Patronite Forum 2024

Zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń dla Twórców ery cyfrowej! Patronite Forum to spotkanie Autorów i zespołu Patronite.pl, a także wykłady i debaty na tematy kluczowe dla współczesnych Twórców.

GDZIE?

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 + stream online dla wszystkich!

KIEDY?

10 maja 2024 r. (piątek)

Patronite Illustration

Transmisja online

O wydarzeniu

Patronite Forum 2024 to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego omówimy istotne kwestie dla Twórców. Porozmawiamy między innymi o prawach autorskich, monetyzacji treści, nowych technologiach czy bezpieczeństwie cyfrowym. Spotkanie jest również świetną okazją, by w swobodnej atmosferze zbudować wartościowe relacje i wymienić się doświadczeniami z innymi Autorami.

Kluczowe debaty

Porozmawiaj o najważniejszych problemach, z jakimi borykają się współcześni Twórcy.

Spotkania Autor-Autor

Nawiąż kontakty z innymi Twórcami i wymień się doświadczeniami.

Gala PatroNight

Poznaj laureatów nagród specjalnych – Diamenty Patronite.

Agenda wydarzenia

10 maja 2024 r. (piątek)

Czekają nas ważne debaty i spotkania z wybranymi Autorami oraz gośćmi specjalnymi.

Debaty i spotkania
11:30

Start rejestracji

12:30-12:45

Oficjalne rozpoczęcie

12:45-13:30

Panel I – Jak zamienić pasję w pracę – i zarazem nie wypalić się robiąc to, co kochasz?

GOŚĆ SPECJALNY
dr Joanna Gutral
Tomasz Gierwiatowski
Marcin Ogdowski
13:30-13:45

Panel II – Piszesz, nagrywasz? Jak monetyzować twórczość w abonamencie Legimi i zyskać przewagę na rynku treści

GOŚĆ SPECJALNY
Katarzyna Domańska
Mateusz Muszyński
13:45-14:30

Networking

14:30-15:15

Panel III – Nowe media vs. stare media. Kto kształtuje debatę publiczną w Polsce?

GOŚĆ SPECJALNY
Michal Brański
dr Jacek Bartosiak
Marcin Giełzak
Karolina Korwin Piotrowska
Krzysztof Skowroński
+ Ogłoszenie Specjalne Patronite x Lightcraft
15:15-16:15

Networking & Coffideas

16:15-17:15

Panel IV – Dylematy Autorów w dobie AI. Regulacje, rynek i przyszłość twórczości internetowej

GOŚĆ SPECJALNY
dr Zbigniew Okoń
Marcin Olender
Jacek Wojtaś
Rynn Rysuje
Bartek Sroczyński
Bartłomiej Pejo
Wojciech Urbański
17:15-17:45

Networking & Coffideas

17:45-18:30

Panel V – Nie jesteście już bezpieczni. Jak cyfrowe zagrożenia destabilizują życie społeczne i twórczość internetową. Phishing, dezinformacja, trolle i cenzura.

GOŚĆ SPECJALNY
Mateusza Chrobok
Michał Kanownik
Emil Skrzypczyński
Mateusz Lachowski
18:30-19:00

PRZERWA

19:00-20:00

GALA PatroNight

20:00

AfterParty Elektrownia Powiśle

Prelegenci

Patronite Forum 2024 to okazja do wysłuchania wyjątkowych gości specjalnych. W swoich wystąpieniach prelegenci omówią najważniejsze kwestie i problemy, z jakimi borykają się współcześni Twórcy.

dr Zbigniew Okoń

Kancelaria Rymarz Zdort Maruta

Doktor nauk prawnych (Uniwersytet Jagielloński 2003) radca prawny, partner w kancelarii Rymarz Zdort Maruta. Ekspert w zakresie prawa własności intelektualnej, nowych technologii i marketingu. Autor i współautor ponad 50 publikacji naukowych z zakresu obranej specjalizacji, w tym takich prac jak „Prawo Internetu” (LexisNexis, Warszawa 2004, 2007), „Prawo reklamy i promocji” (LexisNexis, Warszawa 2007), „IT Law in Poland” (Verlag Medien und Recht, Wiedeń 2009), „Cyberlaw – Poland” (Wolters Kluwer, Alphen aan den Rijn 2011), komentarza do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Wolters Kluwer, Warszawa 2014), komentarza do Aktu o Usługach Cyfrowych (Wolters Kluwer, Warszawa 2024) oraz monografii „Prawnoautorska ochrona programów komputerowych” (Wolters Kluwer, Warszawa 2022). Wykładowca na uczelniach państwowych i prywatnych (UO, UJ, Uniwersytet Wrocławski, UKSW, PAN, Akademia im. Frycza-Modrzewskiego, Akademia im. Leona Koźmińskiego). Współpracownik Instytutu Allerhanda oraz Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Stowarzyszenia Prawa Nowych Technologii. W rankingu dziennika Rzeczpospolita Zbigniew Okoń jest od roku 2016 zaliczany do grona najlepszych prawników w Polsce w dziedzinie własności intelektualnej, w tym w latach 2020 i 2023 r. został uznany za lidera indywidualnego w dziedzinie prawa własności intelektualnej, a w latach 2021 i 2022 za lidera indywidualnego w dziedzinie prawa autorskiego.

O prelegencie

Karolina Korwin Piotrowska

Dziennikarka, Autorka podcastów “Pierwsza młodość” i “Miesiączka”

Dziennikarka, felietonistka i pisarka, absolwentka Historii Sztuki na UW; zajmuje się filmem, szeroko pojętą popkulturą; karierę zaczynała w Radiu Kolor prowadzonym przez Wojciecha Manna. Pracowała min. W TVP, Radiu Zet, TVN, zakładała portal Plejada i tvn.pl. pisała felietony dla wp.pl, Wysokich Obcasów. W latach 2018-2022 prowadziła razem z Michałem Figurskim poranny program Antyradia – “Najgorsze państwo świata”, a od stycznia 2019 jest też gospodynią autorskiej filmowej audycji pt. „Kino na podsłuchu”. W Canal Plus prowadzi od 2019 roku program „Aktualności Filmowe”. Prowadziła galę rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły w 2024. Roku. Autorka kilku książek, min. Ćwiartka raz, Wrzenie, Reset. W 2022 roku wydała „Wszyscy wiedzieli”, pierwszą w Polsce książkę poświęconą systemowej przemocy wykładowców wobec studentów w szkołach aktorskich. Autorka podcastów „Pierwsza młodość” i „Miesiączka”.

O prelegentce

dr Jacek Bartosiak

Strategy&Future

Adwokat, strateg, założyciel Strategy&Future. Autor książek „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, wydanej w 2016 roku, traktującej o nadchodzącej rywalizacji wielkich mocarstw w Eurazji i o potencjalnej wojnie na zachodnim Pacyfiku, „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, wydanej w 2018 roku, o sytuacji geostrategicznej Polski i Europy w dobie rywalizacji mocarstw w Eurazji wraz ze szczegółowym przedstawieniem teatru wojny i nowoczesnej sztuki wojskowej, oraz „Przeszłość jest prologiem” na temat zmian geopolitycznych we współczesnym świecie.

O prelegencie

Michał Kanownik

Związek Cyfrowa Polska

Prezes Zarządu Związku Cyfrowa Polska (ZIPSEE) działającego na rynku już 19 lat. Członek Rady ds. Cyfryzacji działającej przy Ministrze Cyfryzacji. Członek Zarządu Digital Europe, organizacji zrzeszającej największe w Europie stowarzyszenia sektora ICT. Jest inicjatorem ogólnopolskich debat związanych z kwestiami digitalizacji, cyberbezpieczeństwa, 5G oraz nowelizacją prawa m.in. autorskiego, podatkowego, ochrony środowiska oraz w zakresie zamówień publicznych. Wieloletni manager z branży RTV i IT, aktywnie zaangażowany w rozwój i promocję procesu cyfryzacji w Polsce. Skutecznie wspiera merytoryczną i rzetelną dyskusję w obszarach firm - członków Związku Cyfrowa Polska, które stanowią istotną część branży RTV i IT inwestującej w Polsce.

O prelegencie

Katarzyna Domańska

Legimi S.A. & Labreto Sp. z o.o.

Ekspertka rynku książki, z 25 letnim doświadczeniem. Prowadziła projekty wydawnicze dla międzynarodowych spółek, jak i startupów. W Legimi odpowiada za strategię rozwoju Działu Content i współpracę z wydawcami. Kieruje spółką Labreto – wydawnictwem należącym do Legimi S.A. Jest absolwentką filozofii na UKSW w Warszawie oraz London School of Public Relations.

O prelegentce

Wojciech Urbański

Kompozytor i producent muzyczny

Wielokrotnie nagradzany kompozytor i producent muzyczny. Znany z muzyki do filmów, oraz seriali pojawiających się na platformach Netflix, Canal+, czy Amazon Prime. Kompozytor często porusza się pomiędzy światem muzyki orkiestrowej, filmowej a współczesnym i elektronicznym brzmieniem. Często określa siebie mianem "dziecka rewolucji komputerowej", ponieważ to właśnie domowy komputer PC był jego pierwszym "instrumentem". Przez lata bacznie śledził rozwój technologii i chętnie korzystał z kolejnych udogodnień w swojej codziennej pracy. Dlatego też nie może dziwić, że wychodząc naprzeciw rewolucji związanej ze sztuczną inteligencją powołał do życia Dyspensa.AI, a więc projekt badawczy monitorujący rozwój sztucznej inteligencji w dziedzinie muzyki i dźwięku. W jego ramach wraz ze swoimi współpracownikami testują nowe narzędzia bazujące na AI oraz prezentują wyniki realizowanych przez siebie działań. Urbański często pojawia się mediach i opowiada o możliwościach (i zagrożeniach) jakie niesie ze sobą sztuczna inteligencja.

O prelegencie

Michał Brański

Wirtualna Polska Holding S.A. & Audioteka Group

Chief Strategy Officer Wirtualnej Polski Holding S.A. Współtwórca poczty i portalu o2.pl. Od 2024 również Chief Executive Officer Audioteka Group, oferującej usługi subskrypcyjne pod markami: Audioteka, Pilot WP i Open FM. Za transakcję przejęcia Wirtualnej Polski wspólnie z Jackiem Świderskim i Krzysztofem Sierotą otrzymał tytuł Lidera Biznesu 2014 w 48. Rankingu Forbes oraz Gracza Roku Forbes 2015 w kategorii Nowe Technologie. W 2014 roku otrzymał tytuł Człowieka Roku w konkursie MIXX Awards. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing. Aktywny uczestnik debat dotyczących innowacji i rozwoju technologii oraz ich wpływu na otoczenie.

O prelegencie

Mateusz Muszyński

Legimi S.A.

Studiował filologię angielską w Poznaniu. Magik sprzedaży i animator z doświadczenia. W Legimi zajmuje się współpracą z samowydawcami. Organizuje warsztaty selfpublishingowe podczas których doświadczeni prelegenci edukują uczestników w kwestiach związanych z tą formą wydawania. Aktywnie działa z samowydawcy.pl ustalając obecne trendy wydawnicze i wprowadza nowych autorów i autorki w tajniki współpracy w Legimi.

O prelegencie

Mateusz Chrobok

Twórca internetowy

Jak niebezpieczny jest Internet. Co można zrobić z danymi i dlaczego buzzwordy napędzają branżę IT. Jak przekuć pomysł w startup i spróbować zrobić coś dobrego. Mateusz Chrobok stara się dzielić swoim doświadczeniem w pracy w działach Research & Development na swoim kanale na youtube. Porusza w nim tematykę tworzenia startupów a także podejmowania kluczowych decyzji. Budowania produktów i weryfikacji ich zasadności. Opowiada także o bezpieczeństwie i o tym co robić i jak żyć by być maksymalizować swoje bezpieczeństwo. Oprócz tego jest ciekawy nowych technologii związanych z sztuczną inteligencją takich jak explainable AI, które mogą zmienić adopcję tych technologii w życiu codziennym.

O prelegencie

Marcin Olender

Google

Kierownik ds. Polityki Publicznej i Relacji z Rządem dla regionu Środkowej i Wschodniej Europy w firmie Google. Z wykształcenia prawnik. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Ekspert ds. regulacji gospodarki cyfrowej, członek władz kilku polskich stowarzyszeń biznesowych. Pasjonat zagadnień związanych z prawem nowych technologii. W przeszłości pełnił funkcję naczelnika Wydziału UE w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Kierował zespołem zajmującym się zagadnieniami związanymi ze społeczeństwem informacyjnym oraz działalnością gospodarczą online – od ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych po audiowizualne usługi medialne na żądanie.

O prelegencie

Katarzyna Gabrysz

Rynn Rysuje

Katarzyna Gabrysz, znana w sieci lepiej jako Rynn Rysuje. Ilustratorka, która najbardziej lubi komentować absurdy otaczającej nas rzeczywistości. Jej rysunki często wywołują reakcję "myślałam, że tylko ja tak mam!". Kocha zwierzęta - mieszka pod Wrocławiem ze swoim psem Jogurtem, kotem Agrafką, wężem Nudlem i akwarium pełnym krewetek.

O prelegentce

Marcin Giełzak

Podkast Dwie Lewe Ręce

Współtwórca i współprowadzący podkastu "Dwie Lewe Ręce", autor książek m.in. "Wieczna lewica", "Antykomuniści lewicy", "Crowdfunding", publicysta, którego teksty można znaleźć m.in. w "Polityce", "Przeglądzie", "Rzeczpospolitej", dawniej przedsiębiorca aktywny w polskiej scenie startupowej, cały czas społecznik działający w trzecim sektorze.

O prelegencie

Bartosz Sroczyński

Audioteka Group

Kierownik studia nagrań i postprodukcji dźwięku w Audiotece. Koordynuje prace studia, realizującego szerokie spektrum formatów audio, w tym podcasty, audiobooki, reportaże i słuchowiska. Jest realizatorem i producentem oprawy dźwiękowej wielu wydarzeń sportowych w Polsce i za granicą, a także był odpowiedzialny za brzmienie stacji radiowych grup Eurozet, Time i RMF. Aktywnie wdraża i bada potencjał generatywnej sztucznej inteligencji, poszukując optymalnych połączeń między jakością a innowacją w produkcji i realizacji dźwięku.

O prelegencie

Marcin Ogdowski

Pisarz, dziennikarz

Jestem pisarzem i dziennikarzem, byłym korespondentem wojennym. Nazywa się mnie również „pierwszym polskim blogerem wojennym”.
W mediach pracuję od 2000 roku, obecnie jako niezależny publicysta (na stałe współpracujący z portalami Interia.pl i Polska Zbrojna), autor blogu bezkamuflazu.pl. W latach 2009-2014 prowadziłem blog zAfganistanu.pl, na podstawie którego ukazała się książka „zAfganistanu.pl. Alfabet polskiej misji” (2011 rok). Jestem też autorem dwóch powieści poświęconych Polakom biorącym udział w afgańskiej wojnie – „Ostatni świadek” (2013 rok) i „(Nie)potrzebni” (2014 rok), oraz współautorem albumu pt.: „Polski Afganistan. (Foto)historia największej operacji Wojska Polskiego od czasu II wojny światowej”.
Wydałem też powieść toczącą się w realiach konfliktu na Ukrainie pt.: „Uwikłani” (2015 rok).
Jako współautor brałem udział w przygotowaniu dwóch kolejnych pozycji książkowych: cyklu reportaży „W naszej pamięci. Irak, Afganistan – 2003-2014” (2016 rok) oraz Dziennika dowódcy Rosomaka (2017 rok).
Rok później wszedłem na ścieżkę klasycznej political/war fiction – wówczas ukazała się moja powieść „(Dez)Informacja”, traktująca o rosyjskiej wojnie hybrydowej przeciw Polsce. Pod koniec 2019 roku opublikowałem powieść pt.: „Międzyrzecze. Cena przetrwania”, osią akcji czyniąc hipotetyczną wojnę polsko-rosyjską. Wydany w 2021 roku „Stan wyjątkowy” to opowieść o Polsce trawionej poważnym kryzysem humanitarnym, zagrażającym jej integralności.
Recenzenci trzech ostatnich powieści często podkreślają moje umiejętności predykcyjne. Twierdzą przy tym, że choć książki są pesymistyczne – ilustrujące poważne problemy współczesnej Polski i Polaków – to zarazem stanowią przesłanie sygnalisty, warte szerszego rozpropagowania.
W 2023 roku – wraz z gronem uznanych publicystów – wydałem książkę poświęconą najnowszej odsłonie wojny w Ukrainie. Nosi ona tytuł „Z wami wolność. O wojnie i z wojny”. W lutym 2024 roku na rynku ukazała się moja samodzielna pozycja książkowa „Zabić Ukrainę. Alfabet rosyjskiej agresji”. Jak twierdzą krytycy, bodaj „najlepsze kompendium wiedzy na temat wojny rosyjsko-ukraińskiej”.
Za swoją pracę otrzymałem kilka nagród, m.in. Buzdygana (2013 rok), określanego mianem „wojskowego Oscara” oraz Zieloną Gruszkę (2011 rok). Uhonorowano mnie także Brązowym (2008 rok) i Srebrnym (2010 rok) Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju. Od 2013 roku jestem dumnym posiadaczem Odznaki Honorowej 6 Brygady Powietrznodesantowej.
Z wykształcenia jestem socjologiem zakulisowych wymiarów rzeczywistości społecznej. Prywatnie – mężem, ojcem, „psiarzem”.

O prelegencie

Tomasz Gierwiatowski

Fundacja Liga Superbohaterów

Z wykształcenia Teolog, technik masażysta, posiadacz certyfikatu z j. japońskiego, licencjonowany przewodnik lodowcowy na Islandii. Moje zainteresowania rozciągają się od kultury japońskiej przez druk 3D po kolekcjonowanie unikatowych kamuflaży. Namiętnie trenuję kalistenikę i walki na miecze świetlne. Przez lata, dzięki fundacji, łączę profesjonalne umiejętności z pasją do pomagania, przynosząc uśmiech dzieciom potrzebującym wsparcia.

O prelegencie

Mateusz Górski

Patronite

Executive Director platformy Patronite.pl. Specjalista w zakresie crowdfundingu subskrypcyjnego, budowania społeczności i monetyzowania pasji. Koneser słów, zafascynowany potęgą dobrze skonstruowanego komunikatu - jako dziennikarz współpracował z kilkoma stacjami radiowymi, by następnie porzucić fale eteru dla marketingu. Lektor radiowy i telewizyjny, konferansjer, miłośnik pracy głosem.

O prelegencie

Tadeusz Chełkowski

Patronite

Twórca serwisu Patronite.pl, badacz społeczności Wolnego i Otwartego Oprogramowania, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego. Analizuje związki pomiędzy obowiązującymi teoriami ekonomii, a zmianami w strukturach społecznych następującymi pod wpływem technologii.

O prelegencie

Jacek Wojtaś

Izba Wydawców Prasy

LL.M., prawnik, animator i reżyser filmów animowanych, koordynator ds. europejskich Izby Wydawców Prasy, wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy i Wydawców „REPROPOL”, członek zarządu Press Database and Licensing Network, Prezes Fundacji „FILMOWIEC”.
Doświadczony organizator warsztatów i festiwali filmowych (do kilkuset uczestników) w Polsce i zagranicą, m.in. w Dreźnie, Berlinie, Wiesbaden.
Ekspert w dziedzinie prawa własności intelektualnej, prawa prasowego i prawa mediów; absolwent wydziału prawa Europejskiego Uniwersytetu „VIADRINA” we Frankfurcie n. Odrą oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu; Master of Polish and German Law; stypendysta Hans-Böckler-Stiftung; stypendysta Max-Planck-Institut für Geistiges Eigentum, Wettbewerbs- und Steuerrecht w Monachium; arbiter 6. i 7. kadencji Komisji Prawa Autorskiego przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

O prelegencie

dr Joanna Gutral

Psycholożka, Autorka podcastu "Gutral Gada"

Psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, naukowo i dydaktycznie związana z Uniwersytetem SWPS w Warszawie. Autorka podcastu "Gutral Gada", w którym porusza wątki związane ze zdrowiem psychicznym, dobrostanem, relacjami i rozwojem osobistym.

O prelegentce

Bartłomiej Pejo

Poseł, Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii

Przedsiębiorca, wieloletni dyrektor operacyjny spółek branży automotive, absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej. Działacz trzeciego sektora, samorządowiec. Poseł na Sejm X kadencji, przewodniczący sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.

O prelegencie

Emil Skrzypczyński

Hejto.pl

Pomysłodawca i współtwórca serwisu społecznościowo-informacyjnego Hejto.pl.
Programista z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Jego obszar specjalizacji obejmuje głównie technologie internetowe oraz mobilne.
Pasjonat nowych technologii, z zaciekawieniem śledzi rozwój i zastosowanie sztucznej inteligencji. Na co dzień zajmuje się optymalizacją procesów biznesowych.
Jego zaangażowanie w tworzenie serwisu Hejto.pl wynika z chęci dostarczenia wartościowego źródła informacji dla społeczności internetowej, wzbogaconego o najnowsze technologiczne osiągnięcia i trendy.

O prelegencie

Krzysztof Skowroński

Radio Wnet

Urodzony 2.04.1965 roku, lat 59. Absolwent filozofii, Prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Autor programu “Śniadanie z Radiem Zet”, programu “Czarny pies, czy biały kot” w telewizji Polsat, Dyrektor Programu Trzeciego Polskiego Radia w latach 2006-2009, założyciel i Redaktor Naczelny Radia Wnet.

O prelegencie

Mateusz Lachowski

Dziennikarz, reżyser

Dziennikarz i reżyser. Korespondent wojenny Polsat News w Ukrainie. Współpracownik i twórca reportaży wojennych w Newsweek Polska. Prowadzi własny kanał w serwisie YouTube, na którym niezależnie relacjonuje konflikt rosyjsko-ukraiński. Współpracował ze stacją TVN24, Radiem Zet, Super Expressem i RMF FM.

O prelegencie

Diamenty Patronite

Finałowym elementem wydarzenia będzie Gala PatroNight, podczas której wręczymy Twórcom nagrody - Diamenty Patronite.

YouTube

ZWYCIĘZCY

Dudek o Historii
Marian na Świecie
Studio Accantus

Podcast

ZWYCIĘZCY

Małgorzata Serafin
Podcastex
Dwie Lewe Ręce

Społeczne

ZWYCIĘZCY

Alina Czyżewska
Liga Superbohaterów
Fundacja DAJ HERBATĘ
Fundacja po DRUGIE
Fundacja Kosmos dla Dziewczynek

Publicystyka

ZWYCIĘZCY

Wojciech Szewko
Marcin Ogdowski
Wolność w Remoncie
Ewa Kaleta

Zwierzęta i natura

ZWYCIĘZCY

Przytulisko Głowno
Piotr Horzela Opowiada
Dzikoprzygody
Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Kultura i sztuka

ZWYCIĘZCY

Fundacja Niezła Sztuka
Kino AMONDO
Bez/Schematu
Księgarnia Toniebajka

Nagrody Specjalne

ZWYCIĘZCY

Karolina Korwin Piotrowska
Karolina Baca-Pogorzelska
Mateusz Lachowski

Nagrody specjalne od Partnerów

Partnerzy wydarzenia

Patronat honorowy

Partnerzy medialni

Autorze, zapisz się na wydarzenie!

Jeśli chcesz pojawić się osobiście na Patronite Forum 2024, wypełnij formularz dostępny poniżej.
Liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń!

Najczęściej zadawane pytania

1

Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

Patronite Forum 2024 odbędzie się 10 maja 2024 r. (piątek) w CNK Warsaw (Centrum Konferencyjne w Centrum Nauki Kopernik), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20.

2

Czy będę miał(a) dostęp do transmisji z wydarzenia?

Patronite Forum 2024 realizujemy w formie hybrydowej: stacjonarnie dla zapisanych uczestników oraz online dla wszystkich zainteresowanych. Przebieg pierwszego dnia wydarzenia będziemy relacjonować za pomocą transmisji wideo w social mediach Patronite i na kanale Youtube.

3

Czy muszę mieć bilet?

Nie. Wszyscy Autorzy, którzy zgłosili chęć udziału w Patronite Forum 2024, otrzymają potwierdzenie uczestnictwa i zostaną automatycznie wpisani na listę gości.

4

Jak zostać partnerem wydarzenia?

Jeśli chcesz nawiązać współpracę przy organizacji Patronite Forum 2024, napisz do nas na adres: ania@patronite.pl.

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek
pytania/wątpliwości dotyczące wydarzenia.

Anna Ratkowska

Sprawy biznesowe

+48 609 320 404

ania@patronite.pl

Agnieszka Koprowicz

Sprawy organizacyjne

+48 694 627 705

agnieszka@patronite.pl

Dokumenty

Nazwa dokumentu

Regulamin wydarzenia Patronite Forum 2024

Zobacz dokument

Autorze, zapisz się na wydarzenie!

Jeśli chcesz pojawić się osobiście na Patronite Forum 2024, wypełnij formularz dostępny poniżej.
Liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń!