Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

285 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Na naszych oczach rozgrywana jest geopolityczna gra mocarstw. Dzięki Historycznemu ambasadorowi i analizom na portalu, każdy czytelnik będzie w stanie tę rozgrywkę zrozumieć od strony ekonomicznej, politycznej, historycznej, jak i militarnej. Głęboko wierzę w to, że poznając przeszłość jesteśmy w stanie zrozumieć teraźniejszość.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 120 zł miesięcznie
brakuje 120 zł
Książki do dalszego rozwoju
Książki nie należy traktować jako lektury. Książkę trzeba studiować, aby następnie w zrozumiały sposób móc wytłumaczyć nabytą wiedzę.

Na portalu poruszam wiele aspektów militarnych, historycznych, ekonomicznych, relacji pomiędzy stronami konfliktu, etc. które to nie są ze sobą (pozornie) powiązane. Jednak analizowanie wielu pozycji zwartych (raportów, artykułów internetowych, broszur itp.) utwierdza moje przekonania dotyczące syntetycznego łączenia faktów, by powstała spójna mająca sens analiza oparta o rzetelne źródła informacji.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 350 zł miesięcznie
brakuje 350 zł
Promowanie na Social Media (Facebook)

Główną drogą dotarcia do odbiorców są Social Media. W moim przypadku jest nim platforma Facebook.
Na jeden artykuł wydawane jest około 50 PLN, aby dotrzeć do grona około 25 000 odbiorców. Miesięczny zasięg postów wynosi około 70 000.

Celem jest pokazanie społeczeństwu wydarzeń opartych na faktach oraz ich analiza, tak by skłonić je do refleksji.

Jeśli uważasz, że warto promować publikacje portalu Historyczny ambasador - dołącz do grona Patronów i razem propagujmy wartościowe treści!

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3500 zł miesięcznie
brakuje 3500 zł
Cykl konferencji Geopolityczna gra mocarstw
Głównym założeniem konferencji jest poszerzanie horyzontów studentów i osób zainteresowanych poruszanymi zagadnieniami. Zgłębianie zainteresowań oraz przekazywanie cennych uwag i doświadczeń przez prelegentów ma na celu zachęcenie do pracy naukowej i zaproszenie do własnej analizy współczesnych wydarzeń przez słuchaczy.

Drugim celem konferencji jest stworzenie cyklu SZKOLEŃ związanego z tematyką geopolityki
ze specjalistami ukierunkowanymi na aspekty:
- ekonomiczne (gospodarcze)
- historyczne i kulturowe
- militarne
- stosunków międzynarodowych

Trzecim celem jest stworzenie na Pomorzu ośrodka zajmującego się badaniami geopolitycznymi współpracując z pomorskimi uczelniami wyższymi, kładąc szczególny nacisk na uwarunkowania gospodarcze (handlowe).

Konferencje i szkolenia już są zaplanowane na okres luty-maj 2018. Stworzone są również szczegółowe zapotrzebowania organizacyjne.

O Autorze

Czy zastanwiałeś się drogi Czytelniku, dlaczego w obecnym świecie powstaje coraz to więcej napięć na arenie międzynarodwowej? Dlaczego to Stany Zjednoczone są obrońcą naszych wartości, Rosja jest spadkobiercą Imperium Zła, Bliski Wschód kojarzy nam się z terroryzmem, a Chiny choć komunistyczne są pożądanym partnerem handlowym przez inne kraje świata i pomijana jest ich ideologia? 

Jeśli nad tym się zastanawiałeś to właśnie czytając portal Historyczny ambasador się dowiesz i zostaniesz wprowadzony w świat geopolityki oraz wynikających dzięki niej wszystkich napięć (obecnych i historycznych).

Podstawowym zadaniem jest poszerzanie horyzontów czytelnika analizując zagadnienienia z każdej strony biorącej w nim udział. Aby zrozumieć aktualne spory zabieram Ciebie w historyczną podróż. Dostarczone dla Twoich potrzeb zostaną wiarygodne analizy, które z pewnością skonfrontują się z Twoimi przekonaniami, co spowoduje to co pragnę osiągnąć prowadząc blog - skłonić Ciebie do własnej merytorycznej refleksji oraz dyskusji.

Wszystkie czynniki składają się bowiem na jeden nadrzędny cel działalności: przedstawić w jaki sposób kształtuje się nowa sytuacja geopolityczna.

Jest to projekt społeczny, który to ma przedstawić rozjaśnić przebieg współczesnych sporów i konfliktów Czytelnikowi w sposób zrozumiały, wysoce merytoryczny, a przede wszystki dając podstawy do dalszej własnej podróży! Oczywiście zachęcam aby ona trwała jak najdłużej ze mną ;) 

https://historycznyambasador.com/

https://historycznyambasador.com/

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Stopień attaché

Stopień ten jest najniższym stopniem dyplomatycznym. Jest o tyle ważny, że piastują go młodzi specjaliści w różnych dziedzinach tworząc bazę sukcesu misji dyplomatycznej - a Ty właśnie wspierasz Historycznego ambasadora!

To jak? Wspólnie realizujemy sukces misji?!

- Mailowo otrzymasz depeszę gratulacyjną
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Radca

Spory awans!
Radca w dyplomacji charakteryzuje się tym, że są szefami działów (np. ekonomiczny, polityczny, gospodarczy, kulturowy, etc).
Wsparcie finansowe zostało wynagrodzone zaufaniem!

Otrzymasz:

- oficjalne podziękowanie na swój e-mail w formie graficznej
- social media nie będą próżnować z podziękowaniami dla Ciebie!


Każdy będzie wiedział, że jesteś orędownikiem, rzetelnej i wiarygodnej informacji!
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Chargé d’affaires ad interim

Podczas nieobecności ambasadora, to właśnie osoba piastujące owe stanowisko jest postacią decyzyjną na placówce zagranicznej. Postanawiasz więc zmienić obecny porządek

- Zostaniesz wymieniony w zakładce „PATRONI”
- Poprzednie progi pozostają bez zmian


Dziękuję, że wspierasz rozwój marki Historyczny ambasador. Każda kupiona książka, dostęp do płatnych raportów oraz opłata konferencji jest bardzo cennym źródłem wiedzy dzięki którym mogą Państwo czytać artykuły z wysoką jakością ich treści!
Zostań patronem
55 zł / miesiąc
patroni: 0
Wojskowy attaché

Oficjalny przedstawiciel Ministerstwa Obrony i resortów siłowych swojego kraju na misji zagranicznej. Przeważnie taką osobę wysyłają jedynie mocarstwa. Ambasador współpracując postanawia docenić krajowe działania wywiadowcze!

Twoje przedsiębiorstwo/portal będzie zamieszczone w zakładce "PARTNERZY".
- Logo Twojego przedsiębiorstwa będzie lśniło w tym miejscu
- Opis wraz odnośnikiem do strony głównej przedsiębiorstwa.
- Obowiązują wcześniejsze progi.


Informacje będą załączone tak długo jak będziesz wspierał inicjatywę. Po zakończeniu naszej współpracy informacje zostaną na stronie przez kolejny kwartał aby rosły Twoje akcje!

Zostań patronem
105 zł / miesiąc
patroni: 0
Ambasador

Musisz mieć niezłe plecy!

- Dostaniesz trzy oferty pracy w misji zagranicznej Historycznego ambasadora via e-mail
- Uzyskasz możliwość zdecydowania, na jaki temat będą poruszane co najmniej dwa artykuły
- Wszystkie poprzednie pakiety wchodzą w grę


Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie lub podejmę dyskusję. Uzyskasz listy uwierzytelniające Ciebie na stanowisku. Jeśli będziesz w Trójmieście chętnie się z Tobą spotkam.

Wyobraź sobie ile osób dzięki Twojemu wsparciu zostanie poinformowanych o nieznanych faktach i wydarzeniach, a przede wszystkim skłonią je do refleksji i podjęcia dyskusji.
Zostań patronem
205 zł / miesiąc
patroni: 0
Ambasador ad personam

"Honor Twój, imię i chwała pozostaną na zawsze. "

Prestiż, uznanie wśród ekspertów oraz innych dyplomatów, reprezentowanie jakości i wiarygodności swoich analiz (opinii). Twoje cele są zbieżne z działalnością Historycznego ambasadora.

Wspólnie zatem będziemy mogli usiąść do stołu obrad nad:
- Włączeniem Ciebie do zespołu publikującego artykuły na blogu! (tak długo jak będziesz mógł to robić + kolejne 3 miesiące)
- Obowiązują wcześniejsze progi

Zostań patronem
505 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Minister Spraw Zagranicznych

Witam w elitarnym gronie osób kształtujących środowisko geopolityczne w Polsce!

- Umieszczenie logo na materiałach promocyjnych konferencji
- Logo widniejące na stronie wydarzenia wraz z odnośnikiem (również na stronie Historycznego ambasadora)
- Promocja na portalach społecznościowych Historycznego ambasadora oraz wydarzenia
- Roll-up Partnera podczas trwania konferencji
- Umocnienie wizerunku firmy jako przedsiębiorstwa wspierającego inicjatywy studenckie
- Przeprowadzenie wywiadu z przedstawicielstwem Partnera i jego publikacja na stronie wydarzenia oraz social media


Konferencja odbędzie się w kwietniu 2018 roku
Zostań patronem

Polecani Autorzy