Naszym celem jest uczynienie ze Strategy&Future ważnego źródła myśli geopolitycznej w Polsce i w Europie.

Patronite Illustration

Subskrybuj strategicznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Dla osób chcących wesprzeć bezinteresownie. Dziękujemy, że wspierasz misję Strategy&Future! To właśnie dzięki sile niezależnego finansowania, możemy realnie wpływać na kształt polskiego dyskursu strategiczno-geopolitycznego. Budujmy razem Strategy&Future, nie tylko przewidując przyszłość - ale i aktywnie ją współtworząc!
Obrazek progu
720 zł rocznie

nagrody po 12 miesiącach

Zyskaj nagrody od razu

💎 Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i forum Strategy&Future! Będziemy mogli wspólnie prowadzić pogłębione dyskusje w gronie osób, zainteresowanych geopolityką. Dodatkowo raz w miesiącu zrealizujemy Q&A z członkami zespołu Strategy&Future!

* przy wybraniu opłaty rocznej dostęp do naszej grupy na Facebooku dostaniesz od razu. Przy wyborze miesięcznej subskrypcji dostęp przyznamy Ci jeśli utrzymasz ją przez 12 miesięcy.

📜 Zyskasz oczywiście również dostęp do wszystkich treści Strategy and Future, w tym materiałów do pobrania i plików audio.
Obrazek progu
145 zł miesięcznie

nagrody po 6 miesiącach

Zyskaj nagrody od razu

Otrzymasz wszystko to, co w poprzednich progach oraz w prezencie, raz do roku książkę wybraną przez ekspertów Strategy&Future z podpisem autora. Pierwszą książkę wysyłamy po 6 miesiącach od rozpoczęcia subskrypcji. Przy wyborze rocznej subskrypcji, książkę otrzymasz w pierwszym miesiącu. Dodatkowo wspierający uzyska pierwszeństwo w zaproszeniach na spotkania dla Patronów.
Obrazek progu
2500 zł miesięcznie
Dostęp do forum, zestaw 10 wybranych przez zespół S&F książek z podpisami Autorów. Raz do roku spotkanie z pracownikami/zarządem firmy i rozmowa o wyzwaniach Waszej branży w kontekście strategii globalnej.

O Strategy&Future

W Strategy&Future badamy i opisujemy zjawiska wywierające wpływ na jednostki i całe państwa. Poszerzamy naszą wiedzę, aby przekazać ją wszystkim, którym tematy związane z geostrategią, odwiecznym ścieraniem się mocarstw i rolą Polski w kształtowaniu przyszłości państw na pomoście bałtycko-czarnomorskim są bliskie. Tworzymy polską myśl strategiczną w „Najlepszym miejscu na świecie”.

Publikacje

Rozszyfruj z nami zawiłości współczesnego świata, zgłębiaj globalne relacje i odkrywaj kluczowe tendencje kształtujące przyszłość naszego bezpieczeństwa.

Poznaj nasz zespół

Jacek Bartosiak

Założyciel i właściciel Strategy&Future

Autor książek „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, wydanej w 2016 roku, traktującej o nadchodzącej rywalizacji wielkich mocarstw w Eurazji i o potencjalnej wojnie na zachodnim Pacyfiku, „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, wydanej w 2018 roku, o sytuacji geostrategicznej Polski i Europy w dobie rywalizacji mocarstw w Eurazji wraz ze szczegółowym przedstawieniem teatru wojny i nowoczesnej sztuki wojskowej, oraz „Przeszłość jest prologiem” na temat zmian geopolitycznych we współczesnym świecie.

Albert Świdziński

Dyrektor analiz w Strategy&Future

Absolwent Collegium Civitas i Uniwersytetu Warszawskiego, wcześniej studiował psychologię na Uniwersytecie w Aberdeen. Był koordynatorem Programu Gier Wojennych i Symulacji oraz Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Obronności Fundacji Kazimierza Pułaskiego. Lubi MMA oraz twórczość Zbigniewa Herberta i Giuseppe Tomasiego di Lampedusy.

Marek Budzisz

Historyk, dziennikarz i publicysta specjalizujący się w tematyce Rosji i postsowieckiego Wschodu. Ostatnio opublikował „Koniec rosyjskiej Ameryki. Rozważania o przyczynach sprzedaży Alaski”.

Marek Stefan

Politolog, publicysta i dziennikarz. Doktor nauk społecznych. Zastępca redaktora naczelnego magazynu o tematyce stosunków międzynarodowych „Układ Sił”. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się na relacjach transatlantyckich, znaczeniu Europy w rywalizacji mocarstw oraz sytuacji strategicznej wokół Tajwanu. Miłośnik polskiej myśli geopolitycznej. Redaktor „Pism geopolitycznych” Eugeniusza Romera, wydanych nakładem wydawnictwa Nowej Konfederacji (Warszawa, 2021).

Najczęściej zadawane pytania

1

Nowa strona, co będzie się działo ze starą stroną?

Starą stronę planujemy utrzymywać w obecnej formie do końca bieżącego roku, tak aby każdy, kto ma subskrypcje, mógł nią zarządzać i w wybranym przez siebie czasie przenieść swoją płatność tutaj. Przenieśliśmy wszystkie nasze artykuły do nowego systemu - możecie je zobaczyć tutaj, stare artykuły są również dostępne na starej stronie do końca roku, jednak nowe artykuły będą pojawiać się tylko tutaj.

2

Jak przejść na nową subskrypcję?

Nic nie musisz robić. Poczekaj spokojnie do końca swojej subskrypcji jeśli się zakończy załóż nową tutaj. Wyślemy, Ci powiadomienie. Tymczasem korzystaj z dostępu do zamkniętych artykułów i lub do forum (jeśli wykupiłeś wcześniejszą subskrypcję z taką nagrodą)

3

Mam już subskrypcję w Strategy&Future, założyłem ją jakiś czas temu. Co teraz?

Po pierwsze bardzo dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz rozwój S&F! Będąc naszym subskrybentem, masz dostęp do całej bazy na starej stronie. Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz się na Patronite e-mailem, z którego skorzystałeś podczas zakładania subskrypcji, będziesz miał dostęp do wszystkich postów zamkniętych w Patronite. Ważne: pamiętaj, że musisz utworzyć na Patronite nowe konto - korzystając z adresu e-mail, przypisanego do konta Strategy&Future (nie loguj się tym samym loginem/hasłem, co na S&F!).

4

Czy moja stara miesięczna subskrypcja zostanie przedłużona automatycznie?

Tak, nic nie musisz robić. Nadal jesteś naszym subskrybentem, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Oprócz starego systemu, masz dostęp też do nowego, gdzie dodajemy dużo nowych elementów. Wystarczy, że zarejestrujesz się na Patronite korzystając z emaila, który podałeś podczas zakupu subskrypcji.

5

Czy moja roczna subskrypcja zostanie przedłużona automatycznie.

Tak, nic nie musisz robić. Planujemy utrzymywać stary system do końca bieżącego roku, jednak po 1 stycznia 2025 dostęp do treści będzie tylko w nowym systemie.  Wystarczy, że zarejestrujesz się na Patronite, korzystając z maila, który podałeś podczas zakupu subskrypcji i uzyskasz dostęp do starych artykułów i wielu nowości.

Kontakt

Kontakt ogólny

Almira Bari Urcosta

Traffic manager

contact@strategyandfuture.org

Kontakt dla mediów

Magdalena Ucińska-Wróbel

Dyrektor operacyjny

magdalena.ucinska@strategyandfuture.org

Obsługa wspierających i subskrybentów

contact@strategyandfuture.org