Jestem Katolem

W Patronite od 14.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1694

liczba Patronów: 2021

1 patron
24 miesięcznie
236 łącznie
JestemKatolem istnieje od 2013. Celem przedsięwzięcia jest promocja Tradycji w Kościele Katolickim, wartości opartych na wierze i kulturze katolickiej. Chcemy osiągnąc to przez budowę niezależnych mediów i tworzenie wartościowych treści w różnych formach.

O Autorze

Projekt Jestem Katolem ma na celu storzenie niezaleznych mediów katolickich, promujących tradycyjny katolicyzm i głoszenie prawd wiary. 
 

Dlaczego Jestem Katolem?

Jest wiele projektów określających się jako katolickie bądź chrześcijańskie. W naszym odczuciu brakuje jednak tych, które odwołują się do Tradycji, a nie do "fajnokatolicyzmu". Uważamy, że potrzebne jest tworzenie przeciwwagi dla liberalno - modernistycznej wizji świata i religii. Chcemy szerzyć Dobrą Nowinę przez tradycyjne treści, ale w nowoczesnej formie.

Czym jest Jestem Katolem?

Jestem Katolem to strona internetowa i serwis, w którym publikowane są wiadmości, artykuły i opinie o tematyce katolickiej i społecznej. Zachęcamy do współtworzenia serwisu. To również profile w social mediach, takich jak Facebook czy Twitter, na których również publikowane są informacje. W najbliższym czasie ruszy także kanał na Youtube, na którym pojawią się materiały video, a kolejnym krokiem będzie stworzenie podcastów. Kolejne pomysły będąrealizowane w miarę możliwości i rozwoju projektu.

Wsparcie projektu

Nie ukrywamy, że realizacja naszych celów wiąże się z konkretnymi kosztami. Potrzebujemy czasu i pieniędzy, żeby realizować nasze projekty. Dlatego chcemy zaprosić osoby, które identyfikują się z naszymi założeniami do współpracy i wspólnej realizacji. Prosimy o wsparcie finansowe, ale też zapraszamy do pomocy w tworzeniu treści, rozpowszechnianiu i do wszystkich innych form aktywności. Chcemy budować społeczność osób zaangażowanych i świadomych, które wspólnie dążą do realizacji swoich zamierzeń. Dlatego zapraszamy do stania się częścią projektu Jestem Katolem.

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni