Michał Gronowski

Filmy poradnikowe raz w miesiącu

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Kwota 500 złotych pozwoli mi co miesiąc dodawać nowe akcesorium, dzięki któremu mój warsztat filmowca będzie wciąż się poprawiał dla lepszej jakości nowych materiałów.

Będę w stanie nagrywać przynajmniej jeden film w miesiącu w tematyce poradnikowej.

Filmy o życiu w Szwecji

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu mogę pozwolić sobie na wyjście, a nawet wyjazd w plener i nagranie filmu o życiu w Szwecji. Kwota ta sfinansuje potrzebny sprzęt, paliwo oraz atrakcje, które chciałbym Wam pokazać.

Film pokazywałby się z częstotliwością przynajmniej raz na miesiąc.

Obszerny materiał poradnikowy

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Za tę kwotę jestem w stanie przygotować obszerny materiał poradnikowy, który wykorzystuje wiele stylizacji. Może to być przykład ubioru na specjalne okazje czy choćby poradnik ślubny z użyciem wielu elementów ubioru.

Materiał byłby podstawą poradników dotyczących ubioru.

Materiał o sartorialnych miejscach w Szwecji

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Dzięki takim środkom jestem w stanie przygotowywać dużo lepszym sprzętem materiał wyjazdowy o sklepach, miejscach związanych z klasyczną elegancją, które można znaleźć w Szwecji

Taki wpis wymaga przede wszystkim podróżowania, bo nie są one umiejscowione blisko od mojego miejsca zamieszkania. Do każdego z nich mam przynajmniej kilka godzin jazdy, więc wymagają czasu, ale także środków finansowych, które nie zwrócą się od publikacji wpisu.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)