Strefa Patrona:

Gdańsk
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

5 zł

miesięcznie

275 zł

łącznie

Na naszych oczach rozgrywana jest geopolityczna gra mocarstw. Dzięki Historycznemu ambasadorowi i analizom na portalu, każdy czytelnik będzie w stanie tę rozgrywkę zrozumieć od strony ekonomicznej, politycznej, historycznej, jak i militarnej. Głęboko wierzę w to, że poznając przeszłość jesteśmy w stanie zrozumieć teraźniejszość.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 350 zł miesięcznie
brakuje 345 zł
Uczestnictwo w konferencjach
Portal aby się rozwijał potrzebuje również rozwoju twórców artykułów. Dzięki wyjazdom na konferencje będziemy mogli poznawać informacje od najwyższych rangą oficieli oraz ekspertów. Również Państwo będą beneficjentami szybszego i wiarygodnego dostępu do informacji
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 595 zł
Wykup serwera oraz domeny na kolejne lata
Wykup pakietu na serwerze, który umożliwi mi również naniesienie dowolnych modyfikacji wyglądu strony. Pragnę, by strona była wizualnie przyjemna dla czytelnika i przejrzysta.
Fundusze pozwolą również optymalizować wygląd strony na urządzeniach przenośnych. Około 50% czytelników, odwiedza portal właśnie z urządzeń przenośnych.

Czytelnik ma czuć się swobodnie na portalu, mogąc się cieszyć treścią artykułów bez zbędnych reklam.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 895 zł
Start-up marketing
- Reklama: Fundusze pozwolą na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
Promowanie artykułów na portalu "facebook.com" pozwala na dotarcie do każdego czytelnika zainteresowanego geopolityką i całą otoczką związaną wokół tego tematu. Celem jest pokazanie społeczeństwu wydarzeń opartych na faktach oraz ich analiza, tak by skłonić je do refleksji.

- Grafika: Wykup dostępu do programów, które umożliwią obróbkę grafiki na najwyższym poziomie.

- Video: Wykup dostępu do programów, pozwalających na tworzenie multimedialnych zapowiedzi artykułów i szeroko rozumianej promocji bloga.

- Zakup wizytówek, pozwalających na właściwą prezentację w kontakcie z przedstawicielami biznesowymi.

- Promocja w mediach społecznościowych

- DOSTĘP NA KONFERENCJE POLITYCZNE I EKONOMICZNE
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3500 zł miesięcznie
brakuje 3495 zł
Cykl konferencji Geopolityczna gra mocarstw
Głównym założeniem konferencji jest poszerzanie horyzontów studentów i osób zainteresowanych poruszanymi zagadnieniami. Zgłębianie zainteresowań oraz przekazywanie cennych uwag i doświadczeń przez prelegentów ma na celu zachęcenie do pracy naukowej i zaproszenie do własnej analizy współczesnych wydarzeń przez słuchaczy.

Drugim celem konferencji jest stworzenie cyklu SZKOLEŃ związanego z tematyką geopolityki
ze specjalistami ukierunkowanymi na aspekty:
- ekonomiczne (gospodarcze)
- historyczne i kulturowe
- militarne
- stosunków międzynarodowych

Trzecim celem jest stworzenie na Pomorzu ośrodka zajmującego się badaniami geopolitycznymi współpracując z pomorskimi uczelniami wyższymi, kładąc szczególny nacisk na uwarunkowania gospodarcze (handlowe).

Konferencje i szkolenia już są zaplanowane na okres luty-maj 2018. Stworzone są również szczegółowe zapotrzebowania organizacyjne.

O Autorze

https://historycznyambasador.com/

Blog jest stworzony aby przekazać Wam, czytelnikom, mój punkt widzenia świata.

 

Będę zajmować się analizą działań rządów, poszczególnych wpływowych osób i organizacji międzynarodowych. Analizowane będą przyczyny ich działań. W analizach początkowo omawiane jest tło historyczne sporów/konfliktów/wydarzeń, a następnie poruszane są współczesne zagadnienia. Celem poruszanych kwestii dotyczących współczesnych wydarzeń jest pokazanie czytelnikom przede wszystkim źródła aktualnych sporów.

Czy oparte są na działaniach czysto politycznych lub ekonomicznych, a może podłoże sporów wynika z historycznych wydarzeń. Jaki jest ich cel jawny i ukryty w szerszej perspektywie. Wszystkie czynniki składają się na jeden cel nadrzędny działalności: przedstawić w jaki sposób kształtuje się nowa sytuacja geopolityczna.

 

CZYM JEST BLOG?

Blog jest unikatowym na rynku przedsięwzięciem. Mój portal jako jedyny porusza tematy, które się uzupełniają w sensowny sposób, tak by czytelnik zrozumiał dlaczego były podjęte takie, a nie inne decyzje przez rządzących, lobbujących i korporacje. Tłumaczę czytelnikom historię wydarzeń oraz ich analizę w blokach tematycznych, co oznacza, że dostarczam czytelnikowi w najlepsze i najrzetelniejszy sposób informacje skupione wokół jednego tematu. Jest to zabieg polegający na tym, by odbiorca otrzymał wszelkie informacje aby skłonić go do refleksji.

 

CELE BLOGU

Zadaniem, które sobie stawiam jest zgłębienie każdego poruszanego tematu na tyle dokładnie, by wszystkie części publikowanego artykułu miały sensowne, realne, a przede wszystkim oparte na faktach uzasadnienie. Moim celem jest również dotrzeć do większości Polaków i uświadomić ich działaniach zakulisowych decyzji polityczno-gospodarczych konfliktów.

Głęboko wierzę w to, że poznając przeszłość jesteśmy w stanie zrozumieć teraźniejszość. Historia skrywa rozwiązania aktualnych problemów, zmienia się jedynie technologiczna forma wdrażania tych rozwiązańPokazuję realne źródła konfliktów, informując o zakulisowych interesach państw bądź korporacji. Blog ma służyć społeczeństwu, tak by te mogło spojrzeć problemy z innych perspektyw na aktualne kryzysy, a także chcę przekazać mu wiedzę historyczną, aby skłonić do refleksji. 

 

KIM JEST ZAŁOŻYCIEL HISTORYCZNEGO AMBASADORA

Jestem absolwentem I stopnia studiów Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Kontynuuję karierę naukową na szczeblu magisterskim również na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Jestem absolwentem XIII edycji Akademii Młodych Dyplomatów organizowanej przez Europejską Akademię Dyplomacji. Na stanowisku koordynatora w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Gdańskiego byłem odpowiedzialny za organizowanie konferencji.

 

Wiarygodnośćjakość oraz przejrzystość (sposób zrozumienia tekstu przez czytelnika) są moimi priorytetami.

Wszystkie fundusze będą inwestowane w blog. Jest to projekt społeczny i głównym celem jest służenie społeczeństwu, czyli Wam dordzy czytelnicy.

https://historycznyambasador.com/

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Wsparcie na starcie!
Każda taka kwota przyczyni się do kupna notatników, w których sporządzam moje przemyślenia na temat każdego artykułu. To te notatniki są cichymi bohaterami moich artykułów. W nich są zapisane i opisane fakty, które następnie trzeba połączyć wertując wszystkie strony.
Tak niewielka kwota dla poszczególnej osoby, zaczyna tworzyć sukces projektu!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Radca

Spory awans!
Radca w dyplomacji charakteryzuje się tym, że są szefami działów (np. ekonomiczny, polityczny, gospodarczy, kulturowy, etc).
Wsparcie finansowe zostało wynagrodzone zaufaniem!

Otrzymasz:
- oficjalne podziękowanie na swój e-mail w formie graficznej
- social media nie będą próżnować z podziękowaniami dla Ciebie!

Każdy będzie wiedział, że jesteś orędownikiem, rzetelnej i wiarygodnej informacji!
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Chargé d’affaires ad interim

Podczas nieobecności ambasadora, to właśnie osoba piastujące owe stanowisko jest postacią decyzyjną na placówce zagranicznej. Postanawiasz więc zmienić obecny porządek

- Zostaniesz wymieniony w zakładce „PATRONI”
- Poprzednie progi pozostają bez zmian

Dziękuję, że wspierasz rozwój marki Historyczny ambasador. Każda kupiona książka, dostęp do płatnych raportów oraz opłata konferencji jest bardzo cennym źródłem wiedzy dzięki którym mogą Państwo czytać artykuły z wysoką jakością ich treści!
Zostań patronem
55 zł / miesiąc
patroni: 0
Wojskowy attaché

Oficjalny przedstawiciel Ministerstwa Obrony i resortów siłowych swojego kraju na misji zagranicznej. Przeważnie taką osobę wysyłają jedynie mocarstwa. Ambasador współpracując postanawia docenić krajowe działania wywiadowcze!

Twoje przedsiębiorstwo/portal będzie zamieszczone w zakładce "PARTNERZY".
- Logo Twojego przedsiębiorstwa będzie lśniło w tym miejscu
- Opis wraz odnośnikiem do strony głównej przedsiębiorstwa.
- Obowiązują wcześniejsze progi.

Informacje będą załączone tak długo jak będziesz wspierał inicjatywę. Po zakończeniu naszej współpracy informacje zostaną na stronie przez kolejny kwartał aby rosły Twoje akcje!

Zostań patronem
105 zł / miesiąc
patroni: 0
Ambasador

Musisz mieć niezłe plecy!
- Dostaniesz trzy oferty pracy w misji zagranicznej Historycznego ambasadora via e-mail
- Uzyskasz możliwość zdecydowania, na jaki temat będą poruszane co najmniej dwa artykuły
- Wszystkie poprzednie pakiety wchodzą w grę

Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie lub podejmę dyskusję. Uzyskasz listy uwierzytniające Ciebie na stanowisku. Jeśli będziesz w Trójmieście chętnie się z Tobą spotkam.

Wyobraź sobie ile osób dzięki Twojemu wsparciu zostanie poinformowanych o nieznanych faktach i wydarzeniach, a przede wszystkim skłonią je do refleksji i podjęcia dyskusji.
Zostań patronem
205 zł / miesiąc
patroni: 0
Ambasador ad personam

"Honor Twój, imię i chwała pozostaną na zawsze. "

Prestiż, uznanie wśród ekspertów oraz innych dyplomatów, reprezentowanie jakości i wiarygodności swoich analiz (opinii). Twoje cele są zbieżne z działalnością Historycznego ambasadora.

Wspólnie zatem będziemy mogli usiąść do stołu obrad nad:
- Włączeniem Ciebie do zespołu publikującego artykuły na blogu! (tak długo jak będziesz mógł to robić + kolejne 3 miesiące)
- Obowiązują wcześniejsze progi
Zostań patronem
505 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Minister Spraw Zagranicznych

Witam w elitarnym gronie osób kształtujących środowisko geopolityczne w Polsce!

- Umieszczenie logo na materiałach promocyjnych konferencji
- Logo widniejące na stronie wydarzenia wraz z odnośnikiem (również na stronie Historycznego ambasadora)
- Promocja na portalach społecznościowych Historycznego ambasadora oraz wydarzenia
- Roll-up Partnera podczas trwania konferencji
- Umocnienie wizerunku firmy jako przedsiębiorstwa wspierającego inicjatywy studenckie
- Przeprowadzenie wywiadu z przedstawicielstwem Partnera i jego publikacja na stronie wydarzenia oraz social media

Konferencja odbędzie się w kwietniu 2018 roku
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów