Strefa Patrona:

Gdańsk
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

5 zł

miesięcznie

265 zł

łącznie

Na naszych oczach rozgrywana jest geopolityczna gra mocarstw. Dzięki Historycznemu ambasadorowi i analizom na portalu, każdy czytelnik będzie w stanie tę rozgrywkę zrozumieć od strony ekonomicznej, politycznej, historycznej, jak i militarnej. Głęboko wierzę w to, że poznając przeszłość jesteśmy w stanie zrozumieć teraźniejszość.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 350 zł miesięcznie
brakuje 345 zł
Uczestnictwo w konferencjach
Portal aby się rozwijał potrzebuje również rozwoju twórców artykułów. Dzięki wyjazdom na konferencje będziemy mogli poznawać informacje od najwyższych rangą oficieli oraz ekspertów. Również Państwo będą beneficjentami szybszego i wiarygodnego dostępu do informacji
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 595 zł
Wykup serwera oraz domeny na kolejne lata
Wykup pakietu na serwerze, który umożliwi mi również naniesienie dowolnych modyfikacji wyglądu strony. Pragnę, by strona była wizualnie przyjemna dla czytelnika i przejrzysta.
Fundusze pozwolą również optymalizować wygląd strony na urządzeniach przenośnych. Około 50% czytelników, odwiedza portal właśnie z urządzeń przenośnych.

Czytelnik ma czuć się swobodnie na portalu, mogąc się cieszyć treścią artykułów bez zbędnych reklam.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 895 zł
Start-up marketing
- Reklama: Fundusze pozwolą na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
Promowanie artykułów na portalu "facebook.com" pozwala na dotarcie do każdego czytelnika zainteresowanego geopolityką i całą otoczką związaną wokół tego tematu. Celem jest pokazanie społeczeństwu wydarzeń opartych na faktach oraz ich analiza, tak by skłonić je do refleksji.

- Grafika: Wykup dostępu do programów, które umożliwią obróbkę grafiki na najwyższym poziomie.

- Video: Wykup dostępu do programów, pozwalających na tworzenie multimedialnych zapowiedzi artykułów i szeroko rozumianej promocji bloga.

- Zakup wizytówek, pozwalających na właściwą prezentację w kontakcie z przedstawicielami biznesowymi.

- Promocja w mediach społecznościowych

- DOSTĘP NA KONFERENCJE POLITYCZNE I EKONOMICZNE
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2995 zł
Zarejestrowanie nazwy w Urzędzie Patentowym
Oficialne zastrzeżenie nazwy portalu.

Co tu dużo mówić, aby czarno na białym było widać kto jest odpowiedzialny za tworzoną treść

O Autorze

https://historycznyambasador.com/

Blog jest odzwierciedleniem mojego postrzegania aktualnych wydarzeń polityczno-gospodarczych i z tego względu informacje na blogu są przeze mnie rzetelnie sprawdzane. Pragnę przedstawiać moim czytelnikom powody rozbieżności pomiędzy stanowiskami państw, bądź korporacji na arenie międzynarodowej. Każdy konflikt prowadzi do zmian. 

Na naszych oczach rozgrywana jest geopolityczna gra mocarstw i właśnie dzięki Historycznemu ambasadorowi każdy czytelnik będzie w stanie tę rozgrywkę zrozumieć od strony ekonomicznej, politycznej, historycznej, jak i militarnej.

 

CZYM JEST BLOG?

Blog jest unikatowym na rynku przedsięwzięciem. Mój portal jako jedyny porusza tematy, które się uzupełniają w sensowny sposób, tak by czytelnik zrozumiał dlaczego były podjęte takie, a nie inne decyzje przez rządzących, lobbujących i korporacje. Tłumaczę czytelnikom historię wydarzeń oraz ich analizę w blokach tematycznych, co oznacza, że dostarczam czytelnikowi w najlepsze i najrzetelniejszy sposób informacje skupione wokół jednego tematu. Jest to zabieg polegający na tym, by odbiorca otrzymał wszelkie informacje aby skłonić go do refleksji.

 

CELE BLOGU

Zadaniem, które sobie stawiam jest zgłębienie każdego poruszanego tematu na tyle dokładnie, by wszystkie części publikowanego artykułu miały sensowne, realne, a przede wszystkim oparte na faktach uzasadnienie. Moim celem jest również dotrzeć do większości Polaków i uświadomić ich działaniach zakulisowych decyzji polityczno-gospodarczych konfliktów.

Głęboko wierzę w to, że poznając przeszłość jesteśmy w stanie zrozumieć teraźniejszość. Historia skrywa rozwiązania aktualnych problemów, zmienia się jedynie technologiczna forma wdrażania tych rozwiązań. Pokazuję realne źródła konfliktów, informując o zakulisowych interesach państw bądź korporacji. Blog ma służyć społeczeństwu, tak by te mogło spojrzeć problemy z innych perspektyw na aktualne kryzysy, a także chcę przekazać mu wiedzę historyczną, aby skłonić do refleksji. 

 

KIM JEST ZAŁOŻYCIEL HISTORYCZNEGO AMBASADORA

Jestem studentem III roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Moją pasją jest geopolityka i cała otoczka związana z tą tematyką. Media nie przekazują nam dostatecznych informacji na temat zmian układu sił na świecie, bądź są jednostronne. Zakładając blog, moją misją było i jest zrozumienie przyczyn konfliktów pomijając poprawność polityczną. Prawdy nie można przemilczeć. Powiedzą Państwo, że prawda zależy od punktu widzenia, dlatego też moje artykuły opierają się na faktach historycznych, wydarzeniach i datach. Wiarygodnośćjakość oraz przejrzystość (sposób zrozumienia tekstu przez czytelnika) są moimi priorytetami.

Wszystkie fundusze będą inwestowane w blog. Jest to projekt społeczny i głównym celem jest służenie społeczeństwu, czyli Wam dordzy czytelnicy.

https://historycznyambasador.com/

 

Zostań Patronem

2 zł / miesiąc
patroni: 0
"Jakiś grosz to zawsze będzie z niego coś"
Każda dołożona przez Ciebie cegiełka, tworzy sukces Historycznego ambasadora
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 1
Wsparcie na starcie!
Każda taka kwota przyczyni się do kupna notatników, w których sporządzam moje przemyślenia na temat każdego artykułu. To te notatniki są cichymi bohaterami moich artykułów. W nich są zapisane i opisane fakty, które następnie trzeba połączyć wertując wszystkie strony.
Tak niewielka kwota dla poszczególnej osoby, zaczyna tworzyć sukces projektu!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Pokaźna suma na rozwój.
Teraz się zaczną podziękowanie każdemu patronowi z osobna, wysłane zostanie podziękowanie w formie graficznej na Twój e-mail oraz na fanpage Historycznego ambasadora w formie zbiorowej.
Każdy będzie wiedział, że zależy Tobie na niezależnej, rzetelnej i wiarygodnej informacji w mediach.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
"Honor Twój, imię i chwała pozostaną na zawsze. "

Przez okres wspierania bloga + kolejne 3 miesiące.
Twoje przedsiębiorstwo będzie widniało w zakładce "PARTNERZY".
- Logo twojego przedsiębiorstwa będzie lśniło w tym miejscu
- Opis oraz odnośnikiem do strony głównej przedsiębiorstwa.

Jeśli jesteś OSOBĄ PRYWATNĄ, zostaniesz wymieniony pod każdym artykułem. Niech każdy czytelnik wie, komu zawdzięczam rozwój!

Social media nie będą próżnować, graficznie będzie wspomniany Twoje przedsiębiorstwo jako te, które wierzy w niezależność, jakość i wiarygodność informacji.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
"Wyborów dokonuje się w kilka sekund, a ich skutków doświadcza się przez resztę życia."

Drogą mailową zostaniesz przekierowany do ankiety, w której będziesz mógł ZDECYDOWAĆ o kolejnym bloku tematycznym artykułów.

Tyle kosztuje reklama jednego artykułu na facebooku. Dzięki takiej sumie docieram do około 20.000 osób.

Obowiązują wcześniejsze progi
Zostań patronem
55 zł / miesiąc
patroni: 0
"Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę."

Historyczny ambasador, tak jak Gucci, stawia na JAKOŚĆ. Dzięki takiemu wsparciu przez Państwa, będę mógł kupić dobrą książkę i dalej opracowywać nowe artykuły! Jakość, rzetelność i wiarygodność są najważniejsze

Otrzymasz od nas koszulkę Grafiki Patriotycznej. Poinformuj nas mailowo jaki T-shirt wybierasz oraz swój rozmiar.
Będziemy informować Ciebie o najnowszych postach oraz artykułach.
Obowiązują wcześniejsze progi.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Wyobraź sobie ile osób dzięki Twojemu wsparciu zostanie poinformowanych o nieznanych faktach i wydarzeniach, a przede wszystkim skłonią je do refleksji i podjęcia dyskusji.

Wszystkie poprzednie pakiety wchodzą w grę.

Wyślij swoje pytania na adres e-mail. Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie.
Będziesz mógł również zobaczyć, jak pracuje Historyczny ambasador przy tworzeniu artykułów oraz poznać mnie od strony prywatnej.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
"Inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze. Jego mądrość w tym, jak je wydaje."

Dlatego zapraszam do ścisłej współpracy nad rozwojem bloga.
Planowany jest rozwój bloga w językach:
- hiszpańskim
- angielskim
- rosyjskim

Docierajmy do każdego odbiorcy. Spełniaj razem ze mną marzenia o wiarygodnych źródłach informacji, które poruszają niebo i ziemie artykułami bazującymi na faktach i trafnych analizach. Think Bigger

Obowiązują wcześniejsze progi
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz