InTheCage.pl

W Patronite od 12.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 946

Liczba Patronów: 855

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
360 miesięcznie
17 660 łącznie
Portal MMA w 100% od fanów dla fanów. Tysiące wywiadów i aktualności z polskiego i światowego podwórka w zasięgu ręki, a poza tym podcasty, podsumowania, typowania, artykuły, grafiki i nie tylko!

O Autorze

Szanowni Patroni!

Jesteście fanami MMA? Lubicie sporty walki? Jeśli tak, to InTheCage.pl jest dla Was idealnym miejscem. Istniejemy od 4 lat i jesteśmy najszybciej rozwijającym się portalem o MMA w Polsce. Tysiące wywiadów i aktualności z polskiego i światowego podwórka są tutaj w zasięgu Waszej ręki. Piszemy nie tylko o znanych zawodnikach i dużych organizacjach, ale też jako jedni z nielicznych, regularnie wrzucamy newsy o małych galach oraz wojownikach, którzy znajdują się u progu kariery. InTheCage.pl to także podcasty, podsumowania, typowania i artykuły.

Co nas wyróżnia?

1. Portal jest tworzony przez fanów dla fanów. Te parę osób na zdjęciu poniżej może nie przepadać za tym samym rodzajem muzyki, albo woli czytać inne gatunki książek, natomiast łączy ich jedno: miłość do MMA, którą uwielbiają się dzielić.

2. Nie bierzemy za swoją pracę pieniędzy. Nasi redaktorzy przez bardzo długi czas dokładali z własnej kieszeni, aby móc pojechać na galę czy zakupić sprzęt do nagrywania wywiadów. Teraz, gdy część wydatków możemy wreszcie pokryć dzięki reklamodawcom oraz przychodom z YouTube'a, redaktorzy nadal wykonują swoją sumienną pracę pro publico bono i nie utrzymują się z portalu.

3. Nie żądamy (jako nieliczni, jeśli nie jedyni) od małych czy dużych organizacji pieniędzy za przyjazd na galę czy za patronat. Zawsze chętnie wspieramy nowe inicjatywy na rynku MMA i jeśli tylko pozwala nam na to praca zawodowa, wyjeżdżamy nawet na drugi koniec Polski, aby podać fanom wyniki pojedynków i zrobić materiały wideo.

4. Jako jedyni jeździmy regularnie na europejskie gale UFC. Od 2 lat jesteśmy na prawie każdym takim wydarzeniu mimo, że z punktu widzenia "biznesowego" wywiady z tych gal nie "klikają" się tak dobrze, jak choćby z KSW. Wyjazdy takie to spory koszt dla redakcji, ale to też dla nas ogromny prestiż i zaszczyt, móc zaprezentować widzom i czytelnikom ekskluzywne materiały z zawodnikami największej organizacji MMA na świecie. Z tego samego powodu kontynuujemy nagrywanie wywiadów z wielkimi osobistościami naszej branży przez Skype.

5. Nagrywamy najdłużej istniejący i najbardziej regularnie pojawiający się podcast dla fanów MMA pod nazwą MMA TuNajt. W programie komentujemy aktualne tematy z branży, typujemy zbliżające się gale i odpowiadamy na pytania słuchaczy. Niektóre z dyskusji Maliny i Mariusza (np. te o Jonie Jonesie) przeszły już do historii i są często przywoływane przez fanów w komentarzach pod kolejnymi materiałami.

Do tego, jako jedyni, tworzymy podcast wyłącznie o kobiecym MMA, w którym nasze redaktorki dzielą się swoimi opiniami, czasem kontrowersyjnymi dla męskiej części fanów sportów walki. Cóż... tym bardziej warto posłuchać ;)

6. Nasz kanał na YouTube to nie tylko standardowe wywiady z zawodnikami: to także "Wywiady inne niż zawsze..", czyli materiały z udziałem dziewczyn/partnerek wojowników (bardzo ciekawe, pozwalające poznać tych chłopaków i ich partnerki od prywatnej strony).

7. Naszym widzom nie pozwalamy się nudzić! Serwujemy im materiały obszerne, ciekawe, często niestandardowe, a rozmówcami są nie tylko gwiazdy MMA, ale też organizatorzy czy sędziowie.

 

8. Nasz portal to także nietypowe, bardzo wysmakowane grafiki do artykułów i felietonów autorstwa Ramireza, czyli Marka Romanowskiego, jednego z założycieli InTheCage.pl. Więcej przykładów znajdziecie w galerii naszego profilu. Sprawdźcie koniecznie!

 

9. Współtworzymy najlepszą grupę o MMA na polskim facebook'u: MMA Polska & Świat, w której fani mogą dyskutować o naszym ukochanym sporcie w przyjaznej atmosferze, a dodatkowo każdy ma okazję zadać pytanie zawodnikom, których zapraszamy na tzw. LAJFY, czyli transmisje na żywo. Absolutnie unikatowa formuła!

Niektóre z tych rozmów z zawodnikami możecie znaleźć także na YouTube:

Dlaczego postanowiliśmy zaprezentować się na Patronite? Przede wszystkim dlatego, aby móc się profesjonalizować: wyjeżdżać na bardziej odległe gale UFC, niż tylko te w Londynie czy Hamburgu oraz doskonalić zaplecze sprzętowe, żeby nasze materiały były coraz lepsze! POMOŻECIE? :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marek Kot
Marek Kot
Próg: 100 zł
Łukasz Fischer
Łukasz Fischer
Próg: 10 zł
Piotr Pióro
Piotr Pióro
Próg: 10 zł
Cezar Skawski
Cezar Skawski
Próg: 50 zł
Kacper  Węgielski
Kacper Węgielski
Próg: 10 zł
Radosław Lenarski
Radosław Lenarski
Próg: 10 zł