Historyczny ambasador

W Patronite od 05.10.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
285 zł łącznie
Na naszych oczach rozgrywana jest geopolityczna gra mocarstw. Dzięki Historycznemu ambasadorowi i analizom na portalu, każdy czytelnik będzie w stanie tę rozgrywkę zrozumieć od strony ekonomicznej, politycznej, historycznej, jak i militarnej. Głęboko wierzę w to, że poznając przeszłość jesteśmy w stanie zrozumieć teraźniejszość.

O Autorze

Czy zastanwiałeś się drogi Czytelniku, dlaczego w obecnym świecie powstaje coraz to więcej napięć na arenie międzynarodwowej? Dlaczego to Stany Zjednoczone są obrońcą naszych wartości, Rosja jest spadkobiercą Imperium Zła, Bliski Wschód kojarzy nam się z terroryzmem, a Chiny choć komunistyczne są pożądanym partnerem handlowym przez inne kraje świata i pomijana jest ich ideologia? 

Jeśli nad tym się zastanawiałeś to właśnie czytając portal Historyczny ambasador się dowiesz i zostaniesz wprowadzony w świat geopolityki oraz wynikających dzięki niej wszystkich napięć (obecnych i historycznych).

Podstawowym zadaniem jest poszerzanie horyzontów czytelnika analizując zagadnienienia z każdej strony biorącej w nim udział. Aby zrozumieć aktualne spory zabieram Ciebie w historyczną podróż. Dostarczone dla Twoich potrzeb zostaną wiarygodne analizy, które z pewnością skonfrontują się z Twoimi przekonaniami, co spowoduje to co pragnę osiągnąć prowadząc blog - skłonić Ciebie do własnej merytorycznej refleksji oraz dyskusji.

Wszystkie czynniki składają się bowiem na jeden nadrzędny cel działalności: przedstawić w jaki sposób kształtuje się nowa sytuacja geopolityczna.

Jest to projekt społeczny, który to ma przedstawić rozjaśnić przebieg współczesnych sporów i konfliktów Czytelnikowi w sposób zrozumiały, wysoce merytoryczny, a przede wszystki dając podstawy do dalszej własnej podróży! Oczywiście zachęcam aby ona trwała jak najdłużej ze mną ;) 

https://historycznyambasador.com/

https://historycznyambasador.com/

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem