W Patronite od 05.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Z miłości do pomagania♥

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Jeśli jakimś cudem osiągnę ten cel, to będę mogła nie tylko zakupić wiele artykułów biurowych na potrzeby człowieka malującego, ale co bardzo istotne nabędę również wiele ciekawych znajomości z ludźmi takimi jak Ty!

Jesteś Cudownym Człowiekiem

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie będę mogła zrealizować marzenie o własnym posiadaniu miejsca do pracy, a także możliwości oddania Tobie cząstki mnie samej. Będę też mogła rozwijać się na poziomie duszy, w dążeniu do polepszenia swego życia, a także dzięki Twemu wsparciu mogę realizować swój plan duszy o bogatsze doświadczenia, dzięki malowaniu, jak i poznawaniu nowych wartościowych ludzi. To ludzie tworzą społeczność, dzięki czemu mamy prawo się rozwijać, i chłonąć wszystko to, co nam życie przyniesie. Dziękuję Ci z całego serca♥ za okazaną pomoc i wsparcie w dążeniu do spełniania marzeń.


"Bo wystarczy tylko jedna osoba, aby uwierzyć, że marzenia jednak się spełniają"

Prawo Przyciągania

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Jeśli dzięki Tobie uda mi się osiągnąć ten cel, to z wielką radością będę mogła nie tylko zakupić wymarzone biurko do pracy. Jeśli wysyłasz dobrą energię, to ta energia wraca do Ciebie z prędkością światła.

Na podjęcie reklamy

700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Za tę kwotę będę mogła wypromować się na Facebooku, a także dzięki temu zdobywać coraz to nowych potencjalnych nabywców moich kolorowych Mandali. Da mi to pewność siebie, że jestem godna polecenia wśród osób zajmujących się malarstwem.

O Kurczę!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Wątpię, żeby się to wydarzyło, ale jak to mówią "kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana"!

Jeśli ten próg zostanie osiągnięty, to przeznaczę tę kwotę na bardziej profesjonalny sprzęt do fotografowania moich prac, na których będą widnieć moje mandale w jeszcze wyższej jakości
Zostań Patronem