Boniu
330 zł jednorazowo
Anonimowy patron
120 zł jednorazowo
Jolanta Szymeczko
Jolanta Szymeczko
100 zł jednorazowo
Magdalena Bartyna
Magdalena Bartyna
20 zł miesięcznie