[ SHIRO AKA ]

W Patronite od 28.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
375 łącznie

Rejestracja Shiro Aka jako czasopisma

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

To kwota, którą musimy zapłacić za rejestrację tytułu Shiro Aka w Sądzie Okręgowym. To tylko parę złotych, ale przecież fajnie byłoby, gdybyś dołożył do tego swoją cegiełkę i przyczynił się do oficjalnej rejestracji magazynu!

Shiro Aka Podcast

150 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Hosting podcastów kosztuje. Co to oznacza? Płacimy za te godziny rozmów, które dla Ciebie przygotowujemy. Rezerwujemy miejsce w sieci, kilkaset godzin magazynu, aby wrzucać tam nowe materiały. Nie płacimy wiele, ale na początku liczy się każdy grosz. Wolimy przeznaczać te pieniądze na inne bieżące sprawy. Nie wymagamy od Ciebie wpłaty. Możesz słuchać naszych podcastów do woli! Wspominamy tylko, że miło by było mieć ten drobny wydatek z głowy.

shiroaka.com

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Sprawa wygląda podobnie, jak w przypadku podcastów. Zarezerwowaliśmy kawałek miejsca w Internecie na nasz magazyn, aby każdy (także Ty) mógł przeczytać nowe artykuły lub obejrzeć kolejne wideo. Jeśli uznasz, że chcesz nas trochę odciążyć, będziemy Ci bardzo wdzięczni. W każdym razie zapraszamy Cię na shiroaka.com, korzystaj do woli!
Zostań Patronem